Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 18531 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6195
мислите определят съдбата ти

« Отговор #30 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 20:35 »

Защото е грипно време, един съвет: При първите симптоми - 4-5 ампули течен витамин "С" и забравяш за болестта. Никакви ваксини и тем подобни боклуци. 1 ампула - 1 лев.
Активен

bojinkata
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #31 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 21:33 »

Ай стига с тоя синтетичен витамин С, бе Божинка. Най-доброто превантивно средство: палите си аромолампа с по няколко капки евкалипт, кедър и мента и така можете денонощно да го откарвате. Хем мирише приятно, хем мори вирусите във въздуха. У дома винаги има едно голямо канче с вода върху камината и цяла зима само му капя етеричните масла и с това минаваме  Wink.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #32 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 21:47 »

Ай стига с тоя синтетичен витамин С, бе Божинка. Най-доброто превантивно средство: палите си аромолампа с по няколко капки евкалипт, кедър и мента и така можете денонощно да го откарвате. Хем мирише приятно, хем мори вирусите във въздуха. У дома винаги има едно голямо канче с вода върху камината и цяла зима само му капя етеричните масла и с това минаваме  Wink.
    Споделям нещо, което съм експериментирал и работи. И еквалипта не е лошо като средство, но ако тичаш навънка и контактуваш с много хора, какво правим?
Активен

bojinkata
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #33 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 21:50 »

Така е Божинка. Много е важен витамин С, но не препоръчвам този на таблетки. И то заради помощните вещества. Като четох тия дни за тях ми се изправиха косите. Има витамин С на прах без никакви консерванти,добавки и прочие помощни вещества. Също така е хубаво клеева тинктура и пчелен прашец.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #34 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 22:16 »

Абе чесън му е майката, к'вото и да си говорим. Гони вируси, гони хората - не подбира. Между другото в Русия в една детска градина им бяха направили герданчета с чесън на врата и така си ходеха децата.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #35 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 22:48 »

И това е така. Има една тибетска рецепта с чесън. Много е хубава. Потърсете я в нета.
Дори и по-често хапвайте чесън. Върви супер със салата от моркови и зеле.
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2720
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #36 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 22:54 »

Защото е грипно време, един съвет: При първите симптоми - 4-5 ампули течен витамин "С" и забравяш за болестта. Никакви ваксини и тем подобни боклуци. 1 ампула - 1 лев.
100%действа!Изпитано многократно!

Абе прави сте с тоя чесън,ма кат се качиш в градския и ти приисква чесъна да не съществува на тая планета.Че и таксаджии,шофьори на маршрутки..Ужас.Всичко живо мирише на чесън
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #37 -: (Сряда) 27 Февруари 2013, 19:32 »

В Пакистан народът е взел в свои ръце борбата срещу ваксинирането. Вече е застрелян 12-тия държавен служител/полицай/ имащ отношение към масовото ваксиниране на деца против полиомелит. Предполага се, че зад убийствата стоят талибаните, които твърдят/знаят/, че с тези ваксини децата се увреждат. Няма тва-онова. Стрелят.
http://www.bbc.co.uk/russian/rolling_news/?page=005
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #38 -: (Сряда) 27 Февруари 2013, 19:42 »

...викаш няма ала-бала. Стрелят на месо.
Ти какво предлагаш? На главният държавен здравен инспектор на Република България - Ангел Кунчев да му "вдигнем мерника"... Grin
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #39 -: (Сряда) 27 Февруари 2013, 19:49 »

Можем да почнем с Лъчо мозъка, дето внесе ваксината "срещу" рак на шийката на матката. Далавера за 2.5 милиона. Неговото кой знае колко е, но в Англия вече я забраниха след няколко смъртни случая на млади момичета. По-добре Лъчо, отколкото децата!
       В Пакистан до там са я докарали, полиция да охранява докторите с ваксината. Явно пакистанският народ не е толкова зомбиран.
Активен

bojinkata
Неактивен Martin
Full Member
Публикации: 102

« Отговор #40 -: (Понеделник) 04 Март 2013, 17:03 »

Относно грипа ми се струва, че и сребърната вода помага доста. Лично аз я взимам профилактично при първи симптоми и досега само веднъж съм се разболял за няколко години.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #41 -: (Понеделник) 04 Март 2013, 17:26 »

Относно грипа ми се струва, че и сребърната вода помага доста. Лично аз я взимам профилактично при първи симптоми и досега само веднъж съм се разболял за няколко години.
             Естествено, среброто убива патогенните елементи - бактерии, вируси и други гадове. То така се прави и светената вода. А когато и бъде "пята" от попа, още по-добре. Това е без шега!
Активен

bojinkata
Неактивен user
Hero Member

« Отговор #42 -: (Понеделник) 04 Март 2013, 21:55 »

Мартин, сребърната вода как я правиш? Или я купуваш? Undecided
Аз пък досега не съм чувала за сребърна. Но отскоро почнах да пийвам жива вода. Grin
Кофтито беше, че сме объркали конците и вместо жива честичко сме сръбвали мъртва.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #43 -: (Понеделник) 04 Март 2013, 22:51 »

То така се прави и светената вода. А когато и бъде "пята" от попа, още по-добре. Това е без шега!

Така е bojinkata. Това нещо си има и термин - одухотворяване на водата се казва. Като почна да ги правя тия работи и ми кажат че съм луд, отговарям им - ще видите като станем повече, кой е лудият - действа безотказно. Grin
Активен

Неактивен Martin
Full Member
Публикации: 102

« Отговор #44 -: (Вторник) 05 Март 2013, 06:10 »

Мартин, сребърната вода как я правиш? Или я купуваш? Undecided
Аз пък досега не съм чувала за сребърна. Но отскоро почнах да пийвам жива вода. Grin
Кофтито беше, че сме объркали конците и вместо жива честичко сме сръбвали мъртва.
Купувам я, макар че може би все пак е по-изгодно човек да си вземе уред за правене в домашни условия. Гледам, че ги дават да издържат за 20000 литра с концентрация 0.05 мг/л. Купешката е 10мг/л, значи ако не бъркам, това би трябвало да са 100 литра
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: