Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настоящото Гео-Политическо военно положение  (Прочетена 2315 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1662

« Отговор #30 -: (Петък) 26 Август 2016, 12:01 »

Трета  световна  няма  да  има!!!!!!!!    По-точно  войната  ще  се  води  поетапно!    

https://www.youtube.com/watch?v=-BF9QYTgieQ

Последно?   Cool
Ще има или не? Сложил си сума ти удивителни зад твърдението си,а в следващото изречение вече си противоречиш.. Войната е като бременността. Няма средно положение, па ако ще и 1000 удивителни да сложиш.

P.p.Третата Световна мисля, вече е факт. Не знам какво още е нужно за да пpогледнат " слепите" и да вденат, че нещата вече се случват.Тук и сега.Не някога, някъде си, в.далечното бъдеще, а сега!

Да   не  забравяме,  че  ми  дължиш  голяма  торта  и  два  литра  изстудено  прясно  мляко!
       След  като  се  разпредели  Арабските  територии  ще  пламне  Азия  и  т.н.

Колкото до... останалите неща... никой никога не ми е идвал на гости от този форум, освен един човек. И той повече никога няма да ми дойде на гости.

И  защо  няма  да  дойде  повече?  Защото  предполагам,  че  после  се  изгаври  с  него.
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен galaxsis
Hero Member
Публикации: 681

« Отговор #31 -: (Петък) 26 Август 2016, 20:27 »

Гал,
Цитат
Ха ха,
Нима  трябва отново да ти разяснявам, "Откровение", ...Библейския Апокалипсис...и друго,  Че да си в час с  централата в
БЕТЕЛ и последствията.  

Ми няма нужда от разяснения. То в сайта ви всичко си е "изяснено", "обяснено", "нагласено", и прочие.Че и хвалби как сте преподредили цялото писание, за да е угодно някому. Huh?
При горното, как човек да седне и да се информира какво следва, след като истината е изопачена?
Че и после да се съгласява?
Няма начин. Дет се вика, баламите са на привършване.
Ако имаш желание/мерак, разясни ни "бъдещето" по друг начин, та да схванем бруклинските "мистерии".
Можеш ли?

Паци  какво не ти ясно в писанията и ти е изопачено?

Чел ли си ги?

Имам запазени първите екземплеяри на Библията от 1800 ..г...от мои исторически роднини ..." краеведи"....и ..сравнявам.

М?
Активен
Активен форум
Hero Member
Публикации: 2975
xaumana@abv.bg

« Отговор #32 -: (Петък) 26 Август 2016, 20:41 »

На гости в съня ми бе, чесъни. Ама верно, как е възможно абсолютно никога да не знаете какво се случва и кой какво казва. Сбъркано племе.

Бай ти meander ми дойде веднъж, сравнително отдавна, като си въобразяваше нещо да ми пакости. Само че беше много неприятно изгонен, защото беше сбъркал във всичките си очаквания за мен и нещата се получиха съвсем различни от планираното. И в тази малка случка видях и много добре запомних истинското му лице... докато той се бореше с обстоятелствата.

И той все още се прави, че разбира за какво става дума. А си няма никаква идея, точно както си нямаше на идея първия път, мислейки си че отива на разходка, така всеки път продължава да се прави, че нещо му е ясно, а не знае абсолютно нищо за мен. И точно като тебе, Митко, никога не му е ясно какво наистина се случва наоколо и кой за какво говори.

Затва... Паци... на мене ми е през *я как му отговарям на meander. За мен това е политика, която изпълняваше важна функция, до сега. Но вече не... повече не ми е нужен. Митко и galaxsis също.
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен galaxsis
Hero Member

« Отговор #33 -: (Петък) 26 Август 2016, 21:27 »

На гости в съня ми бе, чесъни.

А кой е "чесъни"....объркал съня ти... Undecided
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2732
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #34 -: (Неделя) 28 Август 2016, 08:41 »

Да   не  забравяме,  че  ми  дължиш  голяма  торта  и  два  литра  изстудено  прясно  мляко!
       След  като  се  разпредели  Арабските  територии  ще  пламне  Азия  и  т.н

Хаха..И тортата и пържолите,отдавна са изядени.Твой проблем е, че не дойде.
Абе ти вярно мнoго си изкукал..2012 беше само преди 4 години..
А аз все си мислех ,че cе бъзикаш с деменцията, пък то си е сериозна работа..
И  не разбрах..Ще има ли трета световна или не?

« Последна редакция: (Неделя) 28 Август 2016, 08:47 от Psyhea » Активен
Неактивен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1662

« Отговор #35 -: (Неделя) 28 Август 2016, 13:32 »

Трета  световна  няма  да  има!  И  моля  те  спомни  си  за  какво  ни  беше  баса!  И  какви  четири  години  -  за  дълг  давност  няма.  Не  съм  бил  поканен,  впрочем
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2732
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #36 -: (Неделя) 28 Август 2016, 17:02 »

Трета  световна  няма  да  има!  И  моля  те  спомни  си  за  какво  ни  беше  баса!  И  какви  четири  години  -  за  дълг  давност  няма.  Не  съм  бил  поканен,  впрочем

Дълг към теб нямам. Щяхме да се съберем у нас и Калан щеше да идва.В последствие ти в последния момент отказа,тя също не дойде,още един човек от форума беше и 2-3 мои приятели които бях поканила. Прочее,които дошъл,дошъл.. А ти си пий хапчетата за склерозата по- редовно..

P.p.Викаш няма да има война, а? Освен интелектуално ограничен( както самия ти се определяш), мисля и че ти липсва елементарна хуманност. Ако ги имаше в себе си( интелекта и хманността)щеше да разпознаеш войната в смъртта на милионите цивилни през последното 10- летие
Активен
Неактивен galaxsis
Hero Member

« Отговор #37 -: (Неделя) 28 Август 2016, 17:43 »

НАКРАТКО ЗА КРАЯ НА ТАЯ СИСТЕМА

Откровение 12:12

Затова се радвайте, небеса, и вие, които живеете в тях! Горко на вас, земьо и море, защото Дяволът слезе при вас, обхванат от голяма ярост, понеже знае, че му остава малко време!“

бел.(Има се предвид, ония с технологиите)

************************************************************************************************************************************************
Матей 24:7

И народ ще се вдигне срещу народ и царство срещу царство, ще има недостиг на храна и земетресения на много места.

************************************************************************************************************************************************

Лука 21:11
  ще има силни земетресения и на много места ще има смъртоносни зарази и недостиг на храна,ще има страшни явления и големи знамения от небето.

***********************************************************************************************************************************************

2 Тимотей 3:1-5

Но знай, че в последните дни ще настъпят особено тежки времена.   Защото хората ще обичат само себе си, ще обичат парите, ще бъдат самонадеяни, високомерни, ще бъдат хулители, непослушни на родителите, неблагодарни, нелоялни,  безсърдечни, ще са чужди на всякакво разбирателство, клеветници, без самоконтрол, свирепи, без любов към добротата, предатели, твърдоглави, надути, ще обичат удоволствията, вместо да обичат Бога,   външно ще проявяват преданост към Бога, но няма да живеят съответно на силата ѝ. Бягай от такива хора.

Псалм 92:7

Когато злите никнат като трева
и всички, които вършат зло, процъфтяват,
то е само за да бъдат унищожени завинаги.

Активен
Активен форум
Hero Member
Публикации: 2975
xaumana@abv.bg

« Отговор #38 -: (Четвъртък) 01 Септември 2016, 21:58 »

https://www.youtube.com/watch?v=r-zJH1_--rY

Директор на ЦРУ, на име Бренан (Brennan), казва директно и в прав текст - "Пръскането на слънцеотразяващи частици в стратосферата може да помогне за отлагане на глобалното затопляне, като основната цел е, да се даде повече време на световната икономика да се преориентира от изкопаемите горива към други източници на енергия".

В прав текст се казва - директно от ЦРУ - че пръскането на химикали в небето е директно свързано със СВЕТОВНАТА ЕНЕРГИЙНА ИКОНОМИКА.

СВЪРЗАНО - без значение дали това е измисленото им извинение да го правят, или е истината, факт е, че свободната енергия щеше да им отнеме и истинската причина (ако е такава), и извинението (ако просто ползват това за извинение).

Свободната енергия Е ключа към "настоящото Гео-политическо военно положение". А вие говорите... както винаги... простотии.

Мислите ли наистина, че на САЩ, Русия или която и да е Велика сила й пука за пари и ресурси? Те отдавна нямат никаква нужда нито от пари, и ОЩЕ ПО-МАЛКО от ресурси, защото онова, на което наистина се опират тези държави, е СВОБОДНАТА БЕЗКРАЙНА ЕНЕРГИЯ. Те нямат нужда от НИЩО.
Всички тези неща като ресурси, икономики, пари и прочие са... детски въртележки, на които трябва да се въртим, за да си губим времето... те не са решаващ фактор за каквото и да е и за който и да е.

Поздравления Форум, първия смислов мотопластов пост по темата, който очаквах от този форум.

...И първия си остана. Затова dido, например, вече не е тук при вас.
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен csm
Newbie
*
Публикации: 12

« Отговор #39 -: (Събота) 03 Септември 2016, 00:29 »

Аз пък забелязвам, че напоследък няма кемтрейлс. Преди беше някакъв ужас. Сега няма и помен от тези следи. Забелязали ли сте подобно нещо?
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: