Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Права и свободи в "Анонимен раздел"  (Прочетена 582 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« -: (Събота) 16 Януари 2016, 15:11 »

Admin, не е ли възможно по някакъв начин да се ограничат възможностите за форматиране на текста, когато се публикува без регистрация в "Анонимен раздел"?

Мисля че няма нито един регистриран форумен участник, който да не се оплаква от това, което се случва с визуалностите там.
Активен

Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #1 -: (Понеделник) 18 Януари 2016, 22:55 »

Admin, не е ли възможно по някакъв начин да се ограничат възможностите за форматиране на текста, когато се публикува без регистрация в "Анонимен раздел"?

Мисля че няма нито един регистриран форумен участник, който да не се оплаква от това, което се случва с визуалностите там.
Ами технически като опция може да се изключат напълно или да са включени за всички - няма регулировка. Но все пак това е само един от разделите. Всичките останали раздели са по-консервативни и дори комуникацията там вече е по-спокойна според мен.

Относно цветните коментари, аз лично заобикалям шаренията като маркирам текста, и всички възможни цветни надписи се свеждат до бял и син цвят:
http://prikachi.com/images/934/8582934h.png
Права и свободи в "Анонимен раздел"

Когато Гласът на Истината ме е цитирал в дълги коментари, ги преглеждам през текстовия редактор, вградения в операционната система, за да успея да ги прочета. Цветовете се свеждат до черно-бяло.

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: