Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сода бикарбонат  (Прочетена 949 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« -: (Събота) 18 Януари 2014, 11:10 »

За първи път чух, че содата може да се използва за нещо друго, различно от химическия процес "неутрализация" /при стомашни киселини/ от квантовия физик Вадим Зеланд, чийто филм за транссърфинга гледах преди 4-5 години. Тогава той между другото каза, че при спешни ситуации, медиците като спешна животоспасяваща мярка инжектират в кръвта на човека ...е тука не съм сигурна, че правилно го разбрах - или каза "разтвор на сода" или каза "алкален разтвор"....
Както казах, до тогава си мислех, че содата служи само за "гасене на пожара" в стомаха ти, действайки по правилата на химичния процес неутрализация: ОСНОВА + КИСЕЛИНА = СОЛ + ВОДА, за който сме учили в училище.
Тия дни отново прочетох нещо в интернет по повод алкалността и киселинността на физическото ни тяло. Киселинността бива посочена като причината за всички болести. За мен е ясно, че това е само част от реалната причина за болестите, защото тя /причината/ има и още компоненти - енергийна, емоционална, ментална, кармична /всички те, свързани помежду си двупосочно!!!/...Но дори и така, "физическата компонента на причината за всички болести" сама по себе си също представлява за мен огромен интерес.
Ето нещо по въпроса:

http://www.ezoterikabg.com/tyalo-i-dusha/babini-retzepti/za-zdrave/item/194-lechebnite-svoystva-na-soda-bikarbonat
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #1 -: (Събота) 18 Януари 2014, 14:29 »

Кога  ли  ще  я  забранят  като  конопа!
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: