Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трите смъртни гряха на България  (Прочетена 2109 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« -: (Неделя) 14 Юни 2015, 02:32 »

Може да ме сметнете за луд,а и е възможно да сте прави,но все пак искам да ви разкажа една случка от живота си.Това стана някъде преди 9-10 месеца,може и повече в разгара на миналото лято.То беше доста дъждовно,но все пак имаше и хубави слънчеви дни.Та един такъв слънчев ден аз ненадейно се събудих сутринта много много рано.Слънчевите лъчи едва навлизаха в стаята и беше толкова рано,че още не можех да разбера дали вече е ден или все още е нощ(може би по-скоробеше второто).Но истината беше друга-всъщност не можех да отворя очи,а някъде нещо в стаята грееше така все едно вече е ден.В началото и аз не разбрах какво става и си помислих,че просто съм се разбудил и реших да стана.Но в този момент осъзнах,че просто не мога да стана.Бях абсолютно неподвижен!Нищо не можех да мръдна!И тогава усетиш нещо необикновенно-някакво странно присъствие надвиснало над мене(всъщност бях толкова дезориентиран,че не можех и сам да разбера къде е горе и къде е долу,но сега като преглеждам този спомен отново и отново ми се иска да мисля,че по-скоро беше над мен).Чак тогава разбрах,че нещо не е както трябва.Имах съвсем съзнателни мисли,заклевам ви се,че не си измислям,колкото и странно да ви звучи-бях буден.Но в същото време не можех да мръдна нищо от тялото си и имах чувството,че съм заспал.Бях в едно такова странно състояние където ни си буден,ни си заспал.Едновременно имах кристално ясна мисъл и заедно с това не можех да помръдна нищо от тялото си все едно съм заспал.Не знам как да ви го обясня,но едновременно бях буден и заспал  Shocked

И причината за всичко бе това мощно сияние,което беше влязло в стаята ми и сега беше съвсем близо до мене.Не мога да ви кажа къде се намираше,нито какво беше,нито къде бях аз-съвсем бях загубил всякаква представа за време и пространство,но едновременно с това знаех,че не сънувам.Аз по принцип не си помня сънищата,но това преживяване го помня толкова ясно все едно бе вчера и колкото и време да отминава спомена не избледнява.Не знам как да го нарека,но аз за себе си знам,че това беше истина,а не сън,а онова същество или съзнание съвсем реално беше в стаята ми или поне някъде в съзнанието ми и напълно ме беше "пленило".Аз спя сам така,че няма как да намеря,който и да е било за да потвърди думите ми,но с цялата си искренност ви казвам,че тогава около мен имаше нещо с невъобразима мощ.Не съм особено добър в астралните проекции или излизането от тялото,но в този момент просто усещах,че онова нещо,каквото и да е,е толкова толкова по-силно от мен,че аз бях на практика безпомощен.То в действителност беше огромно-имах чувството,че силата му е безгранична,а светлината му така пропиваше стаята,че все едно вече беше ден.Каквото и да беше,то беше много много силно.Няма да се наемам да гадая какво,кога и как ме е посетило,но то определено говореше български и съвсем скоро започна да ме "гледа" изпитателно.Тук трябва да кажа,че точно вечертта преди да заспя прекарах сума ти време мислейки,премислейки и обмисляйки отново и отново един стар проблем,за който съм сигурен,че всички вие също сте губили време-Как да се оправи България?Цяла вечер си седях и размишлявах отново и отново над всичките благословии и проклятия над българския народ,над всичките ни положителни и отрицателни качества,над греховете и добрите ни дела,над качествата и недостатъците ни-накратко над всичко,което би ни помогнало да се измъкнем от тази криза,в която сме от толкова дълго време.Но отговор не намирах само предъвквах стари проблеми отново и отново и както много българи накрая се отказах и си казах,че за тая държава няма надежда и,че ще е най-добре просто да си легна и да оставя тези тежки мисли.И така заспах с това тежко чувство за безнадеждност вярвайки искренно и дълбоко,че нещата просто няма как да се оправят и че едва ли не вече трябва да очакваме деня,в който ще трябва да погр*бем България със собствените си ръце.

И точно тези мисли ме "накара" да си спомня съществото!Напълно неочаквано и парализиращо за мен от всичко,което можеше да ми се случи,то просто ми нареди да си спомня онова тежко чувство и онези ужасни мисли,с които си бях легнал вечерта.Аз бях много уплашен и очаквах с мен да се случи какво ли не,но от всичко,което можеше да стане,то ме на практика ме накара да си спочня точно онова чувство,което бях изпитал вечерта.Аз останах много изненадан от това и едва едва се усетих какво искаше.Но въпреки огромната му мощ(изглеждаше ми сякаш е безкрайно),то просто искаше да се сетя за една единствена мисъл от предната вечер-Какво не е наред в България?С нещо средно между страх и ужас аз извадих тази мисъл в съзнанието си и изведнъж почувствах как то ме "гледа" изпитателно.Не мога да го обясня с думи за това само ще ви кажа как го почувствах-все едно то просто искаше да ми каже-Е,и,какво ще оставиш всичко,ей така да се срине,само защото нямаш смелостта да се опиташ да направиш нещо ли?Аз отново бях изумен от темите,които то избра за разговор и все още не осъзнавах,за какво е дошло то,ще ме убие ли,какво иска и дори дали вече не бях мъртъв.Толкова голяма беше силата му и толкова силно усещах страха си.Но накрая някак си ненадейно аз го попитах(мисълтта трябваше само да изникне в ума ми и то веднага изпрати отговора си обратно):
-Кой си ти?
И той отговори.От тук нататък ще ви предам диалаго така както го помня и въпреки,че мина доста време от тогава споменът ми все още е толкова ясен все едно беше вчера:
-Аз съм един от тези,които някога създадоха народа ти.Аз съме един от тези,които някога бяха отговорни за раждането на българския народ.Аз съм един от първите,които бяха с вас в началото.Аз съм един от тези,които създадоха българският народ.(Аз все още бях много уплашен.)Преди много години вие бяхте изпратени на този свят за да давате,да дадете на всички народи дарът на духът,семето на надеждата,силата на духовността.И вие имахте всичко,от което се нуждаехте.Бяхте първи сред първите,най-силни сред силните,най-мъдри сред мъдрите,най-богати сред богатите,вие бяхте непобедими.Изпратихме ви тук за да стигнете навсякъде,до всяко кътче на Земята,до всеки народ,племе или род,до всяка душа на Земята,до всеки човек-мъж,жена или дете и до всяко семе на живот.И вие имахте всичко,от което се нуждаете за да успете.Дадохме ви първенство сред народите,дадохме ви напоклатива сила,дадохме ви мъдрост,дадохме ви знание,дадохме ви най-великите души на Земята(особено силно наблегна на тази част като не знам дали велики е правилното прилагателно,но го каза с такава тежест и чувство на разочарование и огорчение,че чак мен успя наистина да ме заболи).И можехте да направите всичко-вие бяпте непобедими войни,непогрешими управници,ненадминати мъдреци,имахте сила,знание,власт,мъдрост,хора за пример,безчетни дарове на Земята,имахте всичко(отново ме обхвана онази болка от безбрежното отчаяние),но,но какво направихте?(аз просто можех само да стоя безмълвен и да възприемам информацията)
-Станахте алчни,станахте ненаситни,станахте поробители.Видяхте благата на другите народи и невиждайки своите собствени дарове се присегнахте към малкото,което останалите имаха без да виждате многото,което вие имахте.Станахте грабители,подчинители,поробители,властници над останалите и използвахте великите сили,с които бяхте надарени за власт и война!Забравихте защо те дошли на тази Земя и започнахте да нападате,крадете и управлявате всички по пътя си за собствена изгода и прослава.Поддадохте се на малкото "грешни"(така и не можах да разбера какво иска да каже тук),които бяха в редиците ви и вие всички станахте като тях-крадци,властници и поробители.Забравихте заветите си и се поддадохте на стадото!Станали сте по-овце и от овцете!И всичко това за какво?За какво?За дарове и стоки,които винаги сте имали,за къщи и земи,които винаги са могли да бъдат ваши,за титли и чест,която ви се пада по право?Толкова ли сте слепи да не видите,че просто трябва да дойдете на Земята за да раздавате това,което е по право ваше и тогава всички ще ви отвърнат с всичко,което някога сте искали?Толкова ли сте слепи да не видите,че вие винаги сте имали това,от което винаги сте се нуждаели?Земите,даровете,стоките,знаниета,титлите,властта,всичко,за което вие винаги сте копнели винаги е било ваше!Та вие имахте най-великия дар-дарът на духът!(Тук направо имах чувството,че ще ме разкъса на парчета толкова голяма беше силата му във гнева му.)Трябва просто да се сетите за това,което винаги сте знаели,трябва само да се върнете там откъдето започнахте,трябва само да започнете да изпълнявате целта,за която сте изпратени на тази Земя!
И аз едвам едвам успях да го попитам:
-Какво трябва да направим?
-Трябва да поправите грешките от миналото си и да се върнете обратно там откъдето започнахте.Трябва да разберете кой са греховете ви и да ги поправите!
-Кои са греховете ни?
-Най-тежките са три,които се появиха един след друг подхранвани от вас самите и заради,които вие сега сте в това положение.(Точно тази част от разговора ни ми се е набила като трън в паметта и надали през този си живот ще мога изобщо да я забравя.)
-Първо станахте мързеливи и престанахте да гледате на задълженията си на тази Земя като на дар свише и започнахте да отбягвате от работата,заради която бяхте пратени тук.Постепенно забравихте дори целтта си и започнахте да пилеете дарът на духът и да разваляте работата си.Мързелът ви взе връх и вие престанахте да разнасяте светлината сред народите.
-После станахте и завистиливи помежду си,започнахте да гледате не какво имахте,а какво ви липсваше и да искате да вземете и малкото,което беше в ръцете на другите.Първо помежду ви,а после и сред народите,които ви бяха дадени да пазите.Вече не виждахте собствените си богатства,а започнахте да копнеете за чуждите!
-И накрая след завистта дойде и алчността-вече не ви интересуваше колко имате,а колко можете да имате.Сами й позволихте да надделее и накрая се отдадохте на безмислено трупане на пари,вещи и дарове,а не на работа по духа и разнасявето му като учители.Алчността ви накара да забравите заветите си и да се отдадете на грабеж,война и поробителство.И накрая собствените ви врагове използваха силата ви против самите вас,а вие бяхте толкова заслепени,че им се оставихте без съпротива да ви победят,въпреки,че плановете им бяха ясни за вас от самото начало.
-А когато тези трите се впиха в сърцата ви и останаха там вие сами си продадохте богатствата срещу жалки "благинки" и дребни дарове.Сами се доведохте до тук и още много мъка ви чака,ако не се осъзнаете и не тръгнете обратно по пътя,по който ви изпратихме тук на Земята.
И после добави:
-Тези трите гряха са още с вас!
А аз попитах:
-Какво да направим?
-Върнете се обратно по пътя на духът!Спомнете си заветите на своите предци,те знаят всичко от което някога сте имали нужда да знаете,все още всичко,от което имате нужда е с вас.Все още държите най-силния дар от всички дарове-дарът на духът.Събудете го и друго не ви и трябва!Но помнете за тези три смъртни гряха,които предците ви допуснаха и ги изкоренете.Ако успеете,България ще пребъде и вие ще се изправите отново за да заемете мястото си сред народите.Върнете се обратно към завета на предците си-не трупайте богатства за себе си и не се заривайте в даровете на тази Земя,а потърсете дарът на духът и го разпространете из всички племена и народи.Раздавайте,а не трупайте.Пилейте,а не събирайте.(Все още не разбирам какво точно онзачаваха тези думи.)Учете,а не гледайте от другите.Всичко от което имате нужда е във вас самите!Просто се погледнете!
Но аз развълнуван не се здържах да попитам:
-Но,Господи(разбирах,че това не е Господ,но той беше толкова по-силен от мен,че изглеждаше безкрайно силен)как(с особено тежка емоция на тази дума)да стане това,та ние............(и започнах типично по български само да се оплаквам)
-Не се жалвай,а действай!(така изгърмя той,че целия се разтресох)
След това се събудих и вече беше ден.Не знам как е минавало времето,нито мога да потвърдя къде съм бил или дали това не е бил сън,но го почня толкова ясно както никой досега.Аз сам за себе си знам,че всичко това е истина и че съм имал необикновенният късмет да се срещна с нещо истинско,мъдро и силно и досега този спомен не избледнява.Особено последната част,когато трябганх да се оплаквам и да се опитвам да покажа колко сме зле и как нищо не можем да направим,той просто ме спря!!!!И направо ме удари като гръм-стига вече сте се оплаквали,имате всичко,което ви е нужно,то вече е във вас,вие нямате нуждата от нищо повече.Ако просто погледнете тези три гряха право в очите и ги изкорените от сърцата си нещата ще се оправят,тази държава ще тръгне,този норид ще се изправи на краката си.България ще има бъдеще.Всичко ще се нареди.Това ни е грехът и това ни е заветът.Стига сме гледали наляво и надясно,на Изток и на Запад,стига сме гонили чужди идоли и сме се покланяли на чужди богове.Ние винаги сме имали всичко,от което сме имали нуждата тук и сега,вътре в нас,просто трябва да го погледнем и да се захванем за работа.Целта вече е отпред,само ни трябва волята да се вдигнем на крака и да си следваме пътя!
Това беше завета от това същество и от тогава нататък аз вече съм напълно убеден,че трябва да го следвам.Знам,че всички вие можете да ме сметнете за луд,да ме убедите,че няма смисъл да оставам в България,че няма смисъл да се опитвам да променя каквото и да е било и още и още-има толкова много доводи,които можете да извадите,и всички те ща са от логични по-логични.Но...........................
Но какво ви казва сърцето?Какво е това,което е залегнало тук навътре дълбоко в душата на България?Аз за себе си вече съм намерил отговора.Онази нощ научих всичко,от което имах нужда.И макар и плахо,и макар и трудно вече се опитвам да се преборя поне с първия от тези грехове вътре в себе си и да се опитам да разнасям "дарът" където и както мога,пък било то дори и в едно Интернет-форумче
« Последна редакция: (Неделя) 14 Юни 2015, 04:32 от Гласът на истината » Активен

Само,който гори може да остане сух!
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #1 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 10:40 »

Grin
Гласът на истината
Цитат
Но какво ви казва сърцето?Какво е това,което е залегнало тук навътре дълбоко в душата на България?Аз за себе си вече съм намерил отговора.Онази нощ научих всичко,от което имах нужда.И макар и плахо,и макар и трудно вече се опитвам да се преборя поне с първия от тези грехове вътре в себе си и да се опитам да разнасям "дарът" където и както мога,пък било то дори и в едно Интернет-форумче
Ми сърцето ми казва-А бе келеш, стига си срал в някакво си форумче.Таратанци си научил.Държава няма смъртни грехове,ти може да имаш такива.Разнасяй си дара някаде другаде.От тука минаха бая дарители.Аман от псевдо българи.Не си Българин,няма и да бъдеш.
Къш.
 Lips Sealed
П.с.
Цитат
Та вие имахте най-великия дар-дарът на духът!
И не имахте , а имаме.Даже и един американски генерал горчиво го призна.Бъдещето е на Българите защото имат Дух.Никой друг тука не го е постигнал.
П.с. 2
Цитат
Раздавайте,а не трупайте.Пилейте,а не събирайте.
Никой свят човек няма да те кара да пилееш.Щото стопанина трупа имане(не материално).Може да те кара някой да пилееш само който има файда ,и папу от пилееенето ти.
« Последна редакция: (Неделя) 14 Юни 2015, 12:06 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #2 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 11:23 »

Гласът на истината,ся остава и да обясниш какво точно значи понятието"грях"..

Цитат
Толкова ли сте слепи да не видите,че просто трябва да дойдете на Земята за да раздавате това,което е по право ваше и тогава всички ще ви отвърнат с всичко,което някога сте искали?Толкова ли сте слепи да не видите,че вие винаги сте имали това,от което винаги сте се нуждаели?Земите,даровете,стоките,знаниета,титлите,властта,всичко,за което вие винаги сте копнели винаги е било ваше!Та вие имахте най-великия дар-дарът на духът!

а това..аз не знам дал съм сляпа,ма този който ти ги е дрънкал тези,е бил мноо проЗт..

Изконно право и естествена функция е на абсолютно всяко същество,както да получава,така и да дарява..

Те(които и да са),ни били дали знание и сила и прочее дрън,дрън..А кои са те?
Аз молила ли съм ги за квото и да било?Че нещо нямам спомен..
Пратили ме били..Ми като са ме пратили,ще траят и ще ми целуват нозете,за тва,че съм тук..Смешници..
Ако не..Като са мноо знаещи и можещи,одма им преотстъпвам мястото си..Па да ги видя как ще се справят ТЕ..
Аман от астрални комплексирани недоносчета..

п.п.И при този диалог,ти квоо?Размаза се в неговите емоции,той си похапна квото си му пуснал,и си тръгна по-живо по здраво,а?
Ех,пиле шарено..Понякога ми е жал,ама пък в крайна сметка,кой квото сам си направи..
« Последна редакция: (Неделя) 14 Юни 2015, 11:51 от Psyhea » Активен
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #3 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 17:24 »

Говорете си каквото си искате,но Аз обаче си знам,че това,което видях беше истина,а не сън и,че аз бях там реално и физически,както и,че информацията,която това съзнание ми даде беше истина поне според него!И няма да се променя спомените понеже на някого това не му било отървало!Посланието беше съвсем ясно-изкоренете тези трите от душите си и България ще тръгне нагоре.Не знам за вас,но за мен по-ясно,точно и обнадеждаващо послание какво трябва да се направи НЯМА!

Ако просто успеем да се справим с мързела,завистта и алчността си вътре в самите себе си и се изправим на крака ще успеем да преминем през тежката съдба,която е надвиснала над България.Ако всеки от нас вътре в себе си победи тези три "гряха" и поне се опита да разпространи семета на духът където и както може тази държава ще живне.Вече го ВЯРВАМ!Вие си мислете каквото си искате,но за мене тази среща беше съдбона и вече нямам повече въпроси относно това,което трябва да се прави за да "се оправим".Всичко вече ми е ясно.Може и сега да не вярвате,може и да се присмивате,може и да ме мислите за какъвто си исате,но поне си знам стъпките през,които трябва да се мине за да живне народът ни.Освободете се от мързелът,завистта и алчността и разпространявайте качествата си навсякъде и където и когато можете.И не се притеснявайте от "конфликтите",ако наистина носите духът в себе си вие,че успеете да ги преодолеете,дори и в началото да ви се струва сякаш това е невъзможно.Може и така да изглежда,но все по-някакъв невъобразим и привидно невъзможен начин все ще се случи нещо,което да успее да ви покаже пътя напред.Това поне е поуката за мен.Всеки си има правото на собствено мнение и вие можете както да сте съгласни,така и да не сте с мен.Но аз за себе си си знам-пребори се с тези качества и нущата ще тръгнат нагоре,а ако ти успееш да се пребориш с тях,покажи и на друг,за да може той да хокаже и на още един друг и така нататък,докато целият народ не научи за това.И ако всеки вземе поне частичка от това послание и има волята да го приложи в живота си,то тгава аз наистина вярвам,че ще тръгнем напред.Да,като на магия............както се казва.Но поне вече надежда има.

Меандре,когато казах пилейте нямах предвид да се хвърля безразборно,много ми е трудно да го дефинирам сега,но имаше предвид,че трябва да раздаваме Духът без да се свеним или да се задържаме само,защото ни е страх,че ще свърши.Дори и ако си уплашен,че нищо няма да излезе от работата ти пак трябва да я свършиш.Не трябва да запазваш "даровете си"(говоря за нематериалните такива)само за себе си понеже от другата страна не виждаш подходящ човек,който да може да ги приеме или си мислиш,че няма смисъл да се опитваш-един вид имаше предвид-Ти пробвай,пък не му мисли за после.Те нещата сами ще се наредят,важното е само да опиташ.Свърши си работата пък каквото е било писано да стане ще стане.

П.П.Меандре,като толкова силно ми отричаш възможността да бъда Българин,ще се задоволя само и с туатауан-а.И това е вилик народ с много мъдростти и характер!Но първо си помисли ти какво правиш като отричаш нещо някому,който се е родил в твоята страна и този път накъде води?
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #4 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 17:41 »

Grin
Гласът на истината
Цитат
Говорете си каквото си искате,но Аз обаче си знам,че това,което видях беше истина,а не сън и,че аз бях там реално и физически,както и,че информацията,която това съзнание ми даде беше истина поне според него!
Приказвай си каквото искаш,но да та светна.Тея са като билборди,отпред яко,ама ако погледнеш малко косо ще видиш нещо грозно.Запомни, тоя който е светец,само чрез енергията си и присъствието си, ти дава възможност да поемеш по пътя.А щом не си се насрал,няма чалъм да е такъв.Питай батко си,колко пъти съм пълнил гащите.Огромна им енергията и дупето изтърва.По това можеш да ги познаеш.
Цитат
П.П.Меандре,като толкова силно ми отричаш възможността да бъда Българин,ще се задоволя само и с туатауан-а.И това е вилик народ с много мъдростти и характер!Но първо си помисли ти какво правиш като отричаш нещо някому,който се е родил в твоята страна и този път накъде води?
Това че си роден на територията на България не те прави Българин.Българин, те правят делата ти.Казано е -На наша територия могат да живеят и чужди, но да са по-българи от Българите.
Цитат
Не трябва да запазваш "даровете си"(говоря за нематериалните такива)само за себе си понеже от другата страна не виждаш подходящ човек,който да може да ги приеме или си мислиш,че няма смисъл да се опитваш-един вид имаше предвид-Ти пробвай,пък не му мисли за после.
Що си мислиш, че не съм пробвал? Резултата е разграждане.Заради някакъв миндил? Не благодаря.Мойта работа като мъж е да трупам и да го давам на жената/душата ми да го множи,а не да го раздавам на миндили, щото са гладни.
Минал съм по всички лозунги,и файда от  тях за мене няма.Ти квот искаш прай.През оная работа ми е.
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 14 Юни 2015, 17:59 от meander » Активен

Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #5 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 17:50 »

В такъв случай мога само да ти кажа-Върви си по пътя,прави си каквото си знаеш.Аз ще правя същото.Накрая винаги идва Видов ден,нали знаеш?Тогава ще се види кой бил прав и кой бил крив.Почувствах необходимост да споделя преживяването си и го направих.Постъпих,както мисля,че е редно,а за останалото-ще разчитаме на висшите сили,както се казва.Мисля,че това е най-добрият начин по който този разговор между нас двамата може да приключи.

П.П.Щом като съм се родил в България,от родители,които се наричат българи,това дава ли ми правото да се наричам така,или да си запазя спомените от "оноуй време" и да си карам по "пътя"?(питам само от любопитство)
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #6 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 17:55 »

Grin
Гласът на истината
Цитат
П.П.Щом като съм се родил в България,от родители,които се наричат българи,това дава ли ми правото да се наричам така,или да си запазя спомените от "оноуй време" и да си карам по "пътя"?(питам само от любопитство)
Кьорав ли си?
Цитат
Българин, те правят делата ти.
Гледал ли си филма безсмъртните.Там има фраза която може да ти обясни ситуацията.
 Cool
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #7 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:00 »

Мен ме изкефи"дарът на духът" ..Нема такваз боза..Ще речеш,че другите са направени без ток.. Grin
Активен
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #8 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:09 »

Psyhea , meander

Нямаше ме няколко дни - вие още ли го храните тоя трол ?
Активен
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #9 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:11 »

Psyhea,само ще реча,че на ония тока им не стига,а ние сме най-големите акумулатори на Земята,и още ще реча,че от горе просто ние е казано,че работата ни на тази Земя е да им светваме крушките и да им завъртаме динамото на останалите народи.Разбирай ма както си искаш!

П.П.(Не случайно го слагам като послепис,а не като основната тема.)И като се родиш в българия,ама си помниш,че си бил туатауан,какво не можеш да си Българин никога ли или можеш да си свършиш работата на тази Земя тук и сега,а после на "оня" свят и през следващи живот пак да му мислиш каква да я свършиш?(Само питам,не искам да се заяждам.)

П.П.2Дорси всеки сам си решава,в какво да вярва,остави хората да си описват преживяванията,на някой може и така да им изглежда,а не като на тебе някой не ти харесва и да започваш да го низвергваш.
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #10 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:23 »

Електричество=Дух

Татуирай си го и на челото ако искаш,за да не го забравяш никога

Разликата е само във фазата

Не знам какво са ти заповядали..Твое право е да изпълняваш заповеди

Аз вземам решения,правя избори,създавам причини,изправям срещу следствията и така Еони след Еони..
Заповеди не изпълнявам.
Виж ако много любезно са ме помолили,и съм решила според собствения си мироглед,че си струва,или дори,че ще ми е забавно да участвам..Може и да се навия..
Ама с команди..Тц.

Аз съм дете идиотче и се водя само с добро(в превод,водя се само ако ми натиснеш правилните струни)

п.п.Та кво викаш за "дара на тока"?Че само вие сте го имали а?

Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #11 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:24 »

Grin
Dorssay
Цитат
Нямаше ме няколко дни - вие още ли го храните тоя трол ?
Мба,почесваме го оттук, оттам.Папу нъц.Ма почна да изплюва камъчета.
 Laugh
Активен

Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #12 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:33 »

Казвам само,че както е тръгнало с тези мързел,завист и алчност накрая ще се затрием като народ,затова като си имаме повече от тока,то ни е "дадено" да го даваме,а не да си го кътаме у пазвите.Давай и ще ти се даде,помагай и ще ти се помогне,учи и ще те научат,победи себе си и ще победиш и другите.И накрая от тая държава ще стане място за живеене!
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #13 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:39 »

Казвам само,че както е тръгнало с тези мързел,завист и алчност накрая ще се затрием като народ,затова като си имаме повече от тока,то ни е "дадено" да го даваме,а не да си го кътаме у пазвите.Давай и ще ти се даде,помагай и ще ти се помогне,учи и ще те научат,победи себе си и ще победиш и другите.И накрая от тая държава ще стане място за живеене!
То,че е така,така е..

Ама кво се напъваш,като от 7 млн. дали има и 1 ,2 млн.които да са Човеци(ама то пък като е човек,не е казано,че е Българин!),а всичко друго е животинска гмеж и то в най-лош вариант,щото човешкото тяло,облечено от животинско съзнание,е точно като луд с картечница..
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #14 -: (Неделя) 14 Юни 2015, 18:57 »

Grin
Гласът на истината
Цитат
Казвам само,че както е тръгнало с тези мързел,завист и алчност накрая ще се затрием като народ,затова като си имаме повече от тока,то ни е "дадено" да го даваме,а не да си го кътаме у пазвите.Давай и ще ти се даде,помагай и ще ти се помогне,учи и ще те научат,победи себе си и ще победиш и другите.
Глупости на търкалета.Нищо даром няма.Даването, е мерака на нямащите,обаче що нямат ?
Мързела си е велик,и е по добър отвсякаде, от една медитацията.
Лично аз си мързелувам,бая.А тея които имат претенции към даденото ми, да го духат.Имат ръце, глава,крака и всичко което имам и аз.
Живота е лична отговорност,не даденост.
 Cool
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: