Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Атентатът" срещу Доган!  (Прочетена 3538 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6749
мислите определят съдбата ти

« -: (Събота) 19 Януари 2013, 16:38 »

Атентатът не случайно е в кавички. ДПС стреля срещу ДПС и демокрацията в Бг е в опасност? Така излизаше от думите на Л.Местан след цирка на сцената. Какво ми направи впечатление - Доган имаше превъзходна и бърза реакция, вероятно отрепетирана, газовия пистолет беше без пълнител/така го дадоха по ТВ 7 от около 70 см., турска марка"..........Волга"/, по всяка вероятност и с блокирал затвор, защото нападателя не можа три пъти да презареди и просто беше несериозно оръжие. Изобщо слаб сценарий и лошо изпълнение на ПР на Доган. Надупените медии за пореден път си замълчаха по доста въпроси.
Активен

bojinkata
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #1 -: (Събота) 19 Януари 2013, 16:40 »

Пфуууу,че му запецна пищака на оня смешник..Иначе щехме да гледам цирк Grin
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #2 -: (Събота) 19 Януари 2013, 16:48 »

Пфуууу,че му запецна пищака на оня смешник..Иначе щехме да гледам цирк Grin
     Те това беше и цирка! Нищо в ДПС не става без знанието и съгласието на службата за сигурност на вожда им, съответно и неговото. Пък дори и да беше гръмнал, щеше да опърли косата му, но и за това бяха взети сериозни мерки да не се получи.  Това може да се случи само в такава разгащена страна като БГ, където националната сигурност е само на думи - справка атентата в Сараево, опс- Сарафово, Бургаско. Грешката не е случайна, но това е друга тема, но може и да са свързани?
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #3 -: (Събота) 19 Януари 2013, 16:59 »

Пфу! Сега една седмица не трябва да следя новините - то ще е чудо. Събиране на гледни точки, обсъждане, анализи, дискусионни предавания, то ще са допитвания до европейската комисия, до ООН - не ми се мисли просто. Дано още утре всичко да е заминало и да няма и помен в обществото от случката. Толкова неща имаме да решаваме, че да се занимаваме с тоя бунак!
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #4 -: (Събота) 19 Януари 2013, 17:33 »

Инсценирано е според мен. Тоз пък Доган се прави на Джеймс Бонд. Бързичко реагира. Cool
Направи ли ви впечетление побоят който нанесоха на човечеца? Wink
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #5 -: (Събота) 19 Януари 2013, 17:37 »

Инсценирано е според мен. Тоз пък Доган се прави на Джеймс Бонд. Бързичко реагира. Cool
Ми хак му е!Де е тръгнал с тая кремаклийка Grin Grin Grin Grin

Ето Блеки от хнета е направил хубаво и смислено"изложение"по темата

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,21251.new.html#new
« Последна редакция: (Събота) 19 Януари 2013, 17:53 от Psyhea » Активен
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #6 -: (Събота) 19 Януари 2013, 18:29 »

Абе мани бегай. Хем искаме да сме европейци, ма гледай ква саморазправа.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #7 -: (Събота) 19 Януари 2013, 19:05 »

Ми хак му е!Де е тръгнал с тая кремаклийка Grin Grin Grin Grin

Ето Блеки от хнета е направил хубаво и смислено"изложение"по темата

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,21251.new.html#new
   Блеки явно не е внимавал като гледал за "пистолета"/кавички щото това не е никакъв пистолет, а безобидна играчка/. Шефът на охраната скочи веднага от трибуната за да застане над него и да го пази за "следствието", но негов подчинен вече заемаше позиция и заставаше над него,  а той тръгна да спасява обекта Доган. Та никой не  е пипал играчката и после се видя, че е без пълнител. А бе тъпа постановка отвсякъде.
Активен

bojinkata
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #8 -: (Събота) 19 Януари 2013, 20:16 »

"Поршето" за атентата над Ахмед Доган 19/01/2013

http://www.youtube.com/watch?v=q1hWjaFfd3k
Активен

Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #9 -: (Събота) 19 Януари 2013, 20:35 »

Атентатът не случайно е в кавички. Изобщо слаб сценарий и лошо изпълнение на ПР на Доган. Надупените медии за пореден път си замълчаха по доста въпроси.
И според мене е постановка. Вдига си рейтинга ли Доган по тоя начин, не знам, защото бягам далече от политиката изобщо. Само ще кажа, че, ако аз съм решила да го ЗАСТРЕЛЯМ НАИСТИНА тоя тъпак Доган, ще съм си намерила истинско оръжие, което ще съм изпробвала 100 пъти за да си гарантирам, че няма да "засече" и щях да съм успяла. Не им знам сегашните конкретни причини, но знам, че както винаги политиците ни правят на идиоти и на глупаци.
А "медиите" Grin Grin Grin...Гледах клипа качен в мрежата /БТВ - телевизията/... Grin Grin Grin И щях да падна от смях: тази, трудно преглъщащата говорителка /не и знам името, тази, дето все преглъща шумно докато чете/ застанала смръщена и гледа страшно... Grin А до нея колегата и: рошав, брадясал, със смачкана риза под сакото...сякаш са го извадили от завивките преди секунди... Grin Grin Grin И двамата гледат шашаво, и двамата изкуствено превъзбудени...Ей, скапани медии...Цирк, верно е цирк.
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #10 -: (Събота) 19 Януари 2013, 20:39 »

В недочетеният доклад на Ахмед Доган на Националната конференция на ДПС има изключително ЗНАКОВИ МОМЕНТИ, които директно визират порочна връзка между българския премиер Бойко Борисов и турския министъ-председател. Ето част от ключовият анализ на Доган: „Дотук добре. Машина на страха е конструирана по свой образ и подобие и е пусната в действие! И тя произвежда страха, но въпреки това „нашия герой – спасител” /визира се Бойко Борисов/ не се чувства сигурен.

Той иска да бъде презастрахован и затова решава в приятелски порядък да се обърне към турския си колега от Анкара да му се притече на помощ с каквото може. И естествено колегата му от Анкара откликва положително. Не искам да коментирам поведението на чужди премиери от коректност, въпреки че имам морално основание за това.  Искам само да припомня на „нашия герой спасител”, тъй като не обича да чете и хабер си няма от история, че няма нищо ново под слънцето на историята. Затова той вероятно не знае, че така влиза в странни отношения, които имат аналогични модели в историята на Балканите /тук Доган визира как в историческия план някои са се молели на турския султан и след това са паднали под турско робство/.

В доклада си още Доган казва, че първият проблем на България е категоричното възстановяване на демокрацията! „Диктаторите не разбират от базови ценности, но те по-добре от нас усещат микрофоните, камерите и силовите инструменти и всичко, което е принуда и рекет.  Могат да ти вземат бизнеса и ти трябва да благодариш, могат да те компрометират в медиите и ти да не се познаеш в огледалото, могат да фалират държавата, но диктаторите като „нашия спасител” са страхливи”.

Afera.bg
        Това го посвам само за мислещите, които без подсказка ще познаят "спасителя" си. Добре е обучен Доган в Симеоново, за разлика от пожарникаря.
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #11 -: (Събота) 19 Януари 2013, 23:04 »

Какво имаше в клипа? От вибокса и ютубето са изтрити вече.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #12 -: (Неделя) 20 Януари 2013, 11:33 »

Какво имаше в клипа? От вибокса и ютубето са изтрити вече.

Че всичко е цирк. Пистолет без пълнител, за електорат без мозък.
Активен

bojinkata
Неактивен Наско
Hero Member
Публикации: 525

« Отговор #13 -: (Неделя) 20 Януари 2013, 15:16 »

23г. Аматьорски изпълнения във българската политика,отбелязани по подобаващ начин!

Филм:
Заглавие - "УМИРАЙ ТРУДНО"
Режисьор - Ахмед Демир Доган
Участват - Ахмед Демир Доган, Октай Хасанов Енимехмедов и тълпа линчуващи талибани.
Жанр - Екшън-комедия с елементи на политически трилър....
http://www.youtube.com/watch?v=IsVYHym1yUA
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #14 -: (Неделя) 20 Януари 2013, 22:21 »

Абе само аз ли го видях това - След 2:40 минути

Опитва се да му свали потурите, обаче от джоба му вади нещо и го дава на ония с бялата коса, че му забравих името - стар кадър от ДПС. Това не е ли липсващия пълнител от пистолета? Вчера изявлението на МВР беше, че липсва пълнителя на пистолета?
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: