Кой и как управлява Земята!
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой и как управлява Земята!  (Прочетена 5235 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« -: (Вторник) 07 Юли 2015, 20:01 »

Време е маските да паднат!От около 2 месеца съм в този форум и вече смятам,че научих достатъчно за да знам кой от коя страна е и да мога да говоря свободно!След дълго умуване и много разсъждения най-накрая реших,че може би това е подходящото място за да Ви удостоя с истините на Вселената(или поне непосредственото ни обкръжение от нея)и да ви разкажа кой дърпа конците ни!Ама истинските,не ония дето се "опитват" нещо да ви кажат,ама ако може по-така,вие да вярвате,а те да извличат ползите от вашата вяра.Затова ще кажа информация,която просто няма как да придобиете по различен начин и освен,ако не сте до ушите вътре(като мен)просто няма как да знаете.А пък за последствията-Аз сам ще си отговарям и ще си търпя,просто да знаите,че такова нещо не се случва всеки ден и че Аз не "се разприказвам" навсякъде-това е уникална информация и само Вие ще имате шанса да я получите!Затова и моля за СЕРИОЗНО отношение по темата и да не вземете да се подигравате и осмивате-това се неща,които трябва ДА ОЦЕНИТЕ като необикновена възможност,а не нещо,което се пише само за да ви "запълни" времето,ако ще се подигравате и ще си "играете по свирката" на едни или други "гурута" и автори на "конспиративни материали",да знаете,че сте сбъркали адреса.Аз не приемам,само предавам и,тоест,няма да Ви слушам глупостите и чинно да влизам в спорове с вас и да приемам гледна точка различна от моята,поради една единствена проста причина-аз говоря от личен опит,тоест това,за което говоря ми е било предавано директно или най-малкото имам преки спомени за него.Тоест,Аз съм бил там,Аз съм направил това и това,Аз съм решил така и така.Тоест,Аз съм направил това,за което говоря лично!Виждал съм го с очите си,пипал съм го с ръцете си или поне най-малкото съм го чувал от хора имащи връзка с ТЕЗИ,КОИТО СА БИЛИ ТАМ.Тоест,Аз знам от първа ръка или поне познавам някой,който го знае от първа ръка.Разбирате ли?Аз не разчитам на Интернет,езотерика,гурута,писания,Библията,"конспиративна теория",ченълинги или каквито и да е било източници извън мен.Сам си набавям информацията,сам си търся източниците,сам си сглобявам фактите и,което е още по-важното сам си ги и изнасям.Затова и говоря от личен опит.Затова и чисто и просто няма да се съгласявам с никой,който ми цитира каквито и да е било гурута,медиуми,контактьори,изрезки от вестници,религиозни текстове,издателство "Паралелна глупост",Дейвидовци/Мейвидовци Айковци/Зайковци,сайтове/майтове,книги/миги или дори Дедо ви Боже!Само,който е вътре и говори от личен опит може да ми противостои.Тук в тая тема ще се съобразявам САМО с тези,които са били там,за където говорят,видяли са това,за което говорят,чули са го,или най-малкото са в контакт,с тези,които са били,видяли и чули,тоест говорят от личен опит.Който не влиза в тази категория за мен ще е просто дразнител.И въпреки,че и Аз не знам всичко,и въпреки,че и няма да Ви кажа всичко(имам си причини)това,което го говоря е личен опит,тоест това е съвсем различно ниво на възприемане и боравене с информацията и не е нещо,което правя всеки ден или за всеки.Чувствайте се ПРИВИЛЕГИРОВАНИ!

Само,който е горял в битка има правото да ми противоречи!!!Който,не е да мълчи!
« Последна редакция: (Вторник) 07 Юли 2015, 21:10 от Гласът на истината » Активен

Само,който гори може да остане сух!
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #1 -: (Вторник) 07 Юли 2015, 21:59 »

Четох, четох...четох и нищо по въпроса кой управлява Земята не прочетох. Само люти клетви, че ти и единствено ТИ знаеш това, и друго мнение различно от твоето няма. И не бива да има. Аре де, изпей ни истината за това кой оправя Земята, обещавам да те четя в унес и захлас. Даже и да дишам няма. Пей !
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #2 -: (Вторник) 07 Юли 2015, 22:04 »

Grin
Въх уби ма.
Аре като за начало мани шаренията че е много разсейваща,пък може да поспорим?
 Cool
П.с. ARRI   как е бабчето? И пуснаха ли те от бункера вече,или още са таиш там?
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #3 -: (Сряда) 08 Юли 2015, 07:01 »

Grin
Яаа какви работи пишат-
http://bradva.bg/bg/article/article-49101#.VZynyka-vIX
 Cool
Активен

Неактивен The Dark Lord
Full Member
Публикации: 132

« Отговор #4 -: (Сряда) 08 Юли 2015, 16:51 »

Колега, казвай кои са и да вървим да им начупим канчетата! 
Активен
Неактивен Deusson
Newbie
*
Публикации: 18

« Отговор #5 -: (Сряда) 08 Юли 2015, 18:27 »

Преводите на статията в Брадвата са направени от http://virtualobitel.alle.bg/, където има и други интересни неща. Статията "Защо вече не съм светлинен работник" например.
Активен

DEUS LUX SOLIS
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #6 -: (Петък) 10 Юли 2015, 19:55 »

Е оспамихте темата значи!Не може човек нещо да напише без веднага 10 човека да се залепят и да почнат да жужат кой каквото може!Добре,искате отговор-прост е!

През последните дни имах много проблеми,затова мога само да започвам нещо и да го развивам малко по малко.Както се казва-стъпка по стъпка му е майката!Имайте търпение-това е една от най-ценните човешки ценности според мене.Всичко ще си дойде с времето(ако Господ е рекъл).Сега трябва да си пооправя компютъра,а и имах една друга тема,където хвърлих доста "пот" и постепенно(ако следите целия форум,а не само тази тема)ще видите как ще изплува пълната картинка.Добре е да знаете,че тази тема е свързана и с други в същата насока-контрол и манипулация,тъй като Аз наистина не мисля,че действието на управляващите "елити" трябва да бъде разглеждано само и единствено от към структурната им страна(на която е и посветена тази тема),а си трябва доста по подробен "очерк",който да включва както средствата(тази тема),така и методите,големият им план(те го наричат майстер-планът),влиянието им върху конкретно върху България(тази тема и темата за България мисля,че трябва да се разглеждат като неразривно свързани една с друга и едната да е "по-голямо" продължение на другата и обратно),начинът им на действие с "тънките светове"(терминът е взет от руски и май трябва да пусна още една тема специално за ложите и това как те скапват живота на "обикновения човек"),сегашното им състояния и разбира се най-важното-методи за противодействие(защото вече изобщо,ама изобщо не съм така силно убеден в "непобедимостта" им.Така,че усилията ми ще бъдат насочени върху доста ШИРОК кръг от теми едновременно и ви моля за така необходимото ми търпение за да мога да завърша делото си!Благодаря!

Истината е,че в момента имам и сериозни хардуерни проблеми и Интернетът ми(или по-специално изгледът на този сайт не ми работи съвсем добре)-един от многото ми проблеми в момента-и поради тази проста причина ще го карам на пост по пост,а Вие,ако обичате ми следете мисълта.Толкова ли е сложно?

Затова не гледайте само тази тема,ами следете и останалите раздели от форума и ако сте наистина любопитни,а и отдадени(предупреждавам Ви,че някой от нещата,които ще бъдат разгледани тук далеч не са "лъжица за всяка уста")постепенно ще видите как ще се сглоби "голямата картинка".Моля се на всички и всеки аспекти на това огромно многообразие от форми съставляващо съществуването ни и означавано от нас с просто име Бог за помощ когато и където е възможно за да осъществя намеренията си!
« Последна редакция: (Петък) 10 Юли 2015, 20:03 от Гласът на истината » Активен

Неактивен The Dark Lord
Full Member

« Отговор #7 -: (Петък) 10 Юли 2015, 20:19 »

Извинявай, не искам да прозвуча грубо или нещо такова, но имам един въпрос - защо просто не синтезира всичко във една тема?  Undecided
Активен
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #8 -: (Събота) 11 Юли 2015, 21:16 »

The Dark Lord простият отговор на този въпрос е-защото е МНОГО!Просто няма как да ми стигне мястото само в една тема да обхвана всичко,което тези "лидери"(кавичките са защото,те са си лидери само за себе си и изобщо не се интересуват от тези,които водят)правят,са правили и възнамеряват да направят,особено като трябва независимо да обяснявам връзката на "човешката" йерархия с демоничната такава,която пък е вързана с извънземните,които пък са част от още по-големите галактически и надгалактически планове-една тема ще е крайно ограничена.Знаеш ли,че и в момента има хора,които ми се оплакват,че пиша много дълги постове?Ами,ако тръгна да разказвам всичко в една тема представяш ли си колко ще е натоварващо това?Ти например,ако мога честно да те питам,би ли издържал да четеш тема,която е направена от 100-тина поста всеки колкото една малка глава от книга?Ще издържиш ли на такова четене и поднасяне на информацията?

Но също така имам и втори не малък проблем в момента-компютърът ми не работи съвсем добре и изобщо не съм сигурен,че ще успея да напиша поредица от много дълги постове преди "да сдаде багажа",да забие и да трябва да го рестартна при което не съм много сигурен какво ще стане с всичките ми документи и досега написаното.Естествено,че ползвам текстообработваща програма,но все пак не ми се иска да преписвам новия текст през 5 минути,ако ме разбираш,а и на документ файл нямам достъп до всички бутони де ги имам тука и се налага да "украсявам" текста след това тук преди да го публикувам.Просто така не ми е много удобно.

А накрая като прибавиш и изключителното разнообразие на самата информация-от философия и езотерика до извънземни и скрити технологии,то наистина става манджа с грозде,ако се замислиш.Може ли всичко да е под общ знаменател и да трябва тъкмо като почнеш да разправяш за структурата на ложите,да трябва да се отклоняваш с извънземните,а после да минаваш през технологията за манипулация,че и за нашата конкретна действителност тук в България да говориш,за общия план,за използваните и оставените скрити технологии,за средствата за противодействие и така нататък и така нататък.Аз мисля,че тогава темата съвсем ще се разводни и ще се отклони в твърде много постове,на които ще бъде трудно да схванеш връзката помежду им.А ти какво мислиш?
« Последна редакция: (Събота) 11 Юли 2015, 21:28 от Гласът на истината » Активен

Неактивен The Dark Lord
Full Member

« Отговор #9 -: (Събота) 11 Юли 2015, 22:18 »

Понеже темата е кръстена "Кой и как управлява Земята", затова си мислех, че щеше да е по-добре да бъде всичко в една тема, било то на отделни глави или подточки. Просто сега ми се струва доста разхвърляно.  Undecided
Извинете ме за офтопика. Глас, продължавай, няма да се меся повече. hi
Активен
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #10 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 00:45 »

Спокойно когато ударя нещо,което ще бъде твърде трудно за смилане и достатъчно обемисто за да не се занимавам да го пиша тук просто ще отварям нови теми или ще препращам връзки към теми,които вече съм отворил за да можете там да го прочетете и да коментирате съдържанието.Така планирам постепенно тази тема да се превърне в нещо като "свързочен център" с останалите ми теми и да "разголя" каквото знам до максималната ми поносима ситуация,тоест да изплюя камъчетата докато не започна да си плую вътрешностите направо.Поне това планирам в момента.А за онези другите,които четат форума имам предвид,че съвсем съзнателно смятам,че думите ми ще стигнат до ушите на тези,за които говоря и така постепенно информацията изнасяна тук под един или друг начин ще пробие на белия свят и това неминуемо ще има последици и за тях.Този форум може и да не изглежда много,но както се говори от поповете-"Неведоми са пътищата Господни!"Аз си знам какъв риск поемам като говоря тука,ама Аз вече съм си поел кръстта и квото стане-да става.Таковал съм ги в гадините-по-добре да умреш за живота,отколкото да живееш за смъртта!

И така,достатъчно с глупостите-минавам по същество.В момента мисля,че за никого не е от особена изненада да чуе,че Земята на практика се управлява от няколко десетки семейства с огромна власт и пари,които на практика са извън закона,извън държавната власт,извън обхвата на медиите(освен съвсем малко за имидж)и като цяло извън ВСИЧКИ наши възприятия!И това е доста добре известно.И си е напълно вярно!На практика всички,които управляват каквото и да е било на тази планета(или поне в по-развитите държави-ние сме малко като "бананова република" и тука нещата са по-изкривени)са част от тях или поне вързани с тях по някакъв начин.Това от тук нататък ще означавам като елита-мисля,че няма да има кой да оспори това ми твърдение в този форум.Иначе "официалната" власт е все още в ръцете на правителства,корпорации,президенти или крале(където все още са останали),но мисля,че всички осъзнавате,че това не е нещо повече от един параван за пред непросветените.Това е общата картинка,която всички знаем!

Това от сега ще го наричам "официалната" или по-точно реалната власт.Тоест хората,които държат властта!Не казвам,че не са силни,или че тяхното поведение не вреди на всички ни,но друга една истина ми е,че ТЕ НЕ притежават реална власт.да,силни са,и да,имат власт в смисъла,който ние познаваме,но големия въпрос си остава-дали те дърпат конците,или има и някой друг,някой над тях,на който и те самите са марионетки.От тук нататък бих искал да поставя важно разграничение-аз считам за реален властник само този,който може да взема решения свободно.Тоест колкото и богат да си,с колкото и власт да си "обсипан" и каквито и луксове да можеш да си позволиш,ако ти нямаш правото да си мръднеш и пръстта без да поискаш разрешение от някого ти на практика не си властник!Това е моята проста дефиниция за власт и управление и силно Ви моля от тук нататъка да НЕ я забравяте.Иначе стават доста големи обърквания-хората често си мислят,че като някой бил имал важен пост,то значи той бил "държал властта",а твърде често този някой може да се окаже и по-голям роб и от самите тях!Това е нещо доста важно да се помни!

Но моето скромно мнение(потвърдено от на практика цялата информация,която досега имам)е,че елита НЕ контролира планетата.Да те са изпълнители и именно те са тези,които са в пряк досег със самите нас,но те нямат власт(според горната дефиниция),тоест не дърпат никакви конци,ами техните ги дърпат,но тези които са "изпълнителния апарат",тоест армия,полиция,финансови структури и корпорации умишлено са държани в пълно неведение за тези неща само и само за да могат истинските управляващи да си останат по местата незабелязани.А те НЕ са от този свят,или може би по-точно е да се каже измерение.

Да,знам,че от тука нататъка ще почнете да ме наричате с какви ли не имена и ще има цяла плеада от какви ли не определения по мой адрес,но знам достатъчно от личен опит да ви кажа,че те не само,че са истински ами са и доста способни и дори твърде често ни се намесват у делата.Например съм сигурен,че ако почнете да се ровите по-надълбоко в каквито и да е е било истории за "драматични събития" изменящи хода на историята рано или късно ще намерите "странни обстоятелства","необясними събития" или "невъзможни съвпадения",които се появяват баш в най-точния момент за да наклонят везните в една или друга посока.Сега,каквото и да си мислите именно ТОВА е работата на истинските управници на този свят-тези "скрити" сили.Те не са много "скрити" де щото където и да отидете по земното кълбо хората винаги ще ви говорят за ангели,демони,духове,богове и какво ли още не-тоест на практика през цялата ни история хората са си били съвсем наясно със съществуването им и не са били особено озадачени от тези "странни обстоятелства".Или поне винаги е имало част от хората,които са били напълно наясно с това!Именно за това и през Средновековието е имало толкова силна кампания за "преследването" на вещиците и знахарите и от време на време минават такива трусове през обществото,чиято цел е да се ликвидират по-будните граждани на обществото,които имат някаква представа кой дърпа конците и на къде отива народът им-такова нещо и ние сме преживели наскоро по времето на комунизма,когато на практика всички по-надарени хора в духовно отношение са били или избити или поставени в услуга на "партията".Затова и сега не трябва да сме особено учудени,че по-голямата част от народа ни са безволеви овце без каквито и да е било съпротивителни сили-просто какво става когато един народ остане без "вродените си" защитни механизми и изгуби представа за това кой и къде го води.

Горе долу така действат те-избират си някого,на който на практика не му пука особено за собственото му обкръжение и го правят "проводник",около него започват да се случват цял низ от събития,които могат да се тълкуват като "случайни съвпадения",които му дават най-важното качество-способността да казва  на други хора какво да унищожават.Забележете не какво да правят,а какво да унищожават!Цялата "власт" на тези йерархии всъщност се базира,не на сътворението или дори контрола,а над възможността произволен обект да бъде унищожен по желание.Йерархията,която ни контролира всъщност не работи чрез контрол над самите обекти на контрол,а чрез контрол на процеса на унищожаването им-тоест те са си присвоили(или поне искат да си присвоят)най-свещеното от всички права на човека-правото на живот.В замяна на това дават възможност на подкрепящите ги тук на тази равнина хора да изпитват все повече и повече удоволствия в живота си в замяна на служба.Тоест сделката е проста-ти убиваш от мое име,а в замяна получаваш удоволствие от живота си.Тоест те действат върху източника на желания на индивидите и като го свръхвъзбуждат един вид правят "свръзка" между тях и него,така,че енергията(духовната,а не физическата)която той или тя отнема от другите като ги подлага на най-различни форми на насилие или контрол всъщност да отива право при "главния",а не да се "пилее" наоколо.В замяна на тази енергия(която те впоследствие превръщат или в нови части на астралните им тела-така те растат,или в нови и нови сили с които предизвикват нови и нови промени в света управляван от "поданиците ми"(никога не си мисли,че този който върши злините е същия като този които се облагородява от тях или има каквато и да е било власт отвъд тази дадена му от поверените му инструменти)за да могат те да получат "достъп" до нови и нови хора,на които също така да направят същата манипулация и така и така и така този цикъл да продължава до безкрай)"слугата" получва удоволствие,тоест стимулират се неговите желания и изведнъж-хоп,ето ти грабежи,убийства,изнасилвания,тероризъм,войни и каквото се сетиш там пълната палитра на Сатанизма!Както загатнах и в една друга тема,не властта или парите(които са взаимозаменяеми и видимите аспекти на едно и също нещо),а именно желанията са в корена на злото-именно те подтикват хората да вършат какво ли не и наистина няма нещо по-лошо от човек напълно отдаден на желанията си!А доброто НЕ Е в обратното-липсата на желания,а именно в пренасочването им към нещо различно от това,което е основният механизъм за налагане на контрол от злото,тоест унищожаването.В нещо противоположно нему-в живот!Когато личните желания на индивида биват трансформирани в желание за живот,тоест желание за съзидание и опазване на нови и нови обекти(особено,ако те са живи същества и най-вече хора,тоест разумни същества),това действа като една своеобразна "противоотрова" на тези йерархии и може доста бързо и ефективно да разруши творението им.Именно затова и "демоните"(от тук нататък така ще ги наричам)имат най-голям страх от честни и грижовни хора,които не са готови да се "продадат" за  прости удоволствия.Това е и най-силното оръжие срещу тях!Но за тези теми ще пиша в други теми,щото и без това вече виждам,че тука стана твърде широка темата и ако продължавам още ще загубя фокуса ѝ!Повече по темата можете да прочете в една друга тема от форума тук-За Доброто и Злото

Важното е,че на практика няма начин просто да отидеш и "да ги утрепеш".Някога(като бях по-млад и глупав,не че сега съм дърт  Cool )и Аз си мислех,че ако просто скъсаш връзката на демона със служителя му или още по-добре-с жертвата му,то това ще доведе несъмнено до "победа" и ако го смажеш веднъж вече ще и победил завинаги,но реалността се оказа доста по-различна.Дори и(да предположим)ти успееш да намериш най-силния демон и го победиш,после намериш и неговия най-високопоставен служител и го убиеш,а накрая разбереш и цялата йерархия на която той се крепи и убиеш и тях ти пак можеш да загубиш битката.А всъщност колкото по-ефективен убиец и колкото по-безкомпромисно и жестоко действаш,толкова по-вероятна ще е загубата ти!Защо ли?Защото докато не замениш(забележи не унищожишзамениш)структурата наложена в обществото и не промениш самият начин по който хората си взаимодействат просто няма как да победиш тези същества.Дори и да извоюваш победа веднъж и да успееш да се отървеш от служителите им тук,това изобщо няма да означава,че си спечелил,щото докато има кой да се продава и обществото така е устроено,че именно насилието,враждата,грубостта,трупането и особено смъртта са основни средства във взаимодействието между хората,то те винаги ще имат нови и нови източници на енергия с  които да запълнят изгубената при сражението с теб и винаги ще имат нови и нови служители,които просто да заменят мястото на предишните.Именно затова и можеш да видиш как когато "играта загрубява" хора биват жертвани твърде лесно и едни или други членове на управляващия елит биват хвърляни на тълпата от "господарите" си-просто докато тези ценности "върлуват" между хората няма да има начин "да се оправим".Единственото нещо(отново говоря от личен опит,което може да ги спре е именно алтернативна структура базирана на коренно противоположните на техните ценности-качества като уважение,състрадание,грижа за ближния,щедрост и особено Любов.Ако трябва да перифразирам именно Любовта,а не красотата ще спаси света!Има ли такава структура между хората изведнъж най-важното за тях,храната и източникът им на сила-енергията,с която се зареждат просто изчезва!А стане ли това спукана им е работата-само въпрос на време е способностите им да понамалеят и накрая съвсем да отслабнат и на практика изчезнат.А тогава цялата йерархия ще се срине сама върху себе си!

Ето това е в най-общи линии информацията с която разполагам и е "общия" сюжет по който ще го карам.Естествено има още много много детайли и съображения и доста факти съм спестил тук заради дължината на поста,но това е горе-долу механизмът им на действие-и именно така се осъществява контролът върху нашия свят от "другите" измерения(структурата им и начинът им на употр*ба ще трябва пък да е тема на още една тема).Мога дори да кажа,че като цяло при нас е реализиран "обратният" вариант на съществуването,при който отвъдните измерения определят нашето и се "хранят" един вид от нас,докато всъщност "по-правилният" вариант(от Всеселенска гледна точка)би бил ние да сме полето,което извлича енергия от тях за да увеличава собственото си съществуване,както е при някой извънземни цивилизации.Но уви,ние в момента не сме нищо повече от "добитъка" на демоните,за който те искат да полагат внимателни грижи за да могат техните сили да се увеличават непрекъснато!
« Последна редакция: (Неделя) 12 Юли 2015, 00:54 от Гласът на истината » Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #11 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 12:14 »

Grin
Гласът на истината
Явно "играеш" за другата страна.Престани да свириш по чакрите с тея шарении,вредиш си.
Цитат
И така,достатъчно с глупостите-минавам по същество.В момента мисля,че за никого не е от особена изненада да чуе,че Земята на практика се управлява от няколко десетки семейства с огромна власт и пари,които на практика са извън закона,извън държавната власт,извън обхвата на медиите(освен съвсем малко за имидж)и като цяло извън ВСИЧКИ наши възприятия!И това е доста добре известно.И си е напълно вярно!На практика всички,които управляват каквото и да е било на тази планета(или поне в по-развитите държави-ние сме малко като "бананова република" и тука нещата са по-изкривени)са част от тях или поне вързани с тях по някакъв начин.Това от тук нататък ще означавам като елита-мисля,че няма да има кой да оспори това ми твърдение в този форум.Иначе "официалната" власт е все още в ръцете на правителства,корпорации,президенти или крале(където все още са останали),но мисля,че всички осъзнавате,че това не е нещо повече от един параван за пред непросветените.Това е общата картинка,която всички знаем!
По същество-тези фамилии са за показност и имитиране на земните ценностти и прикритие.А истината е че са аватари и са натъпкани чучела с енергийни "господари".
Цитат
Но моето скромно мнение(потвърдено от на практика цялата информация,която досега имам)е,че елита НЕ контролира планетата.Да те са изпълнители и именно те са тези,които са в пряк досег със самите нас,но те нямат власт(според горната дефиниция),тоест не дърпат никакви конци,ами техните ги дърпат,но тези които са "изпълнителния апарат",тоест армия,полиция,финансови структури и корпорации умишлено са държани в пълно неведение за тези неща само и само за да могат истинските управляващи да си останат по местата незабелязани.А те НЕ са от този свят,или може би по-точно е да се каже измерение.
По мое мнение целият им елит е тука на земята,и не могат да я напуснат.Щото с жена гавра не бива.Мама Земя е от род на пазители на живота,най-стария, е и е Дракон.Да не се чудим защо толкова се тиражира рептилски мозък с който ни командват.А ако е обратното? Че ги е страх най много от него?Мама доказано притежава целия генофонд от нашия свят,и то по правилата.Чеденца.Дали като пострадала няма да ни сложи всичко което ни е необходимо,да оцелеем и да се справим с тея които и навредиха толкова желнатски?
Цитат
Важното е,че на практика няма начин просто да отидеш и "да ги утрепеш".Някога(като бях по-млад и глупав,не че сега съм дърт  Cool )и Аз си мислех,че ако просто скъсаш връзката на демона със служителя му или още по-добре-с жертвата му,то това ще доведе несъмнено до "победа" и ако го смажеш веднъж вече ще и победил завинаги,но реалността се оказа доста по-различна.Дори и(да предположим)ти успееш да намериш най-силния демон и го победиш,после намериш и неговия най-високопоставен служител и го убиеш,а накрая разбереш и цялата йерархия на която той се крепи и убиеш и тях ти пак можеш да загубиш битката.А всъщност колкото по-ефективен убиец и колкото по-безкомпромисно и жестоко действаш,толкова по-вероятна ще е загубата ти!Защо ли?Защото докато не замениш(забележи не унищожиш,а замениш)структурата наложена в обществото и не промениш самият начин по който хората си взаимодействат просто няма как да победиш тези същества.Дори и да извоюваш победа веднъж и да успееш да се отървеш от служителите им тук,това изобщо няма да означава,че си спечелил,щото докато има кой да се продава и обществото така е устроено,че именно насилието,враждата,грубостта,трупането и особено смъртта са основни средства във взаимодействието между хората,то те винаги ще имат нови и нови източници на енергия с  които да запълнят изгубената при сражението с теб и винаги ще имат нови и нови служители,които просто да заменят мястото на предишните.
Когато се борите с тях им помагате,защото правите негативна енергийна връзка.За това мъдрия ни народ вдигна ръце от тях,и ги остави да си *бат майката самички.Друг начин няма.Гледайте си вашите нужди и се пазете от намесите им.И си заминават саминки,без да ги бутнем с пръстче.На тях им трябва причина иначе са безсилни.Силата им е преувеличена.Те са едно мъничко Азче,кото се прави на велико с крадена енергия.Колкото повече им обръщате внимание ,на тях и тянхите писания само ги храните.Ахилесовата им пета е че тук те нямат собственна енергия да поддържат тази енергийна платформа,която им е нужна,и използват местните.Цялата им сила е в ритуалите,и то с кръв.Кръвта е средната част от нас,връзката между материалното и енергийното.И по този начин ни насочват натам накадето им трябва нещо да им свършим.НО вече все повече почнаха да си чистят сънищата(енергийното) от тяхните мераци.И енергийния им натиск доста намаля,колкото повече го правят скоро няма да имат толкова крадена енергия да поддържат енергийния натиск над човечесвото. Не ги търсете около вас, тайната им е че са в нас.Отдавна си поправиха грешките и сега са невидими за нашите очи,но не и за събраната имунна система.А и са забравили да си скрият миризмата,а те вонят.Миризмата им е тежка и втрачена,не се забравя.Цаката им е намерена,но са много добри в криеницата.И сега си играем на сляпа баба,с негативен за тях резултат.
Ще ви кажа нещо от опит,никаде не съм чел за това,добре че Мама ми е чела бая приказки.Казал съм че намерих демон в жена която ми е душа.Голям зор,сефте ми се случва да се сблъскам с енергийни паразити,и откаде ми дойде в главата,сложих го в златна клета.Направиха ме на луд,докато го пусна от нея.Усетих се и повиках помощ,а тоя тъпан първо се изгърмя във входната врата на жилището ми(за късмет наскоро я бях сменил със врата със кръст),и го хванаха чак във Париж?Huh? Столицата на любовта?
Върнаха го обратно там откадето избяга,само че вече научих че аз съм тоя който го държи в клетката със моята енергия.Няма повече да избяга.Когато демон бъде освободен от тялото,независимо от начина всички му деяния остават за сметка на тялото.Новото за тах е разграждане от имунната система или чакат в земята в тялото докато мама ги изкара и разгради.
Друго не си играйте с енергиите правейки разни енергийни практики.Всичко е разработеноо за техните нужди.
Друго отвън сме непробиваеми,зора ни е вътре.И те правят всичко да бият тъпана на вънка,иначе са си заминали скоропостижно.Новата имунна система се разпространи във телата служебно.Телата ни имат и свои паралелни с нашита възможностти.Докато не се единим сме два паралелни живота.А ако искате да си/им помогнете по своя воля си събирата имунната система.
Има едно "кофти" положение,че имунната система ремонтира аурата ви и тя става двустранно огледална.В зависимост от вашите осъзнатости и знания.А срещу огледало трябва да се внимава какво се прави. Wink
Не се притеснявайте,служебно са блокирани и карантината е пълна.Само от вас вече си зависи дали ще се научите да се пазите,не да се борите.
Вдигането на енергиите ги притеснява много,и се мятат и търсят някакво решение да се оттърват,не им помагайте.Изчистете се и трупайте енергия,по слаби са много от нас."Силата" им е в това че са намерили безброй начини  как да си пилеем енергията,а те от вътре са хилотят и ни са правят на велики.
На ваша отговорност ще ви кажа някои начини да си повишите енергиите,добре е да сте със събрана имунна система.
Та начини:
1.По гръб събрани крака,дланите имат чакри по средата,И се полагат на зърната.Лежите си спокойно без да очаквате каквото и да е.Главата ви е само да следите усещането,без да се месите по какъвто и начин да е.
2.Лежите по корем и ръцете кръстосани,и дланите на зърната.
За енергии от космоса
3.Правите Хкакто от картинката на фибоначи май беше.Главата е само свидетел,ако я ползвате може да се прецакате много лошо.
4.Правите Y мъжки знак е жените да внимават,пак главата е свидетел.
5.Правите  Т,главата е свидетел.
6.Правите СТРЕЛА,краката разтворени на ширината на раменете,и ръцете надолу и те така.
7.Новото което намерих е събрани двете ръце ,положени на два пръста под пъпа в точката на живота.Главата пак е свидетел.
Енергиите са интелигентни,и се наслаждавайте на работата им с тялото.
Пиша че главата е свидетел, щото аз мога да насочвам енергията в тялото си с мисъл,ма като сме с голи дупета можем да си отворим голяма беля.Тялото ни може само да си насочва енергиите там кадето им е мястото и не е добре да се месим.
Винаги когато пиете водя я гледайте и мисленно пия чиста и животворна вода.Водата е първична енергия и внимавай те какво и как се обръщате към нея да не си *бете майката.
Смятам че е достатъчно, тайнио елит да си ебе майката.
И в енергийната/съня част, не се борете ,само сте свидетели,а а ви пипнат просто ги разградете.Повече няма да притесняват никой.
Колкото повече,толкова повече.
 hi
П.с. Внимавайте че са много "кадърни". Тука наскоро обясних на една съфорумка опасността от лекуване с енергии от разстояние.Че може да се стигне до зануляване,и да се изключи тялото/смърт.И не след  много време ми спретнаха същия номер.Става въпрос за начин 1.и 2. Как се спасих,визуализирах си един ключ и го изключих,и ....,те се занулиха.Проблема си е тяхен.Така че ако ви првят номера,визуализирайте си нещо,с което да прекъснете процеса.И всичко като камшик се връща при тях на момента.
П.с.1. А и от 3 до 6 дланите са нагоре,ако искайте пробвайте и да са надолу.Ваш е избора и ваша е отговорността.
« Последна редакция: (Неделя) 12 Юли 2015, 14:00 от meander » Активен

Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #12 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 12:57 »

meandre Е най-накрая да напишеш и ти един кадърен коментар.От колко време та чакам!

Погледни по-добре и виж,че каквото и ти си написал горе-долу са припокрива с мен,само че за разлика от теб Аз не смятам,че само като си стоиш със скръстени ръце и то просто "ще отмине".Требе си и малко "кютек",ако ма разбираш?Иначе за семействата съм на същото мнение-пълни чучала без свободна воля,ама го казах по малко по различен начин.

П.П.А по другата тема нещо за залземинчо ще шушнеш ли?Няква "стратегия" как да са отървем от него?Нимои го разградя,то това чудо край нема,бе!Мноу е едър!И на всичкото отгоре бега,бе,мноу бърже бега,нема как края да му фаниш значи,итър е,не ще да се доближава като енергетиката ми е на макс,само напада като съм зле и то с "кочиашите"-сам не ще!Кажи някой друг съвет,ако знаиш?Моля?

П.П.2Шаренииките нема да ги махам скоро.1-во подчертават важните моменти.И 2-ро "ескорта" ги ползва да ма уведомява,ако някой "от другите" се приближава на "опасна дистанция",та да си имам "нещо наум"!
« Последна редакция: (Неделя) 12 Юли 2015, 13:18 от Гласът на истината » Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #13 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 13:15 »

Grin
 Гласът на истината
Много не знаят и не могат да кажат простото-имам нужда от помощ.И въртят какви ли не шарении,и си патят.
Цитат
П.П.А по другата тема нещо за залземинчо ще шушнеш ли?Няква "стратегия" как да са отървем от него?Нимои го разградя,то това чудо край нема,бе!Мноу е едър!
Тоя не го знам.Не че се интересувам от имената им.А само от правилно,неправилно.Фатката е да не ги търсиш.Ти си гледаш живота,хеле ако си събрал имунната система.И някоя прекрасна нощ, те "гушка",съответно ти пък имаш причина да го разградиш по правилата.И прощай григорий.Нищо лично,но има ред и правила които ако пазиш/спазваш са плътно до тебе,и са случват разни случки с едни такива големи,ма нищо дето не струват.
Цитат
П.П.2Шаренииките нема да ги махам скоро.1-во подчертават важните моменти.И 2-ро "ескорта" ги ползва да ма уведомява,ако някой "от другите" се приближава на "опасна дистанция",та да си имам "нещо наум"!
Тъй като ти ги позваш,и ти ще си го отнесеш.Нищо лично,всичко тука е дуално/двупосочно,щом вредиш на другите,вредата идва при тебе +последствията+и бая отгоре за всеки случай заради умишленно деяние.
Българите сме на принципа тъй и тъй ще ядем *ура, поне да е за добро.
 Cool
П.с.
Цитат
П.П.А по другата тема нещо за залземинчо ще шушнеш ли?Няква "стратегия" как да са отървем от него?Нимои го разградя,то това чудо край нема,бе!Мноу е едър!И на всичкото отгоре бега,бе,мноу бърже бега,нема как края да му фаниш значи,итър е,не ще да се доближава като енергетиката ми е на макс,само напада като съм зле и то с "кочиашите"-сам не ще!Кажи някой друг съвет,ако знаиш?Моля?
Според мене е грешно/грешка да се помпиш енергийно и да са моташ в енергийното.Такъв голям и напомпен можеш да си го туриш,че незнам.
Фатката е да си с един волт енергия в енергийното, ма КПД да ти на 100%.*ура ако сбъркаш е в съответсвие с енергията ти,и един волт по лесно са яде таковата.А оня а барне един волт ама на 100 А.100 херца и т.н. Такъв ток го удря че не знае на кой свят е.Ма най добре е да не се занимава човек с тях.Е ако дойде ,ми аз ко съм виновен че си *ба майката.
« Последна редакция: (Неделя) 12 Юли 2015, 13:34 от meander » Активен

Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #14 -: (Неделя) 12 Юли 2015, 13:28 »

Тоест да зема да пусна "ескорта" ли ма съветваш?Засега го държа щото поне като приближи тоя големия ми казват предварително ко ма чака и имам малко време да са подготва.Добре ми е засега,върши работа.Верно точи от време на време,ма и информация дава,че не ща големия като дойди да съм само по гол УЙ.Викам,ако ще идва първо да имам малко време да са подготва.А иначи тоя мноу заплашва,бе,че даже му са и вързвам.Кажи некой съвет кво да са праи като та заплашат с физическа саморазправа,а?Ония 100 на 100 си има "агенти" навсякъде и вика,че ако не съм се бил предал щял да викне бригадата(сещаш са нали?).Верно,фана ма страха,на него му са дърля,ма бригадата са здрави момци те там ще ми резнат тиквата за отрицателно време.Затова дойдух у форума,че белким му кажа,ти казваш,ма и аз казвам......и си по реда.Ма ощи заплашва гадината бе.Нещо ще съветваш ли?

П.П.Кажи ако знаиш некъв така "по-кадърен" пазител,тайна-майна,ритуали-мироали,практики-мактика или там нещо ако има да са подобри положението?Ши шушнеш ли,ако не е чак пък толкоз ГОЛЕМЯ тайна.Че тоя(залземина)е 10 декара бе,бало му майката,знаиш ли колко са 10 декара?
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: