Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 18753 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 487

« -: (Петък) 30 Ноември 2012, 21:58 »

Пишете тук за всичко свързано с ваксините.
Активен
Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #1 -: (Вторник) 11 Декември 2012, 14:44 »

Божинка, пускай ги всички такива случаи които ти попаднат в полезрението. Нещата трябва да се изкарват, че още колко майки ще минат през този ад, не е истина. Още едно осакатено бебе:
http://btvnews.bg/bulgaria/sadbata-na-dvegodishniya-filip-trogna-sotsialnite-mrezhi.html
Проблема е, че занапред ще става още по-зле положението.

И другото което: ако се постави ваксината в по-ранна възраст е изключително вредно. Но ако се постави по-късно, тогава вече не е вредно? Каква е логиката на това нещо? Т.е. в единия случай, имунната система на бебето не може да се справи с вредата от ваксината и последствията са тежко увреждащи, но в другия случай, когато имунната система се справя с вредата от ваксината и последствията не са толкова увреждащи - тогава се заявява, че ваксината вече не е вредна - защото няма видими и преки последствия. Ами всичките онези последствия които се проявяват след години - тях никой не ги свързва с поставените ваксини...
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен mira
Hero Member
Публикации: 1507
живота е изумително приключение

« Отговор #2 -: (Вторник) 11 Декември 2012, 20:53 »

Здравейте. Малко в страни от конспирацията, но пак по темата за ваксините и за медицината ни изобщо...
Пробата на сина ми /единадесетокласник/ за манту при задължителните тестове, излезе 20мм  /мериха я с една линийка на ръката му/ и ни пратиха ...в тубдиспансера - при "специалистите" дето само това работят - занимават се с туберколозата. Там му взеха кръв, снимаха го 2 пъти на рентген – изследванията бяха в норма, а на рентгена нещо им се привидя…и направо ни назначиха лечение – три медикамента – за шест месеца…
В деня, в който трябваше да започне пиенето на хапчетата, съвсем случайно ги попитах дали така поставената диагноза е сигурна. И добре, че проявиха малка капчица почтеност – казаха ми – "ами не е 100% сигурна". Казаха ми за някакъв скъп тест /135лв./, който давал сигурна диагноза. Плащаш си го от джоба. И...Направихме този тест. Резултатът се оказа ОТРИЦАТЕЛЕН, за моя голяма радост.
И какво излиза? в Софийския централен тубдиспансер щяха да ...“лекуват”... детето ми, да го тъпчат 6 месеца със супер вредни лекарства, заради НЕСЪЩЕСТВУВАЩА латентна туберколоза без дори да си дадат труда да потвърдят диагнозата си. Възмутена съм. Нивото на това “лекуване” е…18 век!
 Обръщам се към всички: правете теста /онзи, от 135 лв./, НЕ СЕ доверявайте на приб*рзаните авторитетни “диагнози”.
Успех на всички в борбата с медицината...
Активен

Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лошите решения...
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6217
мислите определят съдбата ти

« Отговор #3 -: (Вторник) 11 Декември 2012, 23:11 »

Здравей, Мира. Изводът е един - никакви ваксини, ако искаш детето ти да е здраво, пък и не само то.
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #4 -: (Сряда) 02 Януари 2013, 12:02 »

02.01.13
Дете се парализира след задължителна имунизация
автор(и): Труд онлайн, прочитания: 70, коментари: 0
Дете се парализира след задължителна имунизация Виж галерия 1 2 »

Ваксина приковава 2-годишно дете в инвалидна количка. Гого е парализиран на 100% след направената му задължителна имунизация, когато бил още бебе, съобщи Нова телевизия.

Днес той е на 14 години.

„Гого беше на 2 години и 2 месеца, когато след реимунизация от полиомеалит, на десетия ден вдигна температура, започна с разстройство и повръщане. Водихме го на лекар, казаха, че е лека вирусна инфекция. Препоръчаха ми лекарства, които му давах два дена, той продължаваше, заведох го пак на лекар, докторката ми каза, че щом спи, значи нищо му няма. На третия ден, на четвъртия, Тодоровден беше точно, неговото джипи беше на работа, само както го видя, ни каза "Директно в инфекциозна болница", не ни каза за какво става въпрос. Там го приеха и оттам вече започнаха мъките ни", разказва майката на Гого Мария Джумалийски.

След установяване на диагнозата менингит, лекарите започват да лекуват Гого, но подобрение няма. Той изпада в кома в продължение на 10 дни.

„След като излезе от комата, три месеца бяхме в болница, докато успее да започне да диша сам, беше тръгнала отново инфекцията, да го излекуват и след това около 1,5 - 2 години беше в будна кома", обяснява още Мария.

Лекарите уверяват майката, че повече нищо не може да се направи за детето в България и лечението може да продължи само в чужбина.

Сега шансът детето да оздравее е лечение в Израел. Един 6-месечен *урс на такова лечение струва 10 200 евро. Тези лечения се водят неалтернативни с недоказани резултати и затова Фондът за лечение на деца отказва пари за него.

До момента по сметката на Гого са събрани 16 700 евро, но детето се нуждае от още средства, за да може да продължи лечението си в Израел и състоянието му да се подобри. Семейството му обаче няма финансова възможност.
       Без коментар!!!!!!!!!

Активен

bojinkata
Неактивен XVisible
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #5 -: (Четвъртък) 03 Януари 2013, 09:35 »

Ще пусна само адресът, на който трупам всичко .... http://vaksini.eu/download.html
Почти не минава ден, без да допълня нещо Wink
Активен

Неактивен XVisible
Newbie
*

« Отговор #6 -: (Неделя) 06 Януари 2013, 21:14 »

Опит на медицината да задържи статуквото - http://www.dechko.bg/beta/biblioteka/?stat=Kakvo_sydyrjhat_vaksinite и скромният ми коментар отдолу Wink
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #7 -: (Неделя) 06 Януари 2013, 21:36 »

и скромният ми коментар отдолу Wink
Коментара ти не се вижда, може би трябва да имаме регистрация?

Тази докторица като я гледам си вярва като ги приказва. Но това че тя си вярва, не схващам защо трябва да е равнозначно на това, че и ние трябва да и повярваме.
Абе XVisible, един ден когато гътнем лобито на фармацевтиката и премахнем ваксините ми е чудно с какво ще се занимаваш по цял ден? Grin Бая свободно време ще ти се отвори... Smiley
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #8 -: (Понеделник) 07 Януари 2013, 02:02 »

Страшку, това че ние не и вярваме не значи, че други също не и вярват. Много хора имат пълно доверие на изказвания на всякакви професори, доктори, фармацефти и други техни производни.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #9 -: (Понеделник) 07 Януари 2013, 19:05 »

Най-малко 80% от народа вярва на ваксините и това е бедата. Зомбирането е тотално. Evil
Активен

bojinkata
Неактивен XVisible
Newbie
*

« Отговор #10 -: (Сряда) 09 Януари 2013, 23:30 »

http://youtu.be/-_O0_I4rRXE -  Alfa ataka с А. Гълъбов
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #11 -: (Сряда) 16 Януари 2013, 20:43 »

Така, вече се подготвя "почвата". Започнали са да подгряват...

Цитат
Грипът идва до две седмици - БНТ
До седмици ни поваля грип, взел жертви в Щатите - 24часа
Грип връхлита Варна - standartnews
7000 българи тръшва новият грип - vsekiden
Сериозни усложнения след грип, може да настъпят и 24 часа след започване на грипната инфекция - focus-news

Да видим тая година от къде ще дойдат ваксините - американски ли ще са или от някоя европейска фармацевтична корпорация?
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #12 -: (Сряда) 16 Януари 2013, 20:46 »

Ама тия работи за грипа ги приказват всяка година. Grin
И аз пък като не им обръщам внимание не се разболявам.
Активен
Неактивен Psyhea
Hero Member
Публикации: 2732
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #13 -: (Сряда) 16 Януари 2013, 21:51 »

Ама тия работи за грипа ги приказват всяка година. Grin
И аз пък като не им обръщам внимание не се разболявам.
И аз така Grin
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 17 Януари 2013, 20:05 »

Всяка сутрин, сок от едни лимон  и никакви грипове не могат да те хванат. Ваксините да се забранят!
Активен

bojinkata
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: