Тълковник на сънища
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тълковник на сънища  (Прочетена 1506 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен рибар
Jr. Member
**
Публикации: 62

« -: (Вторник) 09 Юни 2015, 06:00 »

Здравейте, в тази тема ще пиша за моите сънища и тяхното разтълкуване. Навярно тук има хора които правилно тълкуват сънища.
Та снощи заспах късно, голямо безсъние беше, и някъде към сутрешните часове 4 или 5 часа сутринта съм заспал и сънувах, грозновата но чаровна мацка, която живее с мъжа си във едностаен апартамент, аз и бях на гости и ме учеше как се краде ток Smiley но похотта и спрямо мен беше налице. Как да разтълкувам този сън ?
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #1 -: (Сряда) 10 Юни 2015, 07:29 »

Grin
рибар
Омръзна ми да повтарям.Тълкуването на сънища е вид съгласие със тях.Сънищата са предупреждение за това което се готви срещу теб.Всяко нещо за да стане има първо енергийна част,която се вижда като сън.Не-съгласието ти го прекъсва още в енергийната част и се връща при тея които го замислят.
Живота е наяве, не насън.-Е правило.Дежаву е "реализиран" сън(намеса),в живота всичко е по един път,А 2 от 3 сме смята за завършено.
 hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен рибар
Jr. Member
**
Публикации: 62

« Отговор #2 -: (Сряда) 10 Юни 2015, 11:26 »

Grin
рибар
Омръзна ми да повтарям.Тълкуването на сънища е вид съгласие със тях.Сънищата са предупреждение за това което се готви срещу теб.Всяко нещо за да стане има първо енергийна част,която се вижда като сън..Не-съгласието ти го прекъсва още в енергийната част и се връща при тея които го замислят.
Живота е наяве, не насън.-Е правило.Дежаву е "реализиран" сън(намеса),в живота всичко е по един път,А 2 от 3 сме смята за завършено.
 hi

Разбирам, но как да разбера зло или добро се готви срещу мен, и ако е зло как да постигна несъгласие че това зло да се върне там откъдето е дошло ? Всъщност като сънувам, как се съгласявам с това което сънувам?
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #3 -: (Сряда) 10 Юни 2015, 12:15 »

Grin
Ми много просто,ако е за добро ще стане наяве.Ще седнете и ще ти каже какво иска от тебе.Иначе за два лева отива при една циганка и ти го пуска в енергийната част(сън).И щеш, не щеш го правиш.Помисли малко.Всяко начинание има мисловен процес,независимо на какъв език е.Мислите ни са с езика който ни е майчин.Ако нямаш език,какво става.И тоя замисъл се засича като сън,затова имаш инстинк за самосъхранение.Той реагира по рано от реалното действие,и те информира чрез "сън",и ако на фаза замисъл/сън реагираш чрез несъгласие,това за тях е проблем защото директно си остава при тях.Още в зародиш.Пак пробват чрез друг сън,ти пак несъгласие.Или си *бават майката,или замисъла се проявява в реалността,само че в реалността мераклията не може да ти се крие и прави на приятел.Щото а зададеш въпроса, кой беше,ако не си улав ще разбереш кой ти крои капа.
Явно  не си наясно с реда на нещата тука.Първо се трудиш/влагаш енергия,труда ти остава в материалното а енергиата продължава в енергийното.Оттам енергията ти стига до духа,кадето правилно/неправилно е важно за труда ти,и не трябва да влиза в конфлик с духа.Оттам по обратния ред до материалното,и по трайността можеш да се ориентираш.Някои са решили че като ни ограничат само в материалното,ще крадат на воля енергийното и там могат да ти пускат мераците си се едно идват от духа.Ма имаме опция за защита"сън",несъгласието с него ги докарва до бяс,щото те си плащат директно за мераците.А няма прошка и давност за деянията ни-е Правило.Несъгласието ти се зачита по всяко време.Дори очи в очи да те съгласят за нещо,след време като се усетиш-аааа да ги нямаме такива.*бете си майката.И при тебе е наред ,само ония избесняват.Затова са паразити и ни използвяат-Това срещу което си,не можеш да ползваш нищо негово-е правило непреодолимо за тях.
 hi
П.с. Ще ти дам пример с форум.Предупредих го че чрез въпрос свързан с действията му във форума ни съм видял една жена която извинително каза че ще му смени филма.Кво стана.Тая ма подхвана с интимност,и така ма цапардоса че за момен изгубих картина.Само че явно не вярва че аурата може да бъде и огледална.Таака са изпраска сама, че няма да се оправи.После като ми се оправи погледа, картината беше ужасна ,за нея.Че и ми се жалва.А от такива жени съм патил бая,уж мерака и е интимен, и а се отвориш и праскат желнатски.
« Последна редакция: (Сряда) 10 Юни 2015, 12:34 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен poli58
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #4 -: (Понеделник) 17 Август 2015, 16:05 »

Аз сънувах, че се давя и после на дъното на морето намерих едно огледало. Как да разтълкувам съня?
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #5 -: (Четвъртък) 20 Август 2015, 21:16 »

Сънувам, но рядко помня сънища. Така и стигнах до мисълта, че няма смисъл от излишно затормозяване с търсене на тълкувания или някакъв смисъл на сънищата. Grin Просто реших да ги намаля до две условни групи. Архетипни и компесаторни. За архетипните използвам историята за търсене на Висшия Аз, а за компесаторните - типовете личности, откъдето ми дойде и идеята за още опростяване - до проста оценка на емоциалния заряд, който носят със себе си сънищата. Вероятно си има причини за различните емоционални състояния в съня, но ако едно просто аха... това е еди какво си, ми помага да спя по-добре ми е напълно достатъчно. Знам, че има голяма доза нихилизъм в мнението ми, но това е положение.

За типовете личности накратко от Уикипедия:
https://bg.wikipedia.org/wiki/Темперамент  
https://bg.wikipedia.org/wiki/Типология_на_Майерс-Бригс

Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #6 -: (Петък) 11 Септември 2015, 12:26 »

Аз сънувах, че се давя и после на дъното на морето намерих едно огледало. Как да разтълкувам съня?

Интересен сън,доста символичен,бих казал.Едва ли някой друг би могъл да разтълкува твоя сън,освен,примерно някой юнгиански аналитик.А и тълкуването на съня трябва да се разглежда в контекста на предхождащите и следхождащи го случки в будния ти живот.Е,в огледалото човек оглежда себе си,което може да е вид подсказка,че не трябва да търсиш външен отговор(това е просто малката ми любителска полюцийка).Може ли да ти пиша на ЛС?
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #7 -: (Петък) 11 Септември 2015, 12:29 »

С болднат шрифт трябваше да е само думата твоя,но явно съм несръчен днес.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: