Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Заблудата за Извънземните и генетичната им намеса  (Прочетена 7129 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен wowbay
Newbie
*
Публикации: 29

« Отговор #105 -: (Сряда) 14 Юни 2017, 09:13 »

Съгласен съм с автора на статията!Извънземни не може да има защото няма еволюция!Не може клетката да еволюира,който не вярва нека разгледа устройството на клетката или да вземе някое сектантско книжле,или сайт и да се информира!И до днес не е доказано,че който и да е орган може да еволюира а камо ли няколко органа заедно в и с цяла система от тялото ни!Примерно сърцето с кръвоносната система!Те за по,,малко сложният,,орган като окото още не могат да го докажат та камо ли за,, по сложните,,!И не съм сектант!Вчера и днес писах 2,3 теми в които казах и това и тайната на света!А именно,че ни еволюция,ни ,,бог,,или хора от бъдещето или какво да е друго са създали човек!Не сме се и самосъздали,нито сме превъплътили се разумни искри на не знам си кого и какво!Създали са мъжа и жената инвитро буквално от яйцеклетка и семе съществата от енергия които наричам духове!Макар,че в тази думичка не влагам опороченият смисъл от окултизма който й прилагат!
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #106 -: (Сряда) 14 Юни 2017, 09:45 »

Вече не си сектант, но аз ако реша, мога отново да те направя сектант когато пожелаеш. Защото вече не си сектант, но не си променил същия онзи човек, който е бил станал сектант в миналото. Все още я има онази склонност в теб да станеш сектант. Нужен е само някой, който да ти го поднесе в нова и непозната форма.

Еволюцията, като аргументативна точка... няма нищо общо със съществуването на извънземни. Еволюцията няма нищо общо с технологичното ни излизане в космоса - технологичното ни излизане в космоса е технологичен въпрос. По същия начин, излизането в космоса не е въпрос на еволюция за кои да е други човешки същества на някоя друга планета.

Отделно от този факт... ще трябва много да задълбочиш тезата си, защото тя за сега е плитка и не обхваща никой от важните въпроси.

Един от тези важни въпроси е, да се обясни онова, което е погрешно представено като еволюция. Нещо очевидно има. Очевидна лъжа е, че е "еволюция". Но разобличаването на тази лъжа не обяснява каква е истината за нещото.
Активен

Неактивен wowbay
Newbie
*
Публикации: 29

« Отговор #107 -: (Сряда) 14 Юни 2017, 12:21 »

SmileyАми давай братле прогвай да се опиташ да ме направиш сектант!Това закачливо!Само ,че аз мога само с няколко изречения да те откажа!Няма начин!Това е невъзможно и то абсолютно!На 45г съм(ако съм неталасъм неживеещ на сън) но на времето имаше 1 пич който призна,че правя християните луди!Та аз ти казвам,че като човекът знаещ тайната на света,знаещ всичките слабости на религиите и книгите им,и научните окултни глупости,вече мислещ(тогава бях вярващ хлапак,този наивен хлапак отдавна умря преди някъде 22г) със своят ум и свои хипотези ти казвам,че ако ще и всички умове да се впрегнат и да се обзаложат то НЯМА НАЧИН! Много ама много по стар и по умен и  по недоверчив съм оттогава!Та аз съм една от най големите критики към окултните християни изплагиатствали какво ли не от езичниците!За  мен еволюция значи видоизменяне и тя върви или поне може да върви с извънземните които също се предполага да не са направени от Бога!Ще ти дам интересна нестандартна теория!Извънземните са от плът и кръв същества които също като нас са им спретнали фокуса  със змията и дървото!Дори може да са хора като нас и да няма духове а те да се правят на духове!Доказуемо ли е това-не,възможно ли е това-да!А е възможно нло проявите да са лъжливи холограми на им,интелигентна машина,кубични матрици както ги наричам!Възможно ли е-защо да не е!Какво пречи на нещо да ни поставя в своите игри и осъзнаването на този ментален сън,матрица да е част от 1 от многобройните му игри!?
Активен
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 520

« Отговор #108 -: (Неделя) 23 Юли 2017, 02:23 »

Не се засягай, но няма бивш сектант. Така като разсъждаваш с "Възможно ли е, възможно е, значи е така", показва че за теб е вярно това което е възможно да се направи, така показваш че нямаш своя истина и всяко нещо което твърдиш като истина го задаваш като въпрос. Мислех че си тийнеджър, но май не си порастнал от тогава. Като цяло сектите са много опорочени и изгубили истинската си цел, но сектата не може да те направи роб, можеш сам да се направиш на такъв и напускането на сектата не ще промени нищо. Исус е казал да обичаш врага си, не е случайно, врагът не може да ти бъде враг, ако ти го обичаш. Аз лично вярвам в други физически същества като нас, а за проекции в небето и тем подобни глупости, играта става прекалено скучна че някой да седне да си играе с въображението на човеците. Те хората достатъчно си се лъжат, та няма  нужда друг да им помага в това. Извънземните си гледат своята работа, а хората нека си гледаме нашата.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: