Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни кръгове на прозореца  (Прочетена 1034 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен karityyy
Newbie
*
Публикации: 10

« -: (Сряда) 11 Февруари 2015, 15:13 »

Здравейте! Искам да споделя едно странно нещо, което се случи наскоро( преди около месец) .
Тогава четох разни неща за нашите "светли космически братя плеяданците" и за командата Ащар. (  След като попълних малко информацията, разбрах,че не е много сигурно дали всички са толкова мили и всеотдайни, колкото се изкарват- бих се радвала да споделите и вашата гледна точка за тях.Аз съм 50/50) Та докато четях тези прекрасни откровения, колко ни обичат и тн и тн, и как ако имаме нужда от помощ трябва само да се обърнем към тях и теще се отзоват. Не знам защо същата вечер ми хрумна  идеята да се опитам да го направя. Започнах да излъчвам огромна любов към тях и исках да ми дадат някакъв знак, че ме чуват/усещат . Гледах небето, очаквайки някаква светлина като знак  Grin обаче нищо не се получи( или така си мислех, когато реших да се "приземя " и да се отдам на земните неща- като да се наспя). На сутринта се събудих точно, когато първите слънчеви лъчи пробиваха небето. Станах и отидох до банята, когато се върнах забелязах нещо на прозореца. ( Ако не беше слънцето, което го осветявашеможе би нямаше и да му обърна внимание)
Беше доста ..прясно. Една малка част от прозореца беше изпотена и точно там,бяха очертани перфектни кръгове! 3 на брой с 2 малки кръгчета покрай тях. Втрещих се, но след малко го отдадох на някакъв дефект на   прозореца. Понеже дограмата ни е ПВЦ,реших че сигурно е някакъв вид отпечатък от вакуумен уред, с който са пренасяли прозорците( защото съм виждала,  когато  външния прозорец се изпоти да се образува голям кръг - като от вакуумна машина - не мога да го обясня, но е фабрично нещо) . И реших да не си въобразявам глупости. Въпреки това взех един лист, прерисувах набързо това нещо и го забутах за един месец в един шкаф. И забравих за случката. До вчера, когато се събудих през нощта и видях,че целият прозорец е изпотен . Учудването ми беше,че нямаше и следа от тези 3 кръга. Тогава потръпнах и ми мина през главата мисълта, дали наистина "някой" не ми е оставил нещо като " житен кръг на стъклото"  Grin Колкото и шантаво да звучи, но не мога да си го обясня.Ето снимка от скицата ми.Точно така бяха подредени
online photo storage
Активен
Неактивен karityyy
Newbie
*

« Отговор #1 -: (Сряда) 11 Февруари 2015, 15:42 »

Сега се сетих и още нещо,макар може би няма връзка с нещата( а може и да има). Бях много объркана и се чудех в каква насока да се реализирам. Не знаех и това ме депресираше много. Но малко след като се случи това нещо ( с кърговете) една сутрин просто станах със знанието,че трябва да следвам археология. Бях дълбоко убедена,че просто ТРЯБВА да го направя. ( Освен това имам интереси в тази област,затова когато го осъзнах, се чудех как ми е убягвал толкова дълго този вариант) . Таа искам да кажа, че онзи в момент,сякаш някой ме насочи в правилната посока( освен това осъзнах и някои други неща , които засягат важни аспекти от личния ми живот , но няма да ги засягам тук) .
Активен
Неактивен Ключарят
Full Member
Публикации: 187

« Отговор #2 -: (Сряда) 11 Февруари 2015, 18:28 »

Здравей, karityyy (ех, че интересен завършек на ника, провокиращ мои асоциации и смях в мен). :D

(Вчера господин Страшкоу ме изпревари с 2 минути за книгата на руски, но този път няма да стане номера. :D Ех, тази книга на английски не може безплатно да я намери човек, но на руски – в изобилие. Както и да е, стига толкоз увод, че ще излезе по-дълъг от същинската част от отговора ми, а именно:)

Прочети тази страхотна статия, онагледяваща ченълингите. Разказът на главната героиня се чете на един дъх:

„Мистичният“ произход на ченълинг-посланията и тяхната употр*ба от разузнавателните агенции –> http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/529-2015-01-21-23-27-19.html

Поздравления за превода на Alien. :)

Прочитайки текста, любознателно девойче, ще имаш една по-различна и обогатяваща те позиция за ченълингите, макар че някои от нас (ще) си предпочитат розовите очила.

~~~

Моят съвет, мило Същество – ориентирай вниманието и любовта си навътре към себе си. Култивирай, отглеждай и подхранвай енергията си, а не я раздавай на външни учители, спасители, божества и т.н.т. Мога да пиша защо и да дам лични примери, но не тук, че темата ще се отклони.
Опитай се сама да поразсъждаваш до какво може да доведе тази сляпа вяра, наивност и отдаденост към съществуващи или невиждани неща.

~~~

"Но малко след като се случи това нещо ( с кръговете) една сутрин просто станах със знанието,че трябва да следвам археология. Бях дълбоко убедена,че просто ТРЯБВА да го направя"

По този въпрос може да ти отговоря, след като прочетеш статията по-горе и само ако желаеш - макар че тогава и сама ще знаеш част от отговора относно тази убеденост и възможните капани, свързани с нея. :)

Засега приятно и обогатяващо четене. :)

Активен

Неактивен karityyy
Newbie
*

« Отговор #3 -: (Сряда) 11 Февруари 2015, 18:50 »

Много благодаря за хубавия отговор:)) непременно още тази вечер ще си разпечатам статията, ще я прочета и ще я добавя в личния си архив. ( Правя си физически архив на интересни статии и на двата форума). Отдавна се каня да прочета точно тази статия, но от хилядите други, в  които се ровя не успявам.
Бих се радвала да ми кажеш и относно последният въпрос:) Както казват 2 глави мислят по-добре от една  Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: