Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 20487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 17 Януари 2013, 20:15 »

Абе то като се замисля ползваме ваксини вкъщи. Ама за кучето. Grin
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 17 Януари 2013, 20:17 »

Абе XVisible, един ден когато гътнем лобито на фармацевтиката и премахнем ваксините ми е чудно с какво ще се занимаваш по цял ден? Grin Бая свободно време ще ти се отвори... Smiley

Въх!!!Е те на тва му викам ОПТИМИЗЪМ.А дано доживеем да го видим  XVisible,постигнал целта си.А дано гътнем лобито на фармамафия,ма не вярвам.Просто не ми се вярва.
Активен
Неактивен XVisible
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #17 -: (Петък) 18 Януари 2013, 16:55 »

Абе то като се замисля ползваме ваксини вкъщи. Ама за кучето. Grin
На една приятелка кучето и умря след ваксина Sad
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #18 -: (Петък) 18 Януари 2013, 17:02 »

На една приятелка кучето и умря след ваксина Sad
И на мен ми се е случвало това. Предишното ми куче от ваксина си отиде. Sad То случая беше по-особен. Нали знаеш, че ваксина не се слага когато е болен човек. Та и при кучетата е същото. Но предишното ми куче все беше болнаво и на всичкото отгоре ветеринаря обърка ваксината.
Но XVisible, няма как да не го ваксинирам кучето. Болести от кучета много и не мога да си позволя да рискувам. Все пак не е на двора, а при нас в апартамента и спинка с мен на леглото. Но вече е на 16 и всяка година го ваксинирам.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #19 -: (Петък) 18 Януари 2013, 19:56 »

Докато падне тая психологическа нагласа, че хората рискуват ако не се ваксинират с микс от химия+вируси, голяма борба ще е. То това е целия проблем - че управляват страховете на хората и хората сами си искат да си ваксинират кучетата, да се ваксинират и самите.
Моето куче последните му години от живота го хранихме с гранули на топчета. Онези големите пакети по 10-15 кг - още не бях запознат с обстановката и си мислех че живота е цветя и рози и държавните мъже и жени управляват и се грижат за благото на хората. Разви рак от гранулите с които го хранехме. За няколко месеца охилавя, задните му крака взеха да отказват-почна да пада, почна да не чува, да не вижда-пердета и т.н. - сещате се. То при хората е същото.
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6749
мислите определят съдбата ти

« Отговор #20 -: (Петък) 18 Януари 2013, 21:17 »

Много са прозрачни с тези набивки от ТВ и пресата - толкоз умрели от грип в САЩ, толкоз се чакат да умрат в Бг, нямате време за ваксиниране, бързайте и тн. Трябва да си голямо зомби за да им се хванеш на чалъмите. Angry
Активен

bojinkata
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #21 -: (Събота) 19 Януари 2013, 13:54 »

А дано гътнем лобито на фармамафия,ма не вярвам.Просто не ми се вярва.

Въх!!!Е те на тва му викам ПЕСИМИЗЪМ ...аз мислех още вчера че ще падне фармамафията, ти ми говориш да го доживеем да го видим. Smiley
Активен

Неактивен Борислава
Jr. Member
**
Публикации: 87

« Отговор #22 -: (Събота) 19 Януари 2013, 14:14 »

Много са прозрачни с тези набивки от ТВ и пресата - толкоз умрели от грип в САЩ, толкоз се чакат да умрат в Бг, нямате време за ваксиниране, бързайте и тн. Трябва да си голямо зомби за да им се хванеш на чалъмите. Angry

Грипът се разпространява по ТВ-то goodКато си отрежеш кабела за достъп до тази информация-резултата е здраве.Аз лично не гледам телевизия от около 5 години и ми е много добре.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #23 -: (Събота) 19 Януари 2013, 14:32 »

Лошото е, че и от други места се разпространява грипа, освен от телевизора. Ако искаш да отидеш до Щатите, в посолството ти казват, че трябва да предоставиш документ за поставени ваксини или да ти ги поставят на момента, иначе не те пускат да отидеш. Ако запишеш детето в детската гранида, училище, доброжелателно ти заповядват да поставиш ваксините иначе няма да приемат детето и т.н. и други най-различни похвати за разпространение на вирусите.
Активен

Неактивен Борислава
Jr. Member
**
Публикации: 87

« Отговор #24 -: (Събота) 19 Януари 2013, 14:42 »

Да-това с децата е много долно-ако искаш училище-ще се боцкаш,ако не искаш училище-пак ще се боцкаш,защото училището е задължително.Ама избор negative
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #25 -: (Събота) 19 Януари 2013, 16:45 »

Да-това с децата е много долно-ако искаш училище-ще се боцкаш,ако не искаш училище-пак ще се боцкаш,защото училището е задължително.Ама избор negative

Не е така.Просто на всички повиквателни се правиш на умряла лисица!Па А нека го изгонят от училище.. Grin Grin
Ако трее се позовавам на религия неква..Примерно одма ше се преквалифицирам от атеист във ревностна мюсюлманка!Ич не ми дреме!Ма да видя как ще го изгонят от училище!Най-много да не дават мизерните 35 лева,ма аз така или иначе не ги вземам,щот не ми се виси с мангалките у социалното.Такъв стрес ми е,че предпочитам да не се занимавам изобщо. 
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #26 -: (Събота) 19 Януари 2013, 17:07 »

Да бе. Това като че ли е едно от малкото полезни неща останали в настоящата религия - да кажеш, че си религиозен, за да се отървеш от ваксинация. Но пък винаги човек може да потърси едно ДжиПи сродна душа, което да помогне в беда. Smiley
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #27 -: (Четвъртък) 07 Февруари 2013, 18:38 »

http://vbox7.com/play:3d559eb867

Да заобиколиш всички защитни системи на организма, да вкараш директно в кръвния поток - формалдехид, живачни съединения, животински клетки - 'Еми от това по-естествено, здраве му кажи! blush
Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« Отговор #28 -: (Четвъртък) 07 Февруари 2013, 19:19 »

Но пък винаги човек може да потърси едно ДжиПи сродна душа, което да помогне в беда. Smiley

Моето джи пи е от нашите  Grin. Уйдисва ми и на моя акъл и на децата. Донесе лист за ваксинация на щерката за манту и лапето категорично отказа да си прави ваксина. Просто трябваше да подпише, че и е сложена и нещата се оправиха. Джи пи-тата  водят статистика, която се отчита в здравна каса всеки месец за ваксините и ако не са ги направили ги санкционират.
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #29 -: (Понеделник) 11 Февруари 2013, 17:01 »

Ето едно момиче в инвалидна количка, заради поставена ваксина. Сегашните бели престилки, тези случаи с уврежданията ги слагат в графа - неизбежното зло, защото трябва да сме "защитени" с ваксините - просто няма друг начин? Huh?

Прививка на руски означава ваксина:
http://vbox7.com/play:41073f2756
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: