Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Оргонити  (Прочетена 1459 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен рибар
Jr. Member
**
Публикации: 62

« -: (Събота) 04 Април 2015, 18:46 »

Интересувам се от направа на Оргонити вярвам в оргонната енергия имал ли е някой оргонит със силна оргонна енергия?
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6896
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1 -: (Събота) 04 Април 2015, 18:59 »

Интересувам се от направа на Оргонити вярвам в оргонната енергия имал ли е някой оргонит със силна оргонна енергия?

Правил съм си сам! Колкото до това дали са били силни или слаби - въпрос! Няма метод и скала за измерване! Факт е, че  е имало ефект, но това си е чисто субективно мнение. Пък и нагласа! Имам  един в портфейла и от както съм го сложил, винаги е пълен! Cool Grin Laugh
Активен

bojinkata
Неактивен рибар
Jr. Member
**
Публикации: 62

« Отговор #2 -: (Събота) 04 Април 2015, 20:22 »

Правил съм си сам! Колкото до това дали са били силни или слаби - въпрос! Няма метод и скала за измерване! Факт е, че  е имало ефект, но това си е чисто субективно мнение. Пък и нагласа! Имам  един в портфейла и от както съм го сложил, винаги е пълен! Cool Grin Laugh

Напълно съм съгласен, имам направени собственноръчно 2, единият от които е върху магнит, да ти кажа не съм убеден че излъчват нещо осезаемо като енергия, но някак си хармонизират психиката, това е мое мнение естественно Wink
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #3 -: (Неделя) 05 Април 2015, 09:16 »

Напълно съм съгласен, имам направени собственноръчно 2, единият от които е върху магнит, да ти кажа не съм убеден че излъчват нещо осезаемо като енергия, но някак си хармонизират психиката, това е мое мнение естественно Wink
Най-малкото  подпомага подсъзнанието да прави това което искаме, и това не е малко!!! hi
Активен

bojinkata
Неактивен tan16
Jr. Member
**
Публикации: 55

« Отговор #4 -: (Вторник) 17 Ноември 2015, 23:10 »

Използвали ли сте оргонната енергия за облекчаване на болестни състояния? Smiley Нещо леко - грип, настинка, болка в кръста, мускулни крампи?
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #5 -: (Сряда) 18 Ноември 2015, 13:11 »

Използвали ли сте оргонната енергия за облекчаване на болестни състояния? Smiley Нещо леко - грип, настинка, болка в кръста, мускулни крампи?

Оргонитите са така да се каже, минал етап. За лечение ползвам "Скенар", честотите на д-р Райф/д-р Хулда Кларк/, а за крампите, ако няма други причини, помага Магнезий на прах, за предпочитане пред хапчетата. Просто болката в мускулите/ставите/ е причинена от неговата недостатъчност. Набавяш и те отминават! А липсата може да бъде причинена от прекаляване с движението - танци, походи и тн. С този минерал обаче трябва да внимават имащите проблеми с бъбреците!
Активен

bojinkata
Неактивен tan16
Jr. Member
**

« Отговор #6 -: (Сряда) 18 Ноември 2015, 13:37 »

Божинка, аз се интересувах конкретно от влиянието на оргонната енергия върху здравето ни в благоприятна посока, но все пак ти благодаря за отговора. 
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #7 -: (Сряда) 18 Ноември 2015, 14:01 »

Божинка, аз се интересувах конкретно от влиянието на оргонната енергия върху здравето ни в благоприятна посока, но все пак ти благодаря за отговора.  

tan16, ще опитам да ти отговоря  по-широко. Определено  оргонитите са полезни. Поне преди 2-3 годиин като си ги правех и раздавах на приятели имаше ефект. Дори един и сега държа в портфейла!  Cool Да е винаги пълен! И там помага! good2 Когато започнах да ги правя така препоръчваха  и смятам, че имат отношение! Достатъчно е и да ти дадат една увереност и сила в намеренията! Успехи и здраве! Както се казва - неведоми са пътищата божии! hi

пп Сега си спомних - имах остатъчна болка в гърба от "Херпес-зостер". Докторът каза, че така ще е дестина години! Там си слагах оргонита. За дни всичко отшумя! Надявам се, че бях полезен!  hi
« Последна редакция: (Сряда) 18 Ноември 2015, 14:08 от bojinkata » Активен

bojinkata
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #8 -: (Сряда) 18 Ноември 2015, 14:07 »

Тоест, tan16, колкото по-малко знаеш за оргонита - толкова повече работи.
Активен

Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #9 -: (Сряда) 18 Ноември 2015, 14:12 »

Тан16, влез в синия форум. Темата е развита на стотици страници, хиляди постове. Има един потребител "Сайдуиндър", той е най-навътре в темата. Пиши му. И не съм съгласен с Божинката, че са минала работа. Хармонизират средата, преобразуват негатвните енергии и т.н., но ти сигурно ги знаеш тези неща. Ако искаш оргонит, направен персонално за теб, за конкретни задачи и проблеми, пиши ми на  лични, ще ти пратя координатите на човека, който ги изготвя.
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #10 -: (Сряда) 18 Ноември 2015, 15:03 »

Не е вярно. Пък кой колкото иска да повтаря каквото и да е. Взети поотделно, сложени една до друга, без да са смесвани, съставките имат същия ефект, както и когато са смесени в "оргонит". Оттам насетне е ясно, че става дума за съвсееееем друго... но вярата на хората е силна.

Казах го на sidewinder на времето в лична комуникация, докато още и двамата бяхме в синия форум. Не искам да му натяквам каквото и да е, и ни най-малко да спирам което и да е научно изследване. Така че, нека да се рови в това.

РАНО ИЛИ КЪСНО обаче, ще се върне при Райх. Понеже "оргонита" е шарлатанска из*ъзица на неговите трудове, нищо повече. И да вземеш едно гърне за сране и да изсипеш в него маса кристали, друзи и отпадъчни метални стърготини, ефектът е абсолюююютно същия. Тук не говорим за "инструмент". Говорим за купчина "езотеричен скрап", залята със смола.

Но, не съм адвокат на никого. Казвал съм си мнението на sidewinder, говорили сме по въпроса, дори двамата за първи път правихме първите си оргонити по едно и също време. Разликата е, че аз се отказах, защото стигнах до извода, че експерименталните резултати не зависят от това дали "оргонитът" е сглобен или не, и успешно се повтарят със само една от съставките в насипно състояние. Sidewinder пък предпочете да има вяра (и това е чудесно) и продължи напред. Понеже вече се бях отърсил от моята вяра, това ме накара наистина да се заровя, за да видя от къде тръгва всичко, как се появява, и как стига от Райх до настоящата си концепция, известна като "оргонит".
И не се учудих, когато се поинтересувах. Споделих му мнението си отново, но sidewinder беше (и доколкото разбирам още е) убеден, че имаше някаква истина в това.

Пожелавам му да я намери - наистина - само че подозирам, че истината която евентуално ще намери с времето, просто ще го отведе обратно до оригиналния инструментариум на Райх.
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #11 -: (Сряда) 18 Ноември 2015, 15:22 »

Тан16, влез в синия форум. Темата е развита на стотици страници, хиляди постове. Има един потребител "Сайдуиндър", той е най-навътре в темата. Пиши му. И не съм съгласен с Божинката, че са минала работа. Хармонизират средата, преобразуват негатвните енергии и т.н., но ти сигурно ги знаеш тези неща. Ако искаш оргонит, направен персонално за теб, за конкретни задачи и проблеми, пиши ми на  лични, ще ти пратя координатите на човека, който ги изготвя.

big mama, за мен става въпрос! Просто минавам на друг етап. Много е трудно да определиш нещо дали е полезно или вредно без бързи и видими последици, но при оргонитите всичко става много по-бавно.
    Например "енионите" - те се изготвят на почти същия принцип, но само с биоактивни органични вещества/май и билки имаше?/ ! Те също "затихнаха", въпреки че си бяха полезни. hi
Активен

bojinkata
Неактивен tan16
Jr. Member
**

« Отговор #12 -: (Понеделник) 23 Ноември 2015, 18:41 »

Благодаря на всички включили се. Smiley @bigmamma, не ми стана ясно за кой форум точно става дума. Може да дадеш повече информация на лично. Smiley Благодарности отново. Smiley
Активен
Неактивен Laid
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #13 -: (Неделя) 24 Юли 2016, 12:20 »

Малко късно се включвам, но оргонитите освен, че са купчина метали, кристали и смола, те са и пропорциите на тези материали или иначе казано, различни пропорции, различни материали, различни ефекти. До колкото разбирам и оргонита в процеса на стягане може да бъде програмиран, което добавя още един отенък действието му, което превръща направата на един оргонит в изкуство. Сигурно внушението на човек може да повлияе на ефекта от оргонита, предвид, че и можеш да влияеш на оргона с мисълта си. Все пак действието и/или последствията на един оргонит може/могат да бъде измерено с уреди за измерване на електромагнитна радиация, аура камера или кирлиянова фотография. Понеже нямам лично практически наблюдения все още, не знам дали оргонита е отживелица, но ако той действително помага няма как да бъде такава. Особено предвид, че може да се използва и в земеделието и за изчистване на стегната енергия в помещение и за други неща. Ще се радвам ако тази тема се разгърне. До тогава обаче или ако изобщо стане давам линк за "темата" от синия форум: -Цък-
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: