Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Логическо запитване  (Прочетена 2075 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« -: (Вторник) 21 Юли 2015, 13:08 »

Неща, които аз лично говоря от 2005та година (и които са обществено достояние за всеки, който иска да търси информация, от 80те години горе-долу) в последните дни най-накрая отново изплуват на повърхността на общественото внимание. Става дума за следните писания от адски комерсиалните и манипулирани VESTI.BG:

„Уолстрийт джърнъл”: Путин е взел на мушка България
Москва невинаги се нуждае от танкове и войски, когато се опитва да владее съседите си

Френски вестник: Руската пропаганда в България струва 10 млн. евро
Руският посланик в Брюксел Владимир Чижов откровено заяви: „България ще стане нашият троянски кон в ЕС!“, припомня Жан-Батист Ноде в „Нувел Обсерватьор“

Методи Андреев: "Атака" е оръжие на Русия в България
Депутатът от ГЕРБ и бивш шеф на комисията по досиетата Методи Андреев обяви, че е недопустимо на опозиционен митинг, на който се иска оставка на правителството, да присъстват чуждестранни политици

Плевнелиев не е единствен в България, който се разграничава от Москва

Гамизов: Може да са принудили Сертов да направи нещо много лошо
Енергийният експерт и бивш колега на изчезналия бивш шеф на ДАНС заподозря още, че Русия или близки до нея правят опит да съборят правителството

„С навлизането на корпоративните интереси на ДПС в България са свързани много мистерии, които досега нямат отговор”, допълни Андреев, като посочи за пример самоубийството на Ахмед Емин, разработката „Лиани”, казусът с Христо Бисеров, както и КТБ. Депутатът изрази мнение, че ДПС действа в полза на руските интереси и цялата му дейност е насочена към дестабилизирането на държавата.

На фона на тези новинарски емисии (предоставени от сайта на Пеевски), днес се появява ето тази статия. BurgasNovinite.bg, Неделя, 19 Юли, 2015, 23:13:12, Подготвила - Еми МАРИЯНСКА (цялата статия можете да прочетете в раздел Контрол и влияние, публикация #111)

Админе, знаеш че не съм от вчера. Пиша по тези места от 2005та под различни никове. Това, през което съм минал като себеизследване, физическо самолечение, психическо самолечение, окултно самообразование, електро-техническо самообразование и човекопознание (натрупано чрез практика в науките, изследващи човешката природа), ме прави (доказано) компетентен в почти всяка сфера от конспирациите, уфологията, окултизма и езотериката. Непоносим съм за почти всеки, който ме е срещал. И ти много добре знаеш това, защото също не си от вчера, и защото не веднъж си бил администратор на форум.

На фона на лошата ми слава... и в светлината на горепосочения контекст на скорошните медийни подстрекателства... искам да ти задам следния логически въпрос:

Кога ще разкараш глупаци като МИТКО, ARRI и множество други, и кога най-вече ще баннеш самоосъзнати целенасочени паразити като meander (нещо, което всички искат)?

На този въпрос, който негласно между редовете съм ти задавал и преди, ти отговаряш по следния начин: "Аз служа на народа. Каквото той си надроби като форум, това ще администрирам."

Този ти отговор коментирах по следния начин - средите за комуникация между хората в България се МАНИПУЛИРАТ УМИШЛЕНО ОТВЪН ОТ ВЕЩИ В ТОЗИ ЗАНАЯТ ЛИЦА. НЕ МОЖЕШ да оставиш множеството да се развива само, без водач, без възпитател, без образ за морално подражание, без посока, без грижа. Не можеш да оставиш детето без родител. Първо защото то НЯМА да се развие без грижа. Второ защото ИМА външни заинтересувани сили, които винаги ще се опитат да откраднат множеството и да го претопят по свое разбиране, и то в крайна сметка ще има чужд господар (мащех).

На този ми коментар ти каза, че не ти дреме един вид.

Логическото ми питане е...
Ако не ти дреме за това, тогава каква е целта на съществуването на този форум? Да бъде развъдник на нищи духом марионетки? Ако да, тогава ти съзнателно ли участваш в това?
Ако не... тогава да не би съществуването на този форум да задоволява някоя твоя лична нужда на егото? Ако да, тогава имаш ли осъзнаване за това, че заедно с това задоволяваш и друг интерес, който не мисли доброто на българския народ?

Ако отговорът на поне един от тези въпроси е да, тогава присъствието на потребителите-глупаци и съзнателните потребители-паразити е логически обосновано.

Ако не... и ако съществуването на този форум не обслужва нито враговете на българския народ, нито твоя лична нужда на егото... тогава защо поддържаш съществуването на това място? Кой е обекта на усилията за това и каква е крайната цел?
Активен

Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #1 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 15:16 »

Браво!!!Най-накрая един истински ЧОВЕК,който да зададе въпросите,от които всички се интересуваме!Че всеки трябва да има възможност да пише трябва,няма спор,но дали всеки има правото да говори,когато нищо не ЗНАЕHuh??

За това що няма правила,а?

Който вече е минавал по пътеката с ТРЪНИТЕ НЕКА ГОВОРИ.Но който не е  Shocked
Иначе какво ще стане-къде ще отидат Гласовете на истината,аааааа?Изгубени в едно празно мнизинство от ГЛУПАЦИ.Това ли е съдбата на ИСТИНАТА У НАС???(Въпрос към всички!)

Че на простотията ТРЯБВА да се противодейства и АЗ съм с ДВЕ ръце ЗА!Ако се оставим да ни говорят ПРОСТАЦИ с какво Ние ставаме по-различни от тях,ааааааа???
« Последна редакция: (Вторник) 21 Юли 2015, 15:25 от Гласът на истината » Активен

Само,който гори може да остане сух!
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #2 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 19:07 »

Grin
форум
Цитат
Админе, знаеш че не съм от вчера. Пиша по тези места от 2005та под различни никове. Това, през което съм минал като себеизследване, физическо самолечение, психическо самолечение, окултно самообразование, електро-техническо самообразование и човекопознание (натрупано чрез практика в науките, изследващи човешката природа), ме прави (доказано) компетентен в почти всяка сфера от конспирациите, уфологията, окултизма и езотериката. Непоносим съм за почти всеки, който ме е срещал. И ти много добре знаеш това, защото също не си от вчера, и защото не веднъж си бил администратор на форум.

На фона на лошата ми слава... и в светлината на горепосочения контекст на скорошните медийни подстрекателства... искам да ти задам следния логически въпрос:

Кога ще разкараш глупаци като МИТКО, ARRI и множество други, и кога най-вече ще баннеш самоосъзнати целенасочени паразити като meander (нещо, което всички искат)?
Тъй като си видях ника в писаницата ти.Да кажа и аз нещо,ми аз не съм си сменял ника независимо че съм отнесъл бая банове.Ти що си менкаш никовете?
Цитат
Ако не ти дреме за това, тогава каква е целта на съществуването на този форум? Да бъде развъдник на нищи духом марионетки? Ако да, тогава ти съзнателно ли участваш в това?
Ако не... тогава да не би съществуването на този форум да задоволява някоя твоя лична нужда на егото? Ако да, тогава имаш ли осъзнаване за това, че заедно с това задоволяваш и друг интерес, който не мисли доброто на българския народ?
Моето логическо питане е що ревеш за чужд форум,след като си радетел на Българското не си направиш твой форум???
А и ти несъзнателно ли пишеш в тоя форум,след като имаш прИтенции?
Цитат
Това, през което съм минал като себеизследване, физическо самолечение, психическо самолечение, окултно самообразование, електро-техническо самообразование и човекопознание (натрупано чрез практика в науките, изследващи човешката природа), ме прави (доказано) компетентен в почти всяка сфера от конспирациите, уфологията, окултизма и езотериката. Непоносим съм за почти всеки, който ме е срещал.
Чувал ли си приказката-Магаре стояло,магаре излязло.
А да си непоносим за всички,би трябвало да видиш защо.Или да си смениш профила.
Нищо лично ма беше дал някакъв линк който иска да дойде при тебе, па пак си тука че и с прИтенции.Що?
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #3 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 19:26 »

=====Да бъде развъдник на нищи духом марионетки? =====

Яваш , бе серт !!!!

Ако бях стария и зъл Dorsay щях да кажа : ...."Да ти го ....... и на висшия духом".

Но понеже съм новия и любезния няма да кажа това , а ще кажа : ........"Прости им Господи, те не знаят що вършат"

Имам предвид теб и оня другия превъплатен "Шотландски боец" и "Смело сърце" (събрани в едно в образа на личността именуваща се "Гласът на Истината").

Специално за него , след всички неща които написа , вече се вживява и като древен непобедим воин. Толкова не съм се забавлявал много отдавна и признавам , внася свеж полъх в скучната научно-езотерична база на форума.

Що се отнася обаче до Форума.

Има такива закрити форуми и за най-малко отклонение от линията на админа - аут. Отиваш някъде другаде да си избиваш комплексите. В случая тук форума е открит за сега и всеки ВСЕКИ има право на мнение , бил той ВИСШ или НИСШ духом. Още повече , че определения за тези категории е чисто твоя субективна преценка и тя е през оная работа на повечето потребители.
И под ВСИЧКИ имам предвид и двамата образи посочени по-горе.
Както и всеки друг.

Така , че пак ще се повторя както в началото : Леко на завоите колеги. Нека проявим търпение и мъдрост и да се изслушваме. Това е пътя на духовното израстване. т.е. той "форум" му е лесно , че вече се е извисил , на другия образ "Гласът на истината" му е още по-лесно , че той направо се е преродил.
Но ние останалите трябва да дерзаем и да не се подаваме на провокации и да работим , работим и пак работим върху Себе си.
« Последна редакция: (Вторник) 21 Юли 2015, 19:32 от Dorssay » Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #4 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 19:33 »

И Меандер и Дорси отговориха много логично на опита за цензура от страна на  форум!
   Наистина защо не си стои във неговия си форум и там да си налага цензурата колкото иска?! Сигурно се  чувства много самотно там! Shocked Roll Eyes
   Да, иначе  разведрява скучното ни ежедневие с тези пасквили! Cool
Активен

bojinkata
Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #5 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 20:33 »

Божинкаааа,отговориха,отговориха само твойте ПАДЕНИЯ ДУХОМ,че ако не беше бутончето копи-пейст ти дали щеше да съществуваш,а?Huh??Цензура има ли,ако ти дойде едно стадо ревящи крави докато се мъчиш да имаш интилегентна дискусия с някого,а?Huh?И да му предаваш информация,а не копи пейст,че от тебе и себеподобните ти тоя форум на чеп за зеле не става вече!Божинкааа,как можеш да коментираш нещо,което ти изобщо не разбираш с увереността на Чекист след Великата октомврийска революция и да ми говориш за цензура?Ако искаш да видиш цензура ти предлагам да вземеш една от любимите ти статии от новата Правда,която ти толкова обичаш да пускаш тука във форума и да застанеш пред огледалото с една широка комсомолска усмивка.Тогава ще видиш ЦЕНЗУРАТА и тя ще ти се усмихне също!Почему ето ты не сделаеш,а?

А ти Дорси,НЕ ЗАВИЖДАЙ!Ти не знаеш ли,че завистта е един от 7-те смъртни гряха,а?Huh?Сега Аз не съм виновен,че ми завиждаш,разбираш ли?Huh?!Сега,то вярно е,че на едни е дадено,на други-не е!Ама нека все пак си имаме уважението и не се настройваме един с друг,а?Виждам,още време ти трябва,РАЗБИРАМ ТЕ,почувствал си се по-нисш като си видял някой ОПИТЕН в занаята и те е яд(това между другото също е един от 7-те смъртни гряха)сега.Разбираемо е!Прощавам ти!Трябва да си прощаваме,нали сме хора!Ама все пак гледай да се усмириш и да не си го изливаш на околните за СОБСТВЕНИТЕ си недостатъци!Така определено ще израстеш духом!Айде на всички Ви само Мир и Любов-това е той-пътя към просветлението!

П.П.А тебе меандърчо те видяхме колко струваш в темата специално за тебе,дажи и не посмя да кажеш и една ДУМА по въпроса как да се отървем от 10ДЕКАРА ДЕМОН!!!Като видя колко напечено става положението и веднага-Оу,нападат мееееее!Еми,много ясно,че та нападат,нали си добър ЧОВЕК.Ти ако не можеш да търпиш бой за Чест и Правда какъв човек си?Huh?!Ай,я смятай и Аз как съм като всеки ден минавам през това,а?

Ма малко нанагорнище ти дойде и пак с простотиите почна!Видяхме та "колко струваш"!Така,че нидей са обажда щото ми е ясно какво правиш като ти се запече яйцето!
« Последна редакция: (Вторник) 21 Юли 2015, 21:31 от Гласът на истината » Активен

Само,който гори може да остане сух!
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #6 -: (Вторник) 21 Юли 2015, 21:23 »

Като чета претенциите към админа и си мисля за всеядството. Аз лично си признавам, че чета избирателно. Не е човешко ако трябва да се изчита всичко което се публикува тук. Още повече ако има хора с нагласата да са учители, агитатори и от този сорт. Ще си спестя критериите за да няма разочаровани. Това е скромното ми мнение по темата. Да му мисли админа.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #7 -: (Сряда) 22 Юли 2015, 09:11 »

Личното ми мнение по темата  е че  форумът си е " народен", както Страшку отбеляза и че в него всеки може да си пише , каквото си иска. Няма нищо лошо и подкрепям идеята му.

Това, което е най -дразнещото и тук в  xnet  форумa е когато се развие една тема в дълбочина  да се включат " Спамърите с метлите  и проекциите на Висшите Азове "

Темата е погр*бана за винаги
Активен
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #8 -: (Сряда) 22 Юли 2015, 22:55 »

На този въпрос, който негласно между редовете съм ти задавал и преди, ти отговаряш по следния начин: "Аз служа на народа. Каквото той си надроби като форум, това ще администрирам."

Този ти отговор коментирах по следния начин - средите за комуникация между хората в България се МАНИПУЛИРАТ УМИШЛЕНО ОТВЪН ОТ ВЕЩИ В ТОЗИ ЗАНАЯТ ЛИЦА. НЕ МОЖЕШ да оставиш множеството да се развива само, без водач, без възпитател, без образ за морално подражание, без посока, без грижа. Не можеш да оставиш детето без родител. Първо защото то НЯМА да се развие без грижа. Второ защото ИМА външни заинтересувани сили, които винаги ще се опитат да откраднат множеството и да го претопят по свое разбиране, и то в крайна сметка ще има чужд господар (мащех).

На този ми коментар ти каза, че не ти дреме един вид.

Ако отговорът на поне един от тези въпроси е да, тогава присъствието на потребителите-глупаци и съзнателните потребители-паразити е логически обосновано.

Ако не... и ако съществуването на този форум не обслужва нито враговете на българския народ, нито твоя лична нужда на егото... тогава защо поддържаш съществуването на това място? Кой е обекта на усилията за това и каква е крайната цел?
Здравей форум и добре дошъл отново. drinks
Пиша малко на примависта. Може би философски ще се получи, но въпросите които задаваш са в тази посока и няма как да се отговори конкретно - струва ми се, че ще се получи изкривено ако се конкретизира. Мисълта ми е - дай ми конкретен отговор: Защо Слънцето свети за всички? То огрява и дава енергията си за всички - умни и не толкова умни, богати и не толкова богати и т.н. Слънцето не подбира и не селектира - просто дава възможност на всички да се проявят. Мисля, че е подобно и с форума като пространство. Останалото би трябвало да е дребна работа - там където ти се струва, че има нередности, според мен времето ще изправи и ще изглади нещата - не се кахъри за тези неща.
« Последна редакция: (Сряда) 22 Юли 2015, 23:06 от admin » Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #9 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 07:11 »

Админе, не се опитвай предварително да използваш етикета, че "ще се получи философско", защото това не са правилните думи. Това, което предупреждаваш, че ще е философско, е чиста рационализация и блъфиране с метафори. Кажи "не съм готов да взема решение", кажи "все още не се чувствам притиснат от проблемите на обществото", кажи "все още не знам какво искам от живота си". Но просто не ме вкарвай в обсъждане на морално-релативистични метафори от рода "оставям всичко да се прояви".

Не оставяш херпеса си да се прояви, нали. А оставяш ли лятната си телесна миризма да се прояви?

Знаеш ли, едно време вярвах в много неща. Бях много по-млад от сега, и научавах цялата тази невероятна информация, и си казах "уау! трябва да пробвам! искам да видя на живо нещата, които чета!". Четях за всякакви вегани, инеядци, хипита и прочие... природоцелесъобразен начин на живот и прочие. Но се оказа, че първите впечатления нямат нищо общо реалната работа.
Четох колко токсични и радиоактивни химикали поемаме с кожата си, ползвайки козметични продукти и продукти свързани с личната хигиена. Дезодоранти, сапуни, шампоани, пасти за зъби и тн. "Казах си - стига!"

Да, ама НЕ.

Ако не се къпеш със сапун, и ако не си миеш косата със шампоан, и ако не ползваш дезодорант или нещо... стават ужасни неща.

Добре де... но аз все пак четях цялата тази информация. Явно някой някъде успяваше да го прави, и аз исках да разбера как успява да го прави, как се правят нещата така, че да работят. Четох, че "Тялото мирише зле най-вече заради химикалите от сапуна и шампоана, които кожата връща обратно навън, но този път без ароматните добавки, които се филтрират по друг път в тялото". Значи ако достатъчно дълго време не ползваш такива неща, тялото ще се пречисти, и ще спре да смърди.

Да, ама НЕ.

Оказа се, че начинът на хранене е отговорен за телесната миризма. Значи аз трябваше тотално - изоснови - да започна да се храня перманентно по начин, по който никога през живота си не съм се хранил. За да видя дали цялата тази работа ще сработи. Целият ми живот се промени само заради това нещо.

Да, ама НЕ.

Понеже се оказа, че тялото трябвало да премине основно прочистване, защото старите боклуци вътре създавали телесната миризма. Това пък се оказа цяла наука само по себе си.

В крайна сметка, след ГОДИНИ в търсене на решение на въпроса как по дяволите да ми се случат и на мен тези неща, за които четох отначало, най-накрая ми се случиха. Защото се оказва, че не можеш току-така да спреш да ползваш хигиенни битови химикали. Има условия, които трябва да се изпълнят. И не е безплатно, има цена, която все пак трябва да се плати. И на всичкото отгоре нищо след това не може да остане същото, всичко трябва да се промени.

Всичко това, само за да имаш това едно малко нещо, което искаш.

На ден днешен, потта ми мирише на канела, и миризмата е толкова неинвазивна, че не може да мине през ароматизатора от прахта за пране във фибрите на горната дреха, която нося. С години усилия, и саможертви (защото нищо от стария ми себе си и от стария ми живот не остана непроменено) си заслужих свободата да не ползвам сапун за нищо, да не ползвам шампоан и подобни за нищо, да не ползвам паста за зъби, да не ползвам никакви дезодоранти и прочие. И си извоювах правото тази ми свобода всъщност да РАБОТИ.

Но от цялата работа научих, че нещата са взаимосвързани, в гъста мрежа. Всеки човек си има място на този свят, и мястото му зависи от изборите, които прави. Всеки твой избор има силно влияние на бъдещите възможности за избор, които ще ти се представят... и когато човек "няма избор" в дадена ситуация, то е просто заради това, че е определил настоящата си липса на избор с избора си в предната ситуация, която вече е в миналото.

Просто не се опитвай да опростиш въпроса. Докога мислиш, че свръх-опростяването на ситуациите ще издържи, преди положението да се взриви?

След като слънцето грее за всички, и оставя възможност на всичко да се прояви... тогава ти оставяш ли телесната си миризма в жегите да се прояви? Тя е нещо пошло, и обществено неприемливо, но ти защо не го оставяш да се прояви?

Или просто лицемерничиш в момента с "философския" си отговор? Понеже когато нещо директно те засяга - като пошлата телесна миризма - ти не й даваш шанс да се прояви... но когато нещо също толкова обществено неприемливо, като хорските недостатъци, словесното злодействане (да не говорим, че то не е само словесно) и всякакви други неморалностти, които са ОБЕКТИВНО неприемливи, защото нанасят директна вреда без никакви ползи за никого... ти си "слънцето, което оставя всичко да се прояви свободно".

Теорията и принципа е едно на ръка... но когато става дума да мериш приказките според това с кого говориш... понеже ти все пак говориш с мен, говориш на мен... и това е все пак на половина личен и наполовина колективен разговор... Добре е да вземеш предвид все пак пред кого се опитваш да жонглираш с разни философски принципи. Понеже - като се замислиш - ако аз не бях разбрал какво означава ДА ДАДЕШ СВОБОДА НА ИЗРАЗА НА ДАДЕНО НЕЩО, щях да съм се гътнал много пъти до сега... защото няколко пъти животът ми е зависел именно от това умение. Няколко пъти прескачането на трапа зависеше от това дали ще успея да разбера какво означава да си позволя да живея, или не.

Опитай се да бъдеш по-искрен в отговора, или ако за момента нямаш отговор (което е приемливо и разбираемо)... надявам се... защото не мога да направя друго отвъд това да тая надежди... да избереш да се изправиш пред зададения въпрос. А не да избереш невежеството.

П.П.
В тази връзка - защо не дадеш възможност и на някои други хора (които са задушени в момента) да се проявят, като оплевиш малко лехата?

И просто нямам сили в момента да чуя поредното "о ами има си хора читави, и си има хора с животински души, ти защо не го знаеш това". *ПРЪЦ!*
Изключително лесно е да кажеш - ами да, те хората просто са различни. Едните са животни - ей затова са такива. Много е просто.

Не че е просто... ами е прекалено ОПРОСТЕНО! Понеже някой няма силите да приеме, че хората са сложен продукт от голям набор събития и фактори, които десетилетия наред са били оставени да блатясват безконтролно.

Не знам как е възможно човек да не се срамува от подобни ярки примери на садизъм. Понеже точно това е - да ампутираш социални единици по признака, че душата им била животинска, е оправдание за пестъпен морален мързел и непроявен на дела садизъм.
« Последна редакция: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 07:25 от форум » Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #10 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 08:29 »

Понеже... ще ти кажа и друго.

Докато ти се държиш като слънцето, което свети за всички ееееей там горе...

...тук долу някой се възползва и влиза в ролята на градинаря. Който насърчава селективно проявление.

Ти грей колкото си искаш отгоре. Слънцето Е символ и за невежество. То е също така символ и за върховния егоизъм. Мислиш си че светиш, и че си само ти на тоя свят. А градинаря, който обърква сметките в уравнението, е невидим за теб, защото не искаш да го видиш.
Активен

Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 11:19 »

П.П.
В тази връзка - защо не дадеш възможност и на някои други хора (които са задушени в момента) да се проявят, като оплевиш малко лехата?
Няма проблем, аз и в момента го правя, доколкото мога - мога да ти поддържам ако имаш блог-страница, да направя нов форум, ако този те задушава - имам предвид техническата страна по направата. Обаче, относно новите форуми когато съдействам и дойде момента с поемането на товара и отговорността да си администратор, повечето хора по някаква причина с времето се отдръпват и след това самите форуми им замират. Не ми е удобно да ги питам, защо са се отдръпнали, но просто виждам че този стремеж и силната мотивация с която са започнали почти няма и помен от тях.

Като вариант ми хрумва нещо друго - ако искаш мога да направя раздел в този форум където ще е твое място. Нещо на подобие на раздела с личната страница, но ще може да се създава не само една тема, а повече - всеки сам ще е администратор в темите си и съответно ще може да изложи по-свободно намеренията и истината пречупена през неговата гледна точка. За да няма привилегировани, това нещо е валидно и за всеки друг, ако има желаещи разбира се - технически не е сложно за реализиране.

--------------------------------------------------------------
Относно неприятната телесна миризма Smiley ...по принцип не виждам смисъл да се акцентира с такава проницателност и с такова приникновение във физическото тяло, но ти беше доста изчерпателен в горните коментари.
Спомена, че потта мирише и конкретно при теб, че миризмата е на канела - извинявай ако издребнявам, но имам едно техническо уточнение. Самата пот не мирише, а има микроорганизми които се заселват върху тялото в областта на потните жлези. Чрез живота който водят тези микроорганизми, отделят неща, които се долавят от обонянието на човек. Всеки човек има определено излъчване и привлича към физическото тяло, различни микроорганизми и в зависимост от това какви са животинките които е привлякъл в областта на потните жлези, различна е и миризмата която се отделя от тях.
« Последна редакция: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 11:30 от admin » Активен
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 12:00 »

П.П.
Няма проблем, аз и в момента го правя, доколкото мога - мога да ти поддържам ако имаш блог-страница, да направя нов форум, ако този те задушава - имам предвид техническата страна по направата. Обаче, относно новите форуми когато съдействам и дойде момента с поемането на товара и отговорността да си администратор, повечето хора по някаква причина с времето се отдръпват и след това самите форуми им замират. Не ми е удобно да ги питам, защо са се отдръпнали, но просто виждам че този стремеж и силната мотивация с която са започнали почти няма и помен от тях.
Има една простичка закономерност:
"Колкото са ти по - бедни знанията и по - малко качествата, толкова по - голямо ти е желанието да въздействаш върху околните и да им даваш наклон на останалите".../перефразирах леко, но смисъла е запазен/...Затова и към началничество се стремят винаги най - големите некадърници...Защото избиват комплекси чрез началничестването си. А онези, които действително имат качества за началници, тях не ги влече към тая работа, защото за тях това е поредна тежка отговорност в живота им...Така е и с политиците ни. Същия принцип. Който не става - влече го та му се реве чак...А който става - той пък не иска да се занимава, защото има далеч по - интересни и стойностни неща в живота си.
Не съм изчела чаршафите на преждеговорившите, нямам и намерение, защото това обилно словоблудство ми идва в повече и не искам да си го причинявам, но взех за отправна точка на коментара си цитираното от теб, админ.
Кефи ме начина по който реагираш. Аз не винаги успявам да демонстрирам такава класа, признавам си. При зор мога, но по - често избирам да му "нашокам репата" на вампирчето срещу мен. А ти го върза на възел с усмивка и с две мили изречения...Респект! hi
И обяснението ти за потенето ти е точно в десятката!  Grin good

Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #13 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 12:27 »

Като вариант ми хрумва нещо друго...

Градивно поведение... но предложението няма общо с това, за което говоря. Попитах те за твоя личен избор, докога твоя форум ще е кочина.

Чрез живота който водят тези микроорганизми, отделят неща, които се долавят от обонянието на човек.

Да? И? Какво искаш да кажеш с това техническо допълнение?
« Последна редакция: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 12:35 от форум » Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 13:08 »

Градивно поведение... но предложението няма общо с това, за което говоря. Попитах те за твоя личен избор, докога твоя форум ще е кочина.
  Докато  го  посещават  прасета  като  теб!
« Последна редакция: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 13:14 от МИТКО » Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: