Кой и как управлява Земята!
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой и как управлява Земята!  (Прочетена 5236 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #15 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 13:40 »

Grin
Гласът на истината
Не мога да давам съвети.Ма голия ти *ъз е най големия ти пазител.Чисти си сънищата,и си гледай живота.Другите не те интересуват.
Пък и каквото си надробиш си го сърбаш.Бяха ми рекли да си направя щит.Охо, направиха ми най убавия.Поносих го малко и отидох и поисках да го развалят.Ега ти и щита като тея са си оставили вратички и щипят до синьо,по голо дупе ми е по добре,пък колкото изкарам.За сега съм уморен адски, ма жуф. Grin
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #16 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 13:51 »

Значи викаш да си гледам пътя,пък каквото сабя покаже(като в оная песен),а?
Активен

Само,който гори може да остане сух!
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #17 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 21:00 »

Но все пак бих искал да продължа с командната йерархия и начина на действие на силите,които контролират планетата след това значително,но все пак според мен необходимо отклонение(няма как иначе да е за такива широки теми непрекъснато се налагат отклонения щото колкото и последователен да си все ще изникне по някой друг въпрос,който се заслужава внимание и нещата ще се размият).Вече мисля,че с meander написахме достатъчно по този въпрос и който се интересува да вземе да се поразрови из форума-там ще намери достатъчно теми по въпроса.На мен не ми се отделя повече място на тези "технически" въпроси.

Следователно(от всичко казано до тук)Земята понастоящем се управлява от една тъмна йерархия,която не е базирана в нашата "реалност".Следователно някой трябва да стои начело на тази йерархия,нали?Това е точно така!Това същество всъщност е широко известно на редица религии и митологии по света и по настоящем представлява най-силния дух на Земята и за съжаление нейният безпрекословен лидер.То има много имена и въпреки,че официално всички държави и правителства ще отрекат съществуването му истината е,че то всъщност не се крие.Официалната власт ще отрече,но "неофициално" всички хора с малко повечко власт(или поне едно голямо болшинство-винаги може да има "случайно" промъкнали се във властта,които да не са част от истинската йерархия)ще го признаят като техния истински покровител под една или друга форма.Това същество си има много имена,но дори и аз не знам истинското му име за това просто ще го наричам Сатаната.Не мога да твърдя със сигурност от къде и идва и от колко време е на чело на тази йерархия(както казах и Аз не знам всичко,а и съм чувал противоречиви версии от различни източници),но мога да Ви кажа,че съм сигурен в съществуването му както и в огромната му власт,защото нееднократно съм се сблъсквал със слугите му.При тях службата наистина е безпрекословна и йерархията желязна,въпреки че и друга истина,която знам е,че съвършена структура няма!Но да го карам по същество-това същество не управлява само.Всъщност от личен опит мога да кажа,че вероятността да го срещнете е изключително близка до нула-освен,ако не сте някой със значителна власт или умения или някой близък до такива хора,то почти никога няма как да стигнете до него или дори да предизвикане интересът му.Аз самият съм стигал много нависоко,ама чак толкоз на високо не съм!Но именно това е съществото,което еднолично взима решенията за съдбата на планетата ни и е пряко отговорно за съдбата на тази цивилизация.И всички му служим под една или друга форма колкото и неприятно да ни е да си го признаем.Докато "играем по свирката" на цялата огромна правителствена и финансова машина,която ни управлява неговите планове се превръщат в реалност!Вижте,сега не казвам всички да хващаме оръжието и да се вдигаме на бунт срещу всяка форма на власт,просто трябва да уважаваме ИСТИНАТА.Докато тая власт не отмине и не влезнем в по-добра форма на управление просто няма как да се измъкнем от хватката му.Това е!

Но и това всъщност не е цялата история.Всъщност е едва началото ѝ.Сатаната не работи сам,всъщност то не върши почти нищо от делата си само.Винаги в рамките на тази йерархия има редица служители,подчинени или просто дребни душици чинно изпълняващи задълженията си.И именно трудът на тези най-ниските в йерархията е ОСНОВНАТА причина тя да се държи,а не силата на върха ѝ.И докато все повече и повече от хората в това общество не започнат да работят за придвижването му в нова посока,то най-вероятно ще си остане така.Вижте какво,не мога да твърдя,че знам всичко за тази йерархия,но мога да твърдя,че годините опит са ме научили на доста неща за тях затова ще се постарая до максимума на възможностите си да ви представя една колкото се може по-точна и пълна картинка за структурата и начина им на управление,въпреки,че НЕ мога да претендирам за пълнота и безпогрешност.Но все пак поне си мисля,че знам повече от вас и има какво да научите от мен.Така,че нека да започваме!

Сатаната може и да е на върха на пирамидата в безопасност в своето "измерение",въпреки че не харесвам особено тази дума,тъй като това измерение и нашата си триизмерна физическа реалност фактически заемат един и същи отрязък от времето и пространството на вселената,така че няма какво толкова да ги наричаме като отделено от нас "измерение"(което те не са),а по-скоро като свят,който е огледален на нашия.За да ви спестя проблемите с геометрията на многомерните "повърхности" и за да направя нещата по-лесни си ги представете като двете страни на едно огледало като стъклата на прозорците,които имат някои заведения-като го погледнете от далече ви прилича на огледало,но ако се приближите и допрете ръце осъзнавате,че това не Е огледало,а просто едно стъкло което разделя тези,които са вътре в заведението от тези,които са на улицата.На края на Цариградско шосе малко преди парламента мисля,че имаше едно такова заведение с точно такива стъкла.Веднъж като минавах от там ми беше хрумнало за това сравнение,ако и Вие минете може да видите за какво става въпрос.Отделно трябва да взема да направя една друга тема по този въпрос за да ви обяснявам за броя на измеренията във Вселената и структурата а пространството,но се опасявам,че математиката и езотериката могат да дойдат твърде множко за някой от потребителите на форума.Затова ще трябва да отворя нова тема в някой от по-"научните" раздели на форума за тази реалност,но за това следете съответните раздели.Тук ще се концентрираме от следствията от съществуването ѝне от структурата ѝ.

Именно там се намира и "генералният щаб" на силите,които ни управляват и точно оттам се взимат решенията,чиито плодове берем ние.Там са и "основните играчи",които всъщност и дърпат конците.Мисля,че вече всичко стана ясно,затова ще се придвижа към главното-структура и цели.Ако някой има допълнителни въпроси по тези точки,моля да прочете темите посветени на тях из форума,или просто да напише въпроса си по-долу.Но да е по-кратичко за да не се разводнява тази тема,ако обичате!

И така-основният управляващ орган на тази "власт" е нещо,което може да се нарече съветът на 9-те.Това е и най-мощната структура на тази демонична йерархия.На практиа всички решения с по-сериозна тежест за развитието ни като раса и цивилизация минават през нея(от това,което знам-а тук вече не мога да гарантирам за пълнота и безпогрешност-поне от 19-ти век съществува съветът на 9-те и именно той се явява един вид контролния(но не и управителния орган на превземата ни йерархия).Важното обаче е да се помни,че 9-те не са тези,които вземат решенията,а само тези които се уговарят как те да бъдат изпълнени.Взимането на решенията и следователно самият контрол си е работа на Сатаната и той ревниво пази тези си възможностти от каквато и да е било кон*уренция-но най-вече от собствените си подчинени!В съвета на 9-те влизат 9-те най-мощни демона,които на практика управляват,както онова,така и това измерение и именно те са ВИНОВНИТЕ за нашето положение.От тук нататък да знаете,че доста често ще споменавам "съвета на 9-те".Съветвам Ви,ако не ми вярвате и си мислите,че всичко това е измислица да погледнете "финните" си източници,ако имате такива,и ако все още "Ви стиска" да попитате за съвета на 9-те.Или поне за това има ли организация на 9-те най-мощни демона на Земята и какво точно прави тя.За останалите просто ще кажа,че сте напълно свободни както да ми вярвате,така и да не ми вярвате и ако искате се съгласете със съществуването му,а ако искате-недейте!Просто моята собствена практика ме сблъска с информация за този върховен демоничен съвет и досега съм имал само основания да се убедя в съществуването му,но Вие,ако искате ми вярвайте,ако искате-не.Просто Аз имам всички основания да вярвам в съществуването му,въпреки,че трябва да си призная,че не съм наблюдавал пряко дейността му и нямам пряк досег с който и да е от членовете му.Те просто са на твърде високо ниво,от това,с което Аз се занимавам и затова имам само косвени данни за съществуването му.
« Последна редакция: (Неделя) 12 Юли 2015, 21:35 от Гласът на истината » Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #18 -: (Понеделник) 13 Юли 2015, 14:30 »

Това е ясно , че Сатана е реална личност и управлява Земята със своите войнства от хилядолетия.

Всъщност нищо ново не внасяш  във форума.  Smiley

Ще ти издам обаче една малка тайна, че на всеки 28 години се явява пред определени членове от контролиращите кръвни линиии и внася нов план за НСР.....Земята....и ....населението...
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #19 -: (Понеделник) 13 Юли 2015, 21:58 »

гласче, нещо май си объркал форума. Аре вземи да прочетеш как се казва форума. Хубаво прочети. Ти не си попаднал нито при мамчетата, нито у форума на дневник, днес, нощес и пр. А си във : Алтернативният форум за конспирации, мистика и езотерика . Точно на нас ли ще пробутваш остарели манджи бре? Тва сме го чели преееедииии мноооогоооо години. Факт. А па като чуя за йерархии и пр. ми намирисва на вкиснато. 
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #20 -: (Вторник) 14 Юли 2015, 12:13 »

Такаааааааааа! Работата опря след празните приказки - две страници, да се посочат помощниците, слугите и тн.... на Сатаната!!!! Поименно или поне в общ план!  И какво стана?Huh?? Гласът смени плочата! Пусна друга блудкава тема! Много несериозна работа, въпреки че не се учудвам! Roll Eyes
Активен

bojinkata
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #21 -: (Вторник) 14 Юли 2015, 12:44 »

Гласът нищо не е сменял,само пуска нови плочи,чи некой по-така непросветен като негову високопреосвещенство Божинката(божия човек,а?)като почне да чете едната да има къде да се ориентира в другата,че то "конспирацията"(дето си Е направо покорение от други измерения)да има от къде да види по нещо и друго като му свършат линковете из нета.Та,да не би да сме всички като него и ARRI-то само да стоиме и да чакаме някой и друг да ни "капне" нещо по нета,я истина,я лъжа и после копи-пейст-Велика Духовна Еволюция са получава така,нали Божинка??!Кога та чакам да говориш от личен опит като някой други в тоя форум.Ма,май няма да та дочакам,то ако ставаше само с копи-пейст досега досега всички тролове да са се въздигнали до небесата и да на гледат от Седмото,а?Или и ти си вече там да им правиш компания?  Laugh

А що се отнася до темата,ако можеш да ми извадиш ИСТИНСКАТА структура на командната йерархия дето контролира този свят-давай!Да та вида колко ти струва копи-пейста,а ми намери поне един източник в нета дето се цитира точно кой кого и най-вече за какво управлява,кой на кого му дърпа конците та да на "просветлиш" малко?Ама мола та без да ми цитираш CNN или FOX News,щото тия са по-масони и от масоните.Ай да та видя до къде ще стигнеш,а?Кой управлява Земята знаиш ли?Кой ги дърпа тия конци?Кой?Кой?Кой?(Тоя въпрос беше мноу популярен преди година-две и у нас!)

П.П.Ти чувал ли си за разликата между стрелеца и свиреца,а?

П.П.2И не пускам толкоз теми,че да може негово "величество" божинката да има къде да спами-то и на мене знаиш ли колко лесно би ми било да ти отида у темите и да почна да те спамя,а?Ти имаш повече от мене,ами за да МОЖЕ ХОРАТА ДА ИМАТ ПОВЕЧЕ ГЛЕДНИ ТОЧКИ за да придобият ТОЧНА,ЯСНА И КОНКРЕТНА информация,а НЕ да го избухаш цялото в една тема на принципа копи-пейст като някой от участниците във форума тука,ами да може да погледнат от където им трябва в конкретния момент,а не да следват сляпо някой си Интерент линк,щото "всевиждащия" решил,че намерил ИСТИНАТА в мрежата и решил копи-пейст.  Laugh

А и още нещо,ти случано някога да си слушал български народни песни,а?На няколко гласа?Що си мислиш,че премъдрия ни народ пее "уж" едно и също,ама на различни гласове,а не вземат всички вкупом да повтарят една и съща история,а?може ли тука да има няква мисъл или всичко е от "масонската" конспирация-оная дето се упрая с копи-пейст?
« Последна редакция: (Вторник) 14 Юли 2015, 12:50 от Гласът на истината » Активен

Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #22 -: (Вторник) 14 Юли 2015, 13:02 »

ARRI,ако нещо не та кефи по форума,па вземи,събери си пари и си отвори друг,бе!Може да сложиш специален надпис до заглавието-забранено за Гласовете на ИСТИНАТА,само за ARRI-ТОЙ Е ЦЯЛАТА ИСТИНА,САМО ИСТИНАТА И НИЩО ДРУГО ОСВЕН ИСТИНАТА   Grin

Там вече ще можеш напрау да забраниш Гласът на истината като те НЕ кефи!Все пак за какво ти е ИСТИНАТА,нали си имаш Интернет и 5-те СЕТИВАНЯМА нищо друго отвъд тях,нали?За какво ни е да борим Глобалната конспирация и да търсиме ИСТИНАТА,важното е да я намерим,че да СТАНЕМ ЧАСТ от нея,нали така?Че има ли лапане за що е то ИСТИНАHuh??И тогава всички дружно ще тръгнем напред да громим ИСТИНАТА такава каквато е,че как иначе ще стане такава каквато ни СЕ ИСКА да бъде,а?И тогава ще плюеме и по Духът,и по конспирацията,и по масоните,и по извънземните,че да не би НАШАТА версия(сиреч тази,от която сме се налапали да бъде отхвърлена от ЧЕСТНИТЕ хора,а?)Виж как ти звучи тая "кноспиративна теория"?На мене ми звучи много правдоподобно?А на таб?Или шефа не дава да говориш ИСТИНАТА,а?Че ще вземе да ти резне от заплатата?  Grin
Активен

Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #23 -: (Вторник) 14 Юли 2015, 13:13 »

глас, не си ме разбрал. Казах само, че се чувстваме обидени, понеже ни взимаш за невежи канарчета. Този път на който ти ни връщаш ние отдавна сме го минали. Ама карай да върви.
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #24 -: (Вторник) 14 Юли 2015, 13:27 »

Добре,тогава сериозно.Ето тук съм направил една според мен "добра"(не искам да казвам големи думи)анкета-http://xcombg.net/index.php?topic=1269.0 точно по въпроса за различните конспиративни теории и мнения по въпроса кой управлява Земята и ако има нещо да добавиш моля дискусията да се пренесе там!Има достатъчно възможности да се добавят нови опции.А по въпроса за форума и предназначението му само виж-Алтернативният форум за конспирации(демоните управляват света-това не ти ли е конспирация?),мистика(демоните контролират света ни-това не ти ли е мистика?)и езотерика(съществуват тъмни йерархии,които ни управляват-това не ти ли е езотерика?)!А що се отнася до обема и количеството текст-първо слаб ми е компа поради което имам трудности с писането,второ-не мога през цялото време да съм само във форума и трето-стремя се да давам колкото се мже повече информация!И ако трябва да са две страници Божинка,две ще са!Ами ако станат 20 или 200 или дори 2000,тогава кво-на една тема ли да го турам всичко,че да стане манджа с грозде?То това е голям проект,твърде много са силите,които са замесени в живота ни,и на всичкото отгоре и отношенията между тях са твърде сложни,затова не може просто да се тропне с крак и да се каже-това ей ти го Сатаната,ей ти го Ротшилд,тоя му служи,върви да го трепеш и това е!То ако ставаше така отдавна щяхме да сме се отървали!

galaxis,ако знаеш нещо по въпроса(особено,ако има достъп до "вътрешната информация"),мол те кажи,допълни нещо по въпроса,и аз смият не мога да кажа,че знам всичко или да потвърдя цялата информация.Така,че ако можеш-давай!А по въпроса за явяването му-това не е "точна" математика.Сега например има далеч повече "работа" от преди и му се налага да се "появява" по-често!
« Последна редакция: (Вторник) 14 Юли 2015, 13:58 от Гласът на истината » Активен

Неактивен dido
Full Member
Публикации: 223

« Отговор #25 -: (Вторник) 14 Юли 2015, 13:41 »

Ето я структурата на управление на Земята - в един символ.
https://c2.staticflickr.com/2/1354/1018963718_85c5050c8d.jpg

Символът съдържа множество смисли, има "тонове" инфо в нета.
И ВСИЧКИ смисли са едновременно реални. Просто си изберете този, който пасва на вашето разбиране на нещата.

За пример:
Един от смислите е, е че зи*уратът (символизиращ Земята) е три измерен, а триъгълника с окото отгоре е двуизмерен. Тоест върхът на приамидата не е в 3Д и между него и Земята има празно пространство.  Празното пространство между двете структури символизира непрякото, косвено физическо управление. Двуизмерността на триъгълника символизира, че управляващите са вътре в нас (2Д се съдържа в 3Д). Също така показва, че Земята е следващото ниво в развитието на тези, които управляват (двуизмерното е по-малко от триизмерното пространство и е така да се каже следващото ниво от гледна точка на 2Д).
Могат да се правят още много изводи само от този символ - текста, броя на редовете, броя на тухлите, на лъчите и т.н.т., с което не ми се занимава.

Имената на управляващите нямат никакво значение, по-интересни са по-скоро функциите които изпълняват. Една от най-важните (за мен) функции, е че те подпомагат развитието на Съзнанията, избрали да се родят тук.
Активен

Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #26 -: (Вторник) 14 Юли 2015, 15:50 »

Но нека продължа с разказа си,че тука съвсем става "манджа с грозде сега" и само се отклоняваме.Както вече Ви казах Сатаната контролира пряко действията на тези 9-те,които служат като основната "изпълнителна власт" за тези сили както тука на Земята,така и в "техния" свят.Но за съжаление "изпълнителната" им структура изобщо не е толкова "проста".Всъщност на по-високи(много по-високи)нива в структурата на Сатанистите се намират и два "висши" демона,които най-общо отговарят а различните "ресори" на управлението над Земята докато 9-те отговарят най-общо за конкретни "операции"-тоест възложени са им дадени точни цели,докато двамата отговарят за движението на нещата "по принцип".Тоест тези двамата са един вид като "поддържателите на реда",такъв какъвто е след като веднъж вече се установи,а 9-те отговарят за "развитието4 на плана.Да,знам,че става сложно,ама и по-сложно ще става,доста по-сложно щото колкото и дълбоко да копаете в тая йерархия и начинът ѝ на действие все нови и нови неща излизат.Като за начало е добре да се знае,че на практика всяка конкретна "задача" която Сатаната възлага(а както казах той много рядко си върши работата сам)или на някой от тези двамата,често без знанието на 9-те,или пряко на 9-те без да се допитва до двата.Така се създава един вид "вътрешна кон*уренция" между тези демони за да няма просто как да се получи достатъчно силна коалиция,че да бутнат "рогатия"(не че и те не са рогати,ама..........).Затова и допълнително двата "помощника" са разделени на ляв и десен-за да не може да си правят коалиции помежду си-така едновременно има противопоставяне на двамата срещу 9-те и заедно с това противопоставяне помежду им.Заедно с това има и непрекъснати търкания между самите членове на съвета.А също така трябва да се знае,и че самият Сатана също Е член на съвета на 9-те.Това всъщност е доста странна ситуация,тъй като той както членува в собствената си организация,така и дава заповедите ѝ,а заедно с това и се явява сила действаща извън тази структура и понякога си "назначава" хора,със собствена и съответно самостоятелна задача извън рамките на тази структура.Но като цяло всички такива организации,групи,или просто мисии са временни и след приключването на задълженията им те или биват погълнати от структури под командването на двамата или 9-те,или биват заличавани,заедно със всички,които са участвали в тях.Такива структури например са доста често използвани при "черни" проекти за да развият определена технология,или да направят дадени експерименти,след което почти целият оперативен персонал бива избит,или пък за "свръзка" с други извънземни цивилизации или духовни йерархии,които действат отвъд "правомощията" на останалите демони(това обаче не означава,че те често са в неведение за работата им),както и за "лични" задачи на Сатаната,когато той живо се интересува от един или друг "учител","гуру" или "окултист" и иска да го държи "под око" или пък иска някаква строго определена и конкретна постъпка от някого-рядко,но се случва.Най-общо казано йерархията е сложна,но е обобщена във всеки един от 9-те,които имат за задача да свършат определена работа като си помагат пречейки си,докато онези другите двама им пречат помагайки им.А при двата е обратното-те държат строго определени дейнсоти всеки,или чрез йерархията им по-надолу от тях,но тяхната работа е просто "да поддържат машината",която другите вече са установили и рядко извършват действия самостоятелно,докато същевременно и пазят 9-те да не вземат да се обединят и да застрашат "главния",но заедно с това и се боричкат непрекъснато един с друг за контрол и влияние.Какво да Ви кажа-сатанисти-никога не са едно мнение и там е всеки срещу всички,но забележителното е,че заедно с това могат много лесно и бързо да действат като едно,ако им се наложи и а се справят заедно с възникнали проблеми.Йерархията е едновременно силно вътрешно нестабилна(поради постоянните "игри" за власт и влияние)и заедно с това изключително устойчива и лесна за поддържане дори и ако някой Главни играчи бъдат изведени от нея поради различни причини.

Двамата са известни предимно под имената-ляв и десен,но е  изключително трудно да се добереш до истинските им имена и поради тази причина не мога да Ви ги кажа,въпреки че честно казано не знам дали форум като този заслужава да ги изброявам поименно.Това може дори да ви постави в тежка опасност,ако нямате нужното познание и особено умение да си държите езика зад зъбите,затова ще пропусна това,което знам по въпроса за имената им и направо ще карам по въпроса какво правят.Както казах те са предимно "администратори" и ролята им се свежда до това да поддържат вече изградените организации и най-общо целта на съществуването им е да събират и насочват енергията към "Господаря" и да са сигурни,че неговите нареждания ще се превърнат в реалност,но също така имат и една друга много важна функция както между хората,така и между самите демони-те са един вид "полицията" в тази организация и имат за цел да набелязват и контролират всички "съмнителни" елементи и да са сигурни,че няма да има бунтове или неподчинение както между слугите от тази страна на бариерата,така и между самите демони.А третата им може би и най-важна функция е набирането,разпределянето,командването и контрола над "армията" на Сатаната(и в двата свята,както и където и да е било,където би имал възможност да получи съюзници или подчинени)и грижата за неговия боен "ред" и "план".Това именно са и "командирите" в тази йерархия и на практика всички решения "на върха" се взимат с тяхно участие,или поне присъствие.Те са и най-"доверените"(ако такова нещо изобщо може да съществува там)"хора" на Сатаната и ако той реши нещо,то непременно минава през тях.Тъй като Сатаниститеса много затворена общонст и няма как да се достигне до каквото и да е било от техните си собствени практики и ритуали без ОГРОМЕН риск за живота,затова и Аз не мога да ви кажа как точно им викат на тези двамата или какви са им реалните титли затова ще се задоволя да ги наричам просто "адютанти".Който е вещ във военното дело знае значението на тази дума и ще се сети,но не ми се губи повече място да обяснявам техните задължения в повече детайли-мисля,че бях остатъчно ясен.Те са едновременно това,неговите пазители,наложителите на реда,"контрольорите",шефовете на йерархията,виликите "везири",висшите командири и т.н. и т.н.Левият се занимава предимно с "финият" аспект на контрола,който не включва пряко физическо насилие и е отговорен за поддържането на "законния" или по-точно "конституционния" аспект на нашата цивилизация,докато десният се занимава предимно с "прекия" насилствен аспект на действието на Сатанистите и той е отговорен за поддържането на директния явен ред в обществото и за набирането и командването на силите им,а не толкова за по-"нежните" нива на контрол и за организирането на манипулацията над обществото като цяло-съответно той поема армията и полицията,както и групите на организираната престъпност!Накратко докато левият се опитва да наложи контрол предимно над душите на хората чрез "превземане" на съзнанието им,то десният се стреми повече да окове телата им чрез контрол върху силовите средства и да обръща хората един срещу друг за да не остане никой,който не е приел Господаря му.Мене,ако питате десния е по-опасния,ама в тази ситуация не мога да претендирам,че имам достатъчно познания за да направя преценка кой кого или пък да Ви давам "съвети".Въпрос на гледна точка.Принципно левия контролира финансовите институции,паричната система,корпорациите,съдебната власт(но не и в България-тука ситуацията е малко уникална),администрация,църквата,образователните институции, особено университетите,научните организации,както и се опитва поне да контролира Интернет,докато десният е поставил(или поне се опитва да постави)под контрол армиите на повечето страни по света,организираните престъпни групи,полицията,националистическите движения,както и производството на почти всички стоки с военна или престъпна употр*ба-накратко където има сила или смърт се намират организации,които са под негов контрол.Но не се заблуждавайте-И ДВАТА са еднакво опасни и могат както едното така и другото и да бъдат подценявани е ОГРОМНА грешка!
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #27 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 15:55 »

Grin
Цитат
7.Новото което намерих е събрани двете ръце ,положени на два пръста под пъпа в точката на живота.Главата пак е свидетел.
Енергиите са интелигентни,и се наслаждавайте на работата им с тялото.
Към тая точка да добавя и още един начин.
Става и с една ръка.Едната длан на 2 пръста под пъпа,другата длан на бедрото.Когато решите разменяте ръцете.
Така по бедрото изтичат излишни енергии или идват такива които са нужни.
 Cool
П.с. Ето още нещо интересно -
http://sourteardrop.blog.bg/izkustvo/2015/05/29/bivsh-chlen-na-shkola-po-hatha-ioga-ioga-e-tejka-duhovna-nar.1365009
« Последна редакция: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 16:01 от meander » Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #28 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 17:30 »

Когато се борите с тях им помагате... Гледайте си вашите нужди и се пазете от намесите им.

Когато се обесиш на тези думи, ще те гледам без да те сваля.

И дълго ще обмислям дали постъпвам правилно.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #29 -: (Четвъртък) 23 Юли 2015, 18:37 »

Grin
Гласът на истината
Цитат
Но не се заблуждавайте-И ДВАТА са еднакво опасни и могат както едното така и другото и да бъдат подценявани е ОГРОМНА грешка!
А каква е работата на тея дето се наричат център?Вероятно да правят миксове от ляво дясно за измъкване от ситуации,или за забъркването им?
форум
Цитат
Когато се обесиш на тези думи, ще те гледам без да те сваля.

Да станеш за резил по нашите стандарти е много лошо нещо за един мъж.Още повече да вменяваш резила си на други,и тях да изкарваш виновни.Не си ми никакъв,тъй че мечтай.
 Undecided
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: