Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Войната срещу Висшия Аз!(Ат-ът)  (Прочетена 1462 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Гласът на истината
Sr. Member
Публикации: 298
Кре'з,крез какепчухуан!

« -: (Петък) 05 Юни 2015, 22:57 »

В тази тема много силно бих искал да развия една теза,която винаги ми е била на езика,но никога не съм знаел как точно да я напиша и която е едновременно толкова интресна и толкова предизвикателна,че сякаш винаги съм знаел,че е истина,но същевремнно и в момента силно се съмнявам в собствените си сетива и мисъл.Аз всъщност съм доста странна личност смея да твърдя-едновременно съм сигурен,че нещо е вярно,без да знам защо-просто сърцето ми така казва и заедно с това съм почти толкова сигурен,че не е,защото съзнанието ми винаги ми повтаря,че само си измислям неща и,че може би страдам от някакво разстройство.Затова и винаги съм имал толкова проблеми с общуването с хората и много трудно си намирам приятели.Но това все пак е свободна територия на мисълтта и мога да казвам,каквото поискам,нали?А и съм сигурен,че ако съм на правилното място вие сигурно ще можете да разберете какво имам предвид.Познато ли ви е онова отвратително чувство,че просто знаете нещо дори и светът да ви убеждава с цялата тежест на доказателствата си и логическата си мисъл,че грешите?Защото за мен точно такова е чувството,че цялата ни цивилизация е във война със Висшите ни Аз-ове,ако така можете да наречете най-свещенната част от душата!

Позволете ми първо да използвам малко неортодоксална терминология,ако ви е възможно.Под Висш Аз аз не разбирам някаква абстрактна космологична концепция за съзнание свързано с нас,някъде там в безкрая до дясната страна на Бог,а нещо съвсем конкретно и определимо.Тук ще си позволя да взаимствам малко от любимата ми религия-хиндуизмът,и от информация,която съм получил много много отдавна(разбирайте го както си искате).Бих искал да заменя терминът Висш Аз с един,който винаги ми се е струвал далеч по-удачен-АТ.Ще наричам Ат тази най-вътрешна и най-съкровенна част от душата,която показва какво СМЕ и винаги се явява онзи шептящ глас в съзнанието ни,който винаги ни е показвал какво сме всъщност.Каквото и да става!Не знам дали вие имате връзка с тази толкова сакрална част от душата си,но при мен работи като някакъв непрекъснат източник на информация,който винаги ти казва какво си бил,какво си и какво ще бъдеш.И е винаги с теб!Това е,така да го наречем-източникът на свободната ни воля и най-чистата част от душата,която винаги си остава нашата същност,каквото и да се опитат да ни внушат и който и да се опитва да ни го внуши,под каквато и форма да се опита да ни го внуши и с каквито и да е средства!Ако трябва пак да взаимствам от хиндуизмът,това е именно онази съкровенна част от съзнанието ни,която в своята най-дълбока същност е еквивалентна на Бог,Източника,Силата,Създателя или както там го наричате и същевременно е самостоятелно съзнание сама по себе си.(Само бих искал да кажа,че в хиндуизма са изписани библиотеки с книги по въпроса,и авторите все още не са стигнали до общо заключение как това е възможно,поне според моето скромно мнение.)Накракто-същинската ни същност!

И аз мисля,че цивилизацията,в която живеем още от самото си зачеване води война срещу него!Дори ще отида по-далеч.Мисля си,че тя целенасочено се опитва да го унищожи!И въпреки,че сега живеем в период,в който временно сме спечелили преимущество и вълната временно се е обърнала в наша полза посоката си остава същата-към обезличаване на човека и унищожаване на Ат-ът му.Поне едно скромно мнение.И това според мен е в основата на всичките ни проблеми-вместо да се вслушаме в гласът дълбоко в нас ние се опитваме да го заглушим и в края на краищата да унищожим източникът му.А той може да се окаже не друг,а именно Създтеля ни!

Нека бъда по-конкретен-бих искал да ви задам един въпрос.Какво става,ако има начин по който можеш да отнемеш свободната воля на един индивид?Да подчиниш напълно мислите му и да не му оставиш никакво място за самостоятелни решения,както в света около него,така и в този вътре в него.

Аз мисля,че противно на общоприетия отговор,истинският отговор на този въпрос не е робот,а НИЩО!Точно така,ако имаше начин да блокираме напълно свободната воля на един човек,то от него не би останало нищо,той ще е много по-зле от дресирано животно или роб.Защото и в двата случая поне имаме пряко участие на съзнанието на съществото в процеса.Животното няма орган,който да подслони съзнание способно да разбере и да се противопостави на дресировката,а робът целенасочено знае,че ако не се подчини ще изгуби живота си или ще последва жестоко наказание,но и в двата случая има СЪЗНАНИЕ,което по някакъв начин на най-най-най-дълбоко ниво съзнателно участва в процеса.При животното това съзнание не знае какво прави,а при роба просто се съгласява с всичко,което му се заповядва,защото ТО самото то е приело,че така е НАЙ-ДОБРЕ за него.И в двата случая имаме свободна воля,просто начинът й на употр*ба е различен.И това,че робът осъзнава,че това,което върши е неправилно,но просто твърде много го е страх да вдигне глава не означава,че не е ИЗБРАЛ да го върши.Пак имаме свободна воля,макар и в много изкривена и ужасна нейна форма.Мисля,че всички започвате да разбирате вече накъде бия!

Но представете си,само си представете за момент,че свободна воля НЯМА и едно съзнание се окаже в толкова голяма мъка от собствената си проява на свободна воля,че поиска тя да му бъде отнета.Да,сериозен съм!Какво ще стане,ако на най-най-най-дълбоко ниво се появи такъв стимул,който да поиска собствената свободна воля на едно съзнание да изчезне?Huh?Самият му Ат поиска да се самоунищожи?И се откаже от собствената си свобода,от собствената си възможност да преценява информацията,която получава,от собствената си емоция,от собствените си способностти да избира каквото и да е било,от собствената си СЪЩНОСТ.То,тогава какво ще остане от него???!

Моят скромен отговор е НИЩО!То,това съзнание ще престане да съществува.Завинаги.Без избор и без душа,която да го носи телата ни ще се превърнат в празни обвивки подчинени на други съзнания,способността ни да променяме каквото и да е било в реалният свят,както вътрешният,така и външният,просто ще изчезне,а заедно с нея и енергията,която всички знаете,че всяка душа носи.А ако някои от школите на индуистите са прави,то тя самата е равна на божествената,тоест-БЕЗКРАЙНА.И тази енергия,или поне част от нея,която може да се усвои от съзнанието накарало ни да се превърнем в това НИЩО ще я усвои.И то ще бъде доволно от това.(Разбирайте го както си искате,говоря от името на моят си Ат и не ангажирам никого с мнението си!)А нашата същност ще изчезне завинаги и ще се слее с образа,който ТО иска ние да си създадем самите за себе си-без воля,без цел,без СЪЩНОСТ.И ние вече няма да сме себе си,а просто част от НЕГО.Едно-тъмно сливане на съзнанията,където една душа буквално поглъща друга-и то по нейна собствена воля.Висш Аз,който сам се унищожава,Ат,който спира собственото си съществуване,свободна воля,чията воля е да не съществува повече никога.Окончателно!

И така Висшият Аз ще бъде победен от единственото нещо,което може да го победи-САМИЯТ НЕГО!!!

Знам,че тази перспектива звучи невъзможно,чуждо,и дори откачено,но моля ви,моля ви,замислете се,дали това е толкова нереална перспектива,колкото звучи.Тези,които дърпат конците дотолкова да ни влязат в мисълтта,че да поискат ние самите да се обезличим,да извадим собствената си свободна воля и така да им се отдадем,че накрая наистина да не остане НИЩО от собствена ни същност.Да се превърнем просто в едни празни обвивки,които да станат част от техните,а не нашите съзнания и така да се случи невъзможното-Висшите ни Аз,Ат-овете ни,ДУШИТЕ ни да изчезнат!Знам,че от сегашната перспектива звучи невъзможно,и дори няма как да си представим,че цялото това насилие,разпад,престъпност и манипулация се създава за да ни накара ние самите да се откажем от свободната си воля и да обърнем душите си срещу САМИТЕ СЕБЕ СИ,но ако погледнете отгоре и се огледате за голямата картинка на нещата-там накъдето наистина се е запътил света,не знам,може би ще видите,че в моите разсъждения се крие и известна доза истина.Естествено аз НЕ искам да ви ангажирам с каквото и да е било,но само,помислете хора,помислете накъде си мислите,че ни води тази "глобална конспирация" в универсален аспект,към вечно робство,или може би към нещо още по-страшно???!

Само храна за размисъл  Wink
« Последна редакция: (Събота) 06 Юни 2015, 00:32 от Гласът на истината » Активен

Само,който гори може да остане сух!
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #1 -: (Събота) 06 Юни 2015, 08:53 »

E и?

Ако толкова му писне да бъде Аз,мята се в някоя черна дупка и готово..Егати драмата.. Cool
« Последна редакция: (Събота) 06 Юни 2015, 10:06 от Psyhea » Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #2 -: (Събота) 06 Юни 2015, 09:15 »

Grin
Гласът на истината
Не знам каква война се води с Аз-овете,ма я ти ми кажи  защо толкова шарено пишеш.Потъмнени думи,почервенени,посинени.Какво целиш с тоя начин на писане?
А дългите писания са признак за незнание и неистина.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #3 -: (Събота) 06 Юни 2015, 21:24 »

Целя да отварям очите на слепите,меандре,на слепите!Че като я гледам тая държава,респективно свят,те са преобладаващото население.Колкото повече ме разберат,толкова по-добре.А писанието е дълго,щото не е просто.Затова е и подчертано да може и простия човек да знае какво да чете и да различава истината от лъжата.А що се отнася до войната,която ТЕ искат да ни накарат да водим сами със себе си-от това по-голям проблем в глобален мащаб здраве му кажи???!

Искаш ли да живееш в свят,където основното ти задължение е да служиш на безсмъртния лидер и респективно силите,които стоят зад него и от теб се очаква радост,че си готов да отдадеш всяка унцийка дух,която имаш за неговите цели?Или пък да те накарат да разрушаваш живота на най-близките си,защото иначе ще разрушат твоя?Или да почиташ празни статуи под риск за живота си?Или каквато и да е било друга гавра от подобен тип?И ти дори да не знаеш какво целят.Готов ли си да станеш безименна буква просто,щото,ти какво се интересуваш от истината или от крайните цели на своите господари-важното е ти да си си наредизпълнение и послушание му е майката,а?За това я пиша,да жегна малко народа накъде и защо го водят,докато все още в телата им обитават ДУШИ,а не просто отделни проявления на нечия чужда воля.Щото после вече няма да има съзнания,на които да мога да говоря-само кухи обвивки.Но,ако ти си ОК с тази перспектива и темата не те засяга-продължавай си по пътя и Бог да е с теб.Явно съдбата на хиляди и милиони души не е твой приоритет и другите ад си правят каквото си искат с тях.Само тогава ще те помоля да отбягваш и тази тема,защото все пак,някой от нас биха искали,ако е възможно,да изпратят малко информация на останалите,или поне на тези,които искат да имат души,с които да вземат самостоятелни решения да им поотворят очите и да поговорят малко със заинтересованите за съдбата си.Просто съвет!

А на теб psyhea само ще ти кажа,че ако някой Аз вече не иска да бъде Аз,то нека решението си бъде негово собствено,а не резултат от години на манипулация и мъчения,които да го затворт в съдба без избор.Разбираш ли къде е тънката граница?  Wink
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #4 -: (Събота) 06 Юни 2015, 21:27 »

А на теб psyhea само ще ти кажа,че ако някой Аз вече не иска да бъде Аз,то нека решението си бъде негово собствено,а не резултат от години на манипулация и мъчения,които да го затворт в съдба без избор.Разбираш ли къде е тънката граница?  Wink
Съгласна.Аз друго не съм и твърдяла.
Обаче..Граница с какво?

п.п.А това..
Целя да отварям очите на слепите,
ЗАрежи!
Активен
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #5 -: (Събота) 06 Юни 2015, 21:43 »

Цитат
Съгласна.Аз друго не съм и твърдяла.
Обаче..Граница с какво?

Границата е с простото приемане,че светът ще си продължи по пътя,който трябва да си поеме и при нашата ненамеса и че ако не правим нищо и не пускаме теми по форумите нещата просто ей така ще се наредят.Или поне аз така го виждам.  Wink

Що се отнася до мен вътре,някъде,дълкото в душата ми напира усещането,че цялата световна политика до ден днешен в обозримата история на човечеството е насочена към едно-в крайна сметка хората сами да поискат да унищожат Висшите си Аз-ове,Ат-ове в името на същества,които нека да го кажа така-не са съвсем от нашия свят и които искат да се възползват от отделената при този процес енергия.И тъй като аз поне си мисля,че виждам накъде отива този процес бих искал да изпратя предварително предупреждение за който чува за да може той да е на ясно с посоката по която управляващите елити са поели,и да е особено наясно с въпроса НА КОГО СЛУЖАТ.Това е целта.Ако искаш вярвай,но вече съм виждал този процес в действие на други светове и знам каква опустошителна гибел може да нанесе той на душите населяващи този,ако позволят на собствената си глупост и заблуда да надделее.Един вид го приеми като изпълняване на посочена задача.Или поне така Аз го възприемам.Просто вътрешно чувство,усещане,напор,глас,ако искаш наречи ме луд,ненормален или каквото там се сетиш,но Аз вътрешно си знам,че крайната цел на тези,които дърпат конците е да ни накарат сами да поискаме да унищожим собствените си души като използваме най-свещенното ни право-свободната ни воля срещу самото него-ДА ПОИСКАМЕ ДА УНИЩОЖИМ СВОБОДНАТА СИ ВОЛЯ ЧРЕЗ НЕЯ САМАТА.Това е простата истина според мен и го виждам и тук сега на този свят.Може би дори съм тук само за да покажа тази истина и както се казва на английски "да надуя свирката" за всички останали.Сега разбираш ли?Просто мнение,не съм искал да те засягам лично.

Цитат
п.п.А това..

Цитат на: Гласът на истината в Днес в 22:24

Целя да отварям очите на слепите,

ЗАрежи!

НЯМА!!!Няма да се откажа да говоря каквото ми е на сърце,на който иска да ме чуе.Просто НЯМА!!!!!Твърде дълго съм мълчал за да продължавам да мълча!
Активен

Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #6 -: (Събота) 06 Юни 2015, 23:49 »

Процеса на развитието на съзнанието е съвършен, само че 99.99% от взимащите отношение по темата изобщо не го разбират. И тъй като не могат да го разберат с обяснения, не е нужно да им се обяснява Smiley

Глас на истината Smiley „Ако искаш вярвай,но вече съм виждал този процес в действие на други светове” – и си тук Smiley
Активен
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #7 -: (Неделя) 07 Юни 2015, 00:22 »

Ако процесът на развитие на съзнанието означава,че трябва да го загубиш пак ли е съвършен?Huh?Shocked

Освен това тук съм отворил тази тема за да говоря за крайната цел на доста опасни създ/нания,която много малко от хората разбират.Това малък проблем би е,или трябва всички да си се радваме на живота и да си пеем и свирукаме щастливо,просто щото в момента това не ни засяга?Да не анализираме потока на събитията ли?Или просто да се оставим да ни затрият совободната воля,щото някой някъде отгоре ще се погрижи за това?

И освен това ти откъде знаеш аз кога какво съм виждал?
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #8 -: (Неделя) 07 Юни 2015, 07:54 »

Гласът на истината,никой не може да отвори очите на никого.
Не знам къде кво си виждал Cool,ма мноо боливудски фентъзита си гледал..
Той Исус не успя,що си мислиш,че ти ще можеш?
ЧИни ми се..Неква яка грандомания те гони Cool

Да не анализираме потока на събитията ли?Или просто да се оставим да ни затрият совободната воля,щото някой някъде отгоре ще се погрижи за това?

Ти не анализираш събития,ти си пееш за едно и също,че и сума ти теми пусна с различно заглавие,а вътре пак едно и също си пишеш..
Никой не може да ти отнеме "АЗ".

Единствено не знам ако те подлъжат и те натирят в някоя черна дупка,тогава май да.
Ама то кой е толкова прост,че да се поддаде?
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #9 -: (Сряда) 10 Юни 2015, 07:01 »

Grin
Гласът на истината
Цитат
Целя да отварям очите на слепите,меандре,на слепите!Че като я гледам тая държава,респективно свят,те са преобладаващото население.
На кого ще отваряш очите бре хайванино.Ми 2/3 от "българските" граждани са чужди етноси,мелези и ОПове.А 1/3 са си българи и си гледат работата и не пискат.
Стигате с тоя висш аз че ми се повдига.Висш Аз  имат само тея с кошерно съзнание,хората са с личен АЗ.Бог С*бази.
На слепците няма как да отвориш, очите щото вече са слепи,първо им върни зрението па тогава им отваряй очите.Многословието се използва за поливане на даден обект с думи/енергия.Докато бъде покрит и изолиран от другите.Шарения начин на писане е от типа наричане в писмен вид.
Истината винаги е проста-топло,студено,правилно неправилно,хубаво,прекрасно и т.н.
Най им се кефя на тея които мислят за милионите и милиардите ма *ъза им е осран до ушите.
С божинката ви слагам на един кантар.
Запомни едно,по силите ти е само да промениш своя живот,а набъркаш ли се в нечий друг дървото е голямо.
 Cool
П.с.Даже и свястно заглавие на тема не можеш да сложиш.Няма война за Азове, каквито и да са.Има борба за телата,защото са божественното.Обсебването на тялото, има за цел използването му,за сметка на Аза който има "право"да бъде в тяло. На тея не им дреме за твоя Аз, какъвто и да е, искат да ти отнемат тялото.Демек ти да им плащаш греховете.Затова е пусната лакъртията че Бог ще плаща за греховете ни.Аман от всезнайковци.
« Последна редакция: (Сряда) 10 Юни 2015, 07:38 от meander » Активен

Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #10 -: (Петък) 31 Юли 2015, 16:55 »

Много песимистично звучи, как всички са ни виновни за собствените ни неуспехи и срахът да понесем отговорност за  решения си. Поредните полярности, в които потъваме, така както робът се страхува за живота си, който е едиствен, тук и сега, а другото е небитието. Но именно живота е небието, един дълбок сън, игра която трябва да изиграем, а враговете ни по пътя правят тази игра още по-интересна. Но потъвайки дълбоко в обществените полярности, ние се възприемаме твърде насериозно, забързвайки се в ежедневието че животът е твърде кратък и пропускаме да забележим красотата му. Но дори и да избием всичките си врагове и да имаме всичко което искаме, пак няма да сме доволни, така както богаташите се оядоха и преядоха, докато не излезем от матрицата на собственото си съзнание и на никой не му трябват нашите объркани ВА-азове дето вече за нищо не стават, а трябва сами да си ги оправяме. Гладните ще търсят светлите АЗ-ове, малко да си похапнат, но и те ще се наядат все някога, не могат да ни изядат целите, за какво им е чуждата душа, нали си имат своя?
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #11 -: (Петък) 31 Юли 2015, 17:22 »

meandre,ти досега не разбра ли,че може,може и още КАК!Както могат да те накарат да плащаш за чужди грехове,така и могат да те накарат да забравиш,че имаш Аз!Ама един път направят ли го-КРАЙ!Загубен си завинаги!

А и още С*бази,ако си непросветен,чети индуизма запознай се с Адваитата и Дваитата-тогава ще Ти се просветли!

А,че война има срещу Висшия Аз,има и действието ѝ всъщност Е доста просто-целта е да те накарат да бъдеш този,който се изисква да бъдеш наНАЙ-ДЪЛБОКО НИВО!Това е и един от основните стълбове на съвременния Сатанизъм!Всичко,на практика всичко-от организацията на държавата,до реда за паркиране се устройва и се сплотява с една единствена ЦЕЛ-да те накарат да бъдеш този,който се ИЗИСКВА да БЪДЕШ,а не този,който СИ!Виждате ли колко е просто всъщност,въпреки че се прави доооста сложно!Крайната цел на Сатанизма всъщност е мноого проста-душите да изчезнат и на тяхно място да се появят просто едни "програми" контролирани от чужди Аз-ове,чиято цел ще е да РАЗРУШАТ ВСИЧКИ ДУШИ попаднали на тази планета-буквалноняма демон,който де не твърди точно ТОВА!ТОВА е и КРАЙНАТА цел на тези отгоре,които,ако се добият с властта,технологията и ресурсите,които искат да имат може и да успеят да Я постигнат.И тогава ще Ви видя всички Вие "езотерици","свободни съзнания","напреднали Души","служители на светлината","поддържатели на Баланса" или там още каквато и глупост да сте измислили какво ще ПРАВИТЕ когато изборът бъде между болка и болка?!
Активен

Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #12 -: (Петък) 31 Юли 2015, 20:07 »

И кога ще стане тая гадост? Годините си минават и неща да надничам в чужди болни мозъци, които скучаят и вървят срещу Вселенските закони и един свястен роб или робот не са създали. Или робът се разболява и умира от тежката работа, а робота непрекъснато прегрява и трябва да се охлажда с маркуч, както в едно детско филмче.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Sr. Member
Кре'з,крез какепчухуан!

« Отговор #13 -: (Петък) 31 Юли 2015, 20:48 »

Процедурата е толко проста,че Тя си е направо елементарна!Целта им е просто да те накарат да ПОВЯРВАШ,че теб те НЯМА и то на най-най-дълбоко ниво!Представи си сега,че тялото ти е в такива болки,че искаш просто всичко да спре,душата ти не може да поняся сама СЕБЕ СИ(има много ефективни начини да се създаде такова чувство чрез създаване на срам и отврат то самия СЕБЕ СИ при доста психологически ситуации,за които и мога да ти разправям,ако имаш нервите да го изтърпиш),обществото НЕ ИСКА да съществуваш и в края на краищата ти дори поемаш ВИНА за факта,че те ИМА.Това до какво състояние мислиш,че ще доведе Душата ти??!

Остави сега "Вселенските закони"-за тях Те нямат ЗНАЧЕНИЕ.И ако успеят да те убедят да се САМОПРЕЧУПИШ-ПЕЧЕЛЯТ!И тогава(поне те така вярват)нищо няма да им се случи.Това им е endgame-да създадат толкова отвратителна,болезнена и разрушаваща Духът среда около нас,че ние сами да си погр*бем ДУШИТЕ!И големият проблем е,че докато по-голямата част от нас(дори,а може би и особено,така наречените "пробудени" съзнания)се дърпаме тука за масони,илюминати,Ориони и Сириуси,то те напредват към точката,в която този план ще ВЛЕЗЕ в УПОТР*ба и тогава всички кошмари от миналото ни ще ни изглеждат като наивни експерименти в сравнение с това,което НИ се готви!Разбираш ли?
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #14 -: (Петък) 31 Юли 2015, 23:15 »

Grin
"Гласът на истината "
Цитат
meandre,ти досега не разбра ли,че може,може и още КАК!Както могат да те накарат да плащаш за чужди грехове,така и могат да те накарат да забравиш,че имаш Аз!Ама един път направят ли го-КРАЙ!Загубен си завинаги!
Това което разбрах,е че наглоста ви може да е безкрайна.Как може да ми посегнеш на живота с тея черни сатаниски неща,и се държиш се едно че е нормално. Ума ми не го побира.Не се ласкай не си първия.
Та за Аза.Мисля че ако можеха досега да съм останал без него,ма нъц.Аза ми си е добре,и псува наред.
Цитат
А,че война има срещу Висшия Аз,има и действието ѝ всъщност Е доста просто-целта е да те накарат да бъдеш този,който се изисква да бъдеш наНАЙ-ДЪЛБОКО НИВО!
Ся ми докара на акъла,че войната срещу висшия Аз,е всъщност война срещу божественното.Или Атовете се ритат,реват магаретата.
Народа ни е много мъдър.  Laugh
Ма кат гледам нещата,войната приключи.Познай кой е наритания от живота.
Цитат
Крайната цел на Сатанизма всъщност е мноого проста-душите да изчезнат и на тяхно място да се появят просто едни "програми" контролирани от чужди Аз-ове,чиято цел ще е да РАЗРУШАТ ВСИЧКИ ДУШИ попаднали на тази планета-буквално.И няма демон,който де не твърди точно ТОВА!ТОВА е и КРАЙНАТА цел на тези отгоре,които,ако се добият с властта,технологията и ресурсите,които искат да имат може и да успеят да Я постигнат.И тогава ще Ви видя всички Вие "езотерици","свободни съзнания","напреднали Души","служители на светлината","поддържатели на Баланса" или там още каквато и глупост да сте измислили какво ще ПРАВИТЕ когато изборът бъде между болка и болка?!
Просто сатанистите сте за съжаление.Няма как да разрушиш нещо което не си направил.И да разрушиш материалното проявление няма как да разрушиш енергийното,щото е различност.А относно изброените езотерици и т.н.,те са продукт на тея същите,и съвсем нормално е продукта да е болка.
А най големия майтап е че във форума/хоремага дето уж нищо не струва,има 4 групи за противодействие.Аз лично съм доволен,само се чудя кои са Местанчетата.Ма те ще се обадят.Тъй че ако е така както казваш, що дирят 4 групи на господарите тука?
 Cool
П.с.Отговора дойде на лични-
Цитат
Ако исках да та убия вече щеше да си опят и ПОГР*баН!Просто се ЗАЩИТАВАМ!Кой та кара да са буташ при мене,а?!

Казах ли ти,че си НЕвеж,казах ТИ,помолих ли та да са разкараш-ПОМОЛИХ та,ти набута ли ми са още ПО-НАДЪЛБОКО,НАБУТА СА!Е,КОЙ ТИ Е ВИНОВЕН ТОГАВА,АААА?

Или ще са разкараш от мен или следващия път ще чуеш песничката в главата си-ТИ ИЗБИРАЙ!
Ако можеше нямаше да ме питаш за чалъми.Ако можеха твоите шефове,отдавна да съм гушнал букета.Питай си шефа колко от по големите ги няма и защо?
Мое право и отговорност е да си пазя живота от лоши неща  и от намеси.Правя го,и съм жив още,за разлика от посегателите на живота ми.Не е хвалба.Просто нищо не струвате,без крадена енертгия и знания.Но всяка енергия е Аз(стопанин),същото е и със знанията,имат оригинал+Аз постигнал ги.Вие нямате нищо ваше,само крадено.
« Последна редакция: (Петък) 31 Юли 2015, 23:48 от meander » Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: