Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тяло-ум-емоции  (Прочетена 9133 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен lusien
Newbie
*
Публикации: 34

« Отговор #120 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:31 »

Стига те не ти искат пари , защото ти си им преписал имота си.
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #121 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:32 »

Кога?
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #122 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:33 »

А ти форуме зъл магьосник ли си да ти метна една черна магия , искаш ли кой ще съсипваш не си добре психически шизофреник ли си.?

(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)ノ [̲̅$̲̅(̲̅5̲̅)̲̅$̲̅]  

Ае дръж. За лопата.
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #123 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:38 »

Цитат
Във Вту са нужни бройки за студенти археолози , 

Това ВТУ- да не Великотърновски Университет?
И ние трябва да го финансираме  Roll Eyes
Активен
Неактивен lusien
Newbie
*

« Отговор #124 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:43 »

Да Ще финансирате мойте проекти, аз съм даскал във ВТУ и преподававам археология и политическа история на Русия .
Активен
Неактивен lusien
Newbie
*

« Отговор #125 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:45 »

Форуме дай някой лев за разкопки нали си човек на науката.Вместо да дрънкаш простотии.А ти Галакси милиардере от ФДГ прати някой лев за разкопки на Косматкара
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #126 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:53 »

Ааааааа-хахахахаха 

За три години в тоя форум, мислех че ми се е случвало всичко!
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #127 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 00:55 »

Не...

Имам друга идея.

Ама ще ти кажа на лично съобщение. Утре.
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #128 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 01:03 »

Да Ще финансирате мойте проекти, аз съм даскал във ВТУ и преподававам археология и политическа история на Русия .

Grin

И колко искаш да разкопаеш Косматкара?

Активен
Неактивен icicle
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #129 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 06:08 »

Форум и останалите,
нямам намерение да се "прераждам" повече. Пък и вече нямам нужда.
Театърът е ясен. Почти от края на първата част Smiley Реших да оправдая
някои очаквания - проекции заложени за мен в миналото в едни други платформи.
И ето - всеки получи каквото си беше пожелал.
Исках да пиша снощи за нещо свързано с личната информация за теб, форум,
извън пиесата. Просто да попиша. Но вие сте обсебени от актьорството и не ви се
занимава с истинския живот Smiley
"Базата ви данни " все още не съдържа важна и съществена част за хората, с които
се занимавате. За съжаление скоро светът ще се превърне в място, в което хора
като вас наистина ще се господари на останалите.
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #130 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 11:45 »

Аз  съм  за  възстановяване  на  историческите  паметници,  това  са  корените  /паметта  българска/   ни  като  народ! 
   Форуме,  използва  ни  като  интелекти,  но  уви  тъп  си  и  нищо  не  прихвана! 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #131 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 12:19 »

Митко...

...Използвах ви като посмешища, като ви изманипулирах така, че да се разкриете и всички да ви видят вътрешните срамотии, които криете. Накарах ви да вземете редица избори за социален израз, и без да ви помагам да вземете най-лошите, вие взехте най-лошите и недобродетелните. Защото това имахте отвътре.

И ви разведох за показ из целия форум като Вавилонски *урви, яхнали магаре. Това е, което се случи.

За да могат да видят всички какво говорите, а какво има зад думите ви. Какво твърдите, а какво постигате за себе си. Какво повтаряте и за какво се застъпвате, а какви хора са онези, които взимат акъл от вас и в какво се превръщат.

И аз знам, че се срамувате. И дълго време ви карах да се срамувате. Трагичното е това (казвам го без ирония), че вие не пожелахте да се освободите от срама си. Дадох ви всякакви възможности и дълго време, в което да се опитате да се освободите от срама си. Бях точно такъв, какъвто трябваше да бъда, за да може, освобождавайки се от мен, това да е равносилно на освобождаването ви от вашия срам.

Но вие избрахте да го погр*бете. Аз знам, че вие съжалявате за много неща. Съжалявате, че определени неща бяха във вас, и съжалявате, че ми дадохте възможност да се подиграя с тях публично. Знам това. Но вие се опитвате да получите прошка.

Прошка от кого, Митко. Това, че съжалявате за недостатъците си, не вълнува никого. И това, че ИЗПИТВАТЕ ЕМОЦИОНАЛНО това съжаление НЯМА да има какъвто и да е ефект върху филма на живота ви.

Това е, на което ви дадох възможност да се научите. И това е, на което се опитах да науча страничния читател.

Единственият начин да се освободите от срама си, е ако НАПРАВИТЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСА. Но вие предпочитахте - през цяяялото време - да не правите нищо по въпроса. Предпочитахте да изпитвате емоции, предпочитахте да изпитвате духовности, предпочитахте да съжалявате вътрешно и пълноценно, сами за себе си, да си признавате малките срамове...

...не не действахте. Не направихте действие. Не извършихте постъпка.

Ако бяхте действали, на база осъзнавания и признавания срам пред себе си... щяхте да се освободите от него. Щяхте да се ПОПРАВИТЕ. С ДЕЙСТВИЕ. А не да останете същите, разкайвайки се пред кой знае кого.

Разкаянието не е действие. То е емоционален ресурс. И вие предпочетохте да го оставите да изгние, без да го използвате за постъпки.

Това е жалко. Така че, аз ви помогнах. Защото от едни ЛОШИ ХОРА - защото вие сте такива, вие сте лоши хора, Митко. И знам, че го знаеш за себе си. И galaxsis го знае. От едни ЛОШИ ХОРА, аз направих така, че да допринесете по възможно най-градивния начин за останалите хора.

Като послужите за пример за лицемери.

Това, за което аз лично съжалявам, е че вие така и не успяхте да се освободите от мен, до самия край.

Активен

Неактивен icicle
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #132 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 13:09 »

форум, така като чета ми се струва, че имаш неразрешен емоционален проблем. Ама ти на мен не ми вярвай, аз не съм  психолог, "професионалист" съм в  други неща.  Smiley
А относно вашата история с galaxsis, да не излезе накрая като с Исус и Мария-Магдалена. Ама ваша си работа Smiley

А за лошото в хората си прав. И го има във всички ни Smiley И доброто го има, форум. И в теб също.
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #133 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 20:44 »

Исках да пиша снощи за нещо свързано с личната информация за теб, форум,
извън пиесата. Просто да попиша. ..

Според мен icicle трябва да го направиш  Smiley

Ако разбира се не те заплашва с нещо и не застрашава собствената ти сигирурност.

В крайна сметка покерското  му съзнание е огледално и обективно за всеки средно ителигентен човек.

Аз лично отдавна не му обръщам внимание на емоционалния срив,  злобата и омраза която носи в себе си , но той самия не подозира колко е плитък и прозрачен  пред мен.
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #134 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 23:01 »

Заключвам темата по политически причини и в знак на протест срещу нерешителността на администрацията и отсъствието на модераторски екип.

Който иска да коментира, може да ми пише Лично съобщение.
Активен

Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: