Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Здравословните" вегетариански храни  (Прочетена 3271 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #30 -: (Вторник) 01 Януари 2013, 17:57 »

Тук идва и конспиративния елемент: пръскането с изкуствени химикали унищожава всичките тези защитни механизми в плодовете, в зеленчуците също и т.н. Въпросът е дали това е случайно стечение на обстоятелствата или напълно умишлено явление?

Да това е истината, но според мен няма никаква конспирация, просто ние човеците се мислим за богове и сами правим така че да се унищожим ... Всичко което консумираме ти го писа много точно и в другите си постове е чиста химия, за жалост.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #31 -: (Петък) 11 Януари 2013, 13:23 »

Във връзка със "здравословните" вегетариански храни, да им е честито на корнфлейксаджиите:
Намерени бели червеи в кутия с корнфлейкс - репортаж
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #32 -: (Петък) 11 Януари 2013, 15:02 »

Страшку, туй за мезе бре. Grin
Ама виж какво пише. "Срокът на годност е до трети декември 2013. На пръв поглед няма нищо странно."
Такъв срок ми е мега странен. Айде да си ги държат за себе си. Веднъж в един шоколодови бисквити с крем намерих такива червейчета. Бяха ми любимите бисквите. Не бяха ония старите Favori, а някаква друга марка. Ми вече не ги взимам.
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #33 -: (Петък) 11 Януари 2013, 15:40 »

Бе те окачват фазаните да хванат бели червей вие за две червейчета проблем правите  Grin, кой гарантира че не са се намъкнали в торбичката след като е отворена Wink .
Активен
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #34 -: (Петък) 11 Януари 2013, 17:23 »

Може и така да е Олд. Да са се намъкнали след отварянето. Ама как? Не знам по-апартаментите червейчета да има. Хл*барки и мравки се намират иначе. Ама с мойте бисквитки не беше така. Не съм свикнала да намирам червейчета и нямам навика да оглеждам всяка бисквитка пред да я лапна. Та отворих пакетчето, лапнах първата и имаше странен вкус. И посягам аз към втората и изпадна нещо. Помислих, че е част от кремчето и тръгвам да го забърша със салфетката и то кремчето почна да шава.  Grin
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: