Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕНЕРГИЕН ВАМПИРИЗЪМ  (Прочетена 1985 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 633
Помни края

« Отговор #15 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:22 »

Чети. Мира го е написала кратко и ясно.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1797
Душата е есенцията на добрите ни дела.

« Отговор #16 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:26 »

Какво ми говориш, прочети ми коментарите и виж дали съм направила емоционална връзка с някой. Вие сте тези които ми пращат негативи постоянно.
Активен

Грешници съдят грешници, заради различните си грехове.
Неактивен herrian
Hero Member
Помни края

« Отговор #17 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:36 »

Незнам. За да ти отговарям,  значи,  че чета. Казах ти неизкарвай думата "баланс" от "балами". Оплакване,  хленч,  споделяне на лични драми...това е вампиризъм. Вампирът търси съчуствие,  разбиране,  някой да се съгласи с него и да започне да му приглася. Както обикновенно се случва да речем във фейсбук. И като казах фейсбук...За какво са му,  на който и да било 200-300 човека приятели? Сериозно ли всичките тези хора са му приятели или са по-скоро храна?

Активен

Живота е свещен.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #18 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:42 »

Виж, мен не ме притеснява кой гледа, и затова го използвам, и образователно. Първо, че всичкиса там. Второ имаш и лично пространство. Има тайни групи, можеш да заключваш всяка публикация за определени хора. За мен е начин да следя и контролирам средата около мен. Света е нам и то във всеки един момент. Винаги можеш да се намесиш ако нещо не ти харесва. 

В София ли си?
Добре! Сега стани от компютъра, отиди до прозореца и го отвори. Вдишай. Издишай. Вдишай. Издишай.
Не дълбоко бе, идиот, не искам да умираш веднага, а само да си леко зашемЕтен. Усещаш ли как в основната миризма на 20-годишен дизел с отрязан филтър се прокрадват леки нотки на кюмюр и изгоряла гума? Добре...
Върни се при компютъра и напиши някой прочувствен пост за Глобалното Затопляне, Парижкото споразумение за климата, фукушимската риба в Лидл, хвостохранилището в Пирдоп, шистовия газ, топенето на ледниците, миличките бездомни кученца, отровените от лайна делфинчета, петролопровода върху индианско гробище или безусловния базов доход.
Имаш 6 по слактивизъм от мен. Можеш спокойно да си свиеш и да си отвориш биричка. Или да си дишаш на прозореца, ако смяташ че въздухът е ок, а изброените са наистина важни проблеми.

http://nauka.offnews.bg/news/Skeptik_3/Ima-li-polza-ot-podkrepa-samo-onlajn_29604.html
Активен

Неактивен herrian
Hero Member
Помни края

« Отговор #19 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:48 »

Не за това става въпрос. И кои всички са там? Във фейса? Не ти ли е втръснало от вулгарни карикатури,  чалга и маймуни мислещи се за жени?

Живота е вън ( Не и в момента!).
Вампиризма е в следствие на дълбоко депресивно състояние. Не е заразен,  но може да докара главоболие на жертвата, ако се впрегне и се върже на сълзливите истории на агресора представящ се за жертва. Виждали сте ги по разни филми. Има ги и в реалния свят.

Не давайте.
« Последна редакция: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:55 от herrian » Активен

Живота е свещен.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #20 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:49 »

Има бутон- ънфолоу! Unfollow... Спри да следваш.
Активен

Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #21 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 19:54 »

Дора

====== Един енергиен вампир търси чиста енергия!======

Всякаква Енергия търсят "вампирите". Всякаква им върши работа. Аз не се определям като такъв , но също мога да се "зареждам" по желание с човешки емоции. Както и всеки друг ако се постарае малко. Дали някой е "вампир" или не може да се установи със сигурност след известно общуване с него. Категорично , когато след подобно общуване  , без значение на каква тема се чувстваш изцеден , нещо като с "лош вкус" в устата , то този човек е "вампир" - осъзнат или не - отделен въпрос.

========= Нали това се опитвам да покажа, мен защо никой не ме пие.======

Не те "пие" казваш ....
Елементарно е. Просто не си попаднала на човек все още. Но така като гледам , вървиш с буйни крачки в тази посока и ще го намериш със сигурност и трябва и много да благодариш ако е тук от Форума , а не от баналния Реал.

=====  Вие се предадохте ======
Ти ВОЙНА ли води до сега? т.е. ако приемем , че някой се е "предал" , то по тази логика някой е и "победил"? Може би Ти?

Но ако това е ВОЙНА , то къде са границите на тази ВОЙНА ? Тук във Форума само? Натискаш "Изход" и готово  Cool - всички са останали победени , а ти доволно потриваш ръце преизпълнена с Енергия.

Или в Реала?
Ето например , аз вече знам твоето истинско име и фамилия.
Според теб , ако съм луд на тема чест (вярвания , религия и прочее) и хипотетично реша да ти потърся сметка за неудобствата които ми причиняваш , колко време ще ми е необходимо за да те помоля да ми повториш в очите някои обидни квалификации ?
Тук искам правилно да бъда разбран !!!!
Говорим за хипотетична ситуация изцяло !!!

Тук във Форума имаш едно предимство , което Огнените които подскачат срещу теб още не са отчели , но вече са в положение да го отчетат и до седмица ще приключиш участието си тук безславно в този си вид (с този ник).
Ти не "връщаш обратно" атаките. Ти ги пропускаш през Себе си и от там ги увличаш. Похват (предполагам неосъзнат) от арсенала на Стихийната Магия и в Езотеричен смисъл бих направил обосновано предположение , че си от Водните знаци - Риба , Скорпион , или Рак. Най вероятно РАК - на границата със Земя (рожденна дата между 20-то и 30-то число на месеца)
Но дори и да не е така , похвата си се зачита и работи.

Естествено , има противодействие на тази тактика , но Форум и Психея (Огън , като си мислех доскоро , че и Веско е такъв но сега не съм сигурен , бих заложил на Вятър при него) няма да могат да я приложат във Виртуала.
Но ще я приложат в Рела
 Cool
В този смисъл , твоето участие тук е въпрос на време и зависи само от тяхната организация и време да намерят.

Съвета ми е:
Остави ВОЙНАТА.
Казах ти го и на лична. Спри да пишеш по всички теми и особенно в тези , които не си желана. Има достатъчно "неутрални" теми в които да пишеш и да изказваш мнение.
Всеки има какво да каже.

Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #22 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 20:03 »

Нещо си объркал.
Първо, не ме е страх от нищо друго освен себе си.
Второ не е война. Но се превърна в такава. Моля те не преиначавай, защото енергията я пропускам и връщам обратно истина. Нито я задържам в мен, нито пък се отбранявам/отвръщам с агресия.

И трето и най-важно- аз искам да ме изгонят,това е целта. Ако остана, тогава ще са победените. Ако си тръгна, ще са победители, а не са прави. И аз не съм, но след като се развиха така нещата, си търся правото. Пак казвам-започнах с добро. Ако обаче админа се намеси, тогава избора е в негови ръце и аз не отговарям.
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: