Тhe hat man или Човекът с шапката
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тhe hat man или Човекът с шапката  (Прочетена 1159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен kra4o4enca
Newbie
*
Публикации: 9

« -: (Четвъртък) 21 Май 2015, 09:59 »

hi
Здравейте!
Любопитно ми е дали някой от вас е сънувал или виждал въпросният човек с шапка и шлифер,облечен като гангстер от старите филми.Сънувала съм го 3-4 пъти отдавна и сценарият беше един и същ.Винаги стоеше на входната врата, а аз го виждах през шпионката  и много се страхувах от него.Притеснявах се дали е заключено и никога нямах време да заключа или да проверя дали съм го направила вече.Голяма паника, напрежение и страх.Той изкарваше пистолет и го насочваше срещу мен, а аз си умирах от страх зад вратата.Само тя стоеше между нас.После се събуждах много изплашена и се радвах, че е просто кошмар.Но наскоро се оказа, че майка ми и сестра ми също са го сънували няколко пъти по същия начин.Говорихме си за сънищата и просто споменах за него.Тогава и двете се ококориха буквално Shocked !Започнах да търся в нета  и попаднах на някакъв блог на английски език, където беше пълно с коментари на хора.Някои го бяха сънували , а други виждали, но никой нямаше обяснение,освен че е нещо , което причисляват към хората сенки.Мисля за важно да допълня,че тези кошмари са били поне преди около 10 години.
 Мисля си, че темата може да се съчетае и вероятно има връзка и с тази за Мъжете в черно, за които не открих тема във форума.
 Надявам се да има някой тук,който е по-вещ в нещата/сигурна съм, че има Smiley / или някой, който също е сънувал/виждал човекът с шапката!

Активен

"Love is the one thing that we’re capable of perceiving that transcends dimensions of time and space."
Неактивен bass
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 28 Май 2015, 22:39 »

Да, и аз до преди няколко години го сънувах. Точно както го описваш. Опитвала съм се да си обясня какво значи този сън, дали нещо в ежедневието ми не го провокира. Ами не намирах никаква логика и не знам какво значи.
  При мен много често се опитваше да влезе през прозореца /живея на партер и под един от прозорците ни има нещо като бетонова площадка/. Аз все бързах да затворя прозореца, а той се усмихваше ехидно и гадно и буташе да влезе. Събуждах се обляна в пот и понякога плачех от ужас.
 За голяма радост от 2-3 години изчезна този кошмар.
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #2 -: (Петък) 29 Май 2015, 15:40 »

Някой идиот"непреминал",останал в астрала
Има такива негативни,които хранят астралното си тяло със страха на хората,в противен случай то просто ще се разпадне и на тях им предстои следваща разпределителна,пък не искат. Grin
Активен
Неактивен kra4o4enca
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #3 -: (Петък) 29 Май 2015, 16:58 »

Да,вероятно е да е "непреминал" идиот.  Grin
Активен

"Love is the one thing that we’re capable of perceiving that transcends dimensions of time and space."
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: