Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Атентатът" срещу Доган!  (Прочетена 3430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #15 -: (Неделя) 20 Януари 2013, 23:09 »

Страшку, аз доколкото разбрах са извадили от джоба му нож.
А се говори, че не е имало въобще пълнител в пистолета.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #16 -: (Неделя) 20 Януари 2013, 23:25 »

За пистолета го разбрах че е бил без пълнител, ама за ножа не съм разбрал  ...то толкова съм и гледал, щом не съм разбрал.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен Борислава
Jr. Member
**
Публикации: 87

« Отговор #17 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 10:38 »

Много слаб сценарист,много слаба игра!Жалко-в Бургас имаме толкова стойностни актьори.Та той дори и реплика нямаше a-stiga-be Платили му rofl2Ми той никаква не я свърши.Показахме на света как се работи в БГ-обещават ни заплати,а ние се правим,че работим.
Активен
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #18 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 11:17 »

Не знам вече Страшку. Нож ли извади или пистолет. Undecided
Ето какви снимки намерих.

Това е същия модел пистолет

Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6210
мислите определят съдбата ти

« Отговор #19 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 13:32 »

ЕКСКЛУЗИВНО! ОКТАЙ ЕМИНМЕХМЕДОВ: „БАТ, ГОГО, КАРАТ МЕ ДА ПРАВЯ НЕЩО, КОЕТО НЕ ИСКАМ!”

Изключително интересна информация се появи на стената във Фейсбук на Петко Симеонов, разпространена първо от Pravda.bg В съсед на извършилият покушението срещу Ахмед Доган дословно е написал: „17.01.2013г. – 17:55ч – Прибирам се от работа….. минавам да взема едно шоколодаво яйце – Киндер на малката… и виждам Октай Енимехмедов. Питам го какво става, че е така кахърен… да няма проблеми с ченгетата… отново…. отговора беше: ” бат Гого карат ме да правя нещо, което не искам”.
  Това е от Афера. бг.
    Какво се чудите - няма пълнител, а трите патрона дето намерили около катедрата са най-вероятно подхвърлени от организаторите на цирка. Много е вероятно също това извадено от джоба на Октай да беше пълнителя, а не нож. Но по-голямо внимание заслужава доклада! Това изпълнение на Октай ще се замете под килима, като всичко друго.
Активен

bojinkata
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #20 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 13:53 »

Аз и в съседната махала писах. Обърках се вече. Angry
Ако не е имал пълнител що презарежда?
Толкова ли лесно изпада един пълнител? Когато Доган му бута ръката? Или при бутането Доган е успял да извади пълнителя? lol
И последно какво се вади от гащите му? Ножче или пълнител?
Активен
Активен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1659

« Отговор #21 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 13:55 »

Абе само аз ли го видях това - След 2:40 минути

Опитва се да му свали потурите, обаче от джоба му вади нещо и го дава на ония с бялата коса, че му забравих името - стар кадър от ДПС. Това не е ли липсващия пълнител от пистолета? Вчера изявлението на МВР беше, че липсва пълнителя на пистолета?
 И  аз  видях  този  кадър  -  пълнител  за  пистолета  беше,  а  падналият  пистолет  беше  без  пълнител
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #22 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 15:13 »

Пу, изобщо не ми се разправяше с "покушението" на тоя бунак, ама довечера ще търся и аз за нещото което излезе от джоба на нападателя - все ми се струва че ще излезе нещо.
Най-големия проблем е че в Турция, телевизиите и вестниците облъчват турското население, че наистина някой се е опитал да го убие - също и на Запад.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #23 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 19:00 »

Пу, изобщо не ми се разправяше с "покушението" на тоя бунак, ама довечера ще търся и аз за нещото което излезе от джоба на нападателя - все ми се струва че ще излезе нещо.
Най-големия проблем е че в Турция, телевизиите и вестниците облъчват турското население, че наистина някой се е опитал да го убие - също и на Запад.
    Та нали това е целта. Но пак повтарям - много по-интересен е доклада на Доган. И ако не беше този цирк изобщо нямаше да го прочета. Обаче .......
Активен

bojinkata
Активен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1659

« Отговор #24 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 19:30 »

Дали  не  го  биха  така  защото  го  смятаха   за  гяур
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #25 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 20:31 »

Дали  не  го  биха  така  защото  го  смятаха   за  гяур
    Те така и крещяха-бийте гяурите!
     Но още една версия, която много внимателно се избягва от МВР и медиите - ГЕРБ стоят зад атентата. Ако се запитаме - кой има изгода, основен въпрос при всяко престъпление, то има логика. Това обяснява и неадекватното поведение на НСО и казаното от Октай на комшията в Бургас./Виж отговор № 19/.
     При един вътрешен конфликт, избори няма да има.
     Ето източника-http://afera.bg/pozitsia/35413.html
     Наистина много налудничаво, но последните години се нагледахме на какви ли не глупости и простотии от страна на управляващите.
« Последна редакция: (Понеделник) 21 Януари 2013, 20:39 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #26 -: (Понеделник) 21 Януари 2013, 22:34 »

Какво нещо е политиката? - всеки вади дивиденти и все дърпа към него чергата.
Ето един пример: Организацията на Джордж Сорос - Български Хелзински Комитет, осъдиха проявата на насилие над нападателя на Доган: тук

В дадения случай соросовите пигмеи работят за българските интереси, осъждайки биячите от ДПС. Но пък от друга страна в останалото време същите тези соросови пигмеи ежедневно дискриминират българите в собствената им държава.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #27 -: (Вторник) 22 Януари 2013, 19:04 »

Сега чакам империята - Доган, да отговори на удара. Той знае много добре вече кой е поръчителя, за разлика от нас!!!!!!!! Октай е приел ангажимента, поръчката, но явно се е разкол*бал и ни поднесе един цирк.
Активен

bojinkata
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #28 -: (Вторник) 22 Януари 2013, 20:48 »

Забравете, че Доган се е оттеглил от политическия пост. Това е поредният цирк. Като почетен председател на ДПС Ахмед Доган ще има същите правомощия, но без да носи никаква отговорност. Имахме Боянски сараи, сега имаме и Боянски султан и той, без да се появява с ферманиум, ще управлява.
Това заяви на пресконференция Касим Дал - основател на партията "Свобода и достойнство", цитиран от БТА и Дарик.

http://dnes.dir.bg/news/izbori-ahmed-dogan-dps-sds-kasim-dal-emil-kabaivanov-12885972?nt=10
Активен

Неактивен user
Hero Member

« Отговор #29 -: (Сряда) 23 Януари 2013, 11:34 »

http://www.youtube.com/watch?v=6P_44wx59ug :lol:
Ние сме по-към средата.
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: