Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рептили ли са Prodigy?  (Прочетена 1401 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен peppone1
Sr. Member
Публикации: 499

« -: (Сряда) 21 Август 2013, 23:48 »

Здравейте, гледах клипа на Prodigy -No Good, и накрая показват зениците на Keith Palmer, как стават вертикални като на котките. Лещи ли са това или искат да се покажат, че са рептили, отговарят на всички описания-агресивна, студена музика, без емоция, която събужда единствено агресията в хората, помня как всички тийнейджъри бяха луди по тази музика, явно искат да зомбират юношите и беше на челните места в класациите. Аз също им бях голям фен. Възможно ли е наистина да не са хора?
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 362

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 22 Август 2013, 09:07 »

По скоро са правят на нещо по така....
За другото си достигнал до извода. peace
Активен
Неактивен peppone1
Sr. Member

« Отговор #2 -: (Четвъртък) 22 Август 2013, 12:20 »

Рептилите не могат ли да се правят на нещо по така. Какво искат да изразят с тази музика, нито са протестанти, по-скоро са като изроди? Това не го разбирам, но факт е, че всички бяха като зомбирани, както сега при концерта на Бионсе, публиката пее, без да знае какво, омагьосана от ефектите и поведението на певицата, но нищо повече, дори Металика имат повече топлина в музиката си.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Неактивен Хела
Full Member
Публикации: 186

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 22 Август 2013, 15:56 »

Да, наистина зомбирането вече почна много да личи. Странно ми е, защото смятах, че не трябва да бие толкова на очи. Продижди имаха една песен, дали не беше и съвсем първата им - "No good - start the dance" или нещо такова, която ми харесваше и беше нормално диско парче според мен. Обаче после с оня гаден клип Firestarter  crazy и последвалите, ме изгубиха. Едва ли самите те са рептили, но продуцентите им със сигурност не са в ред. slobbery
Металика си е класика от миналото, когато нямаше такива простотии. Казвам го, без дори да съм им фен.  hi
Активен
Неактивен peppone1
Sr. Member

« Отговор #4 -: (Четвъртък) 22 Август 2013, 18:22 »

Кои тогава са? Толкова се изговори за тези рептили, как били във власта и т.н., медиите нали са четвъртата власт, значи и там ще се пръкнат, може да имат повече рептилски ген, нали все пак сме създадени от тях, значи ще приличаме на тях, както има емоционални и безчувствени хора така е и при рептилите, и те са воювали помежду си, те са ни дали знанията за черните магии и т.н. Вие какво очаквате да се появят на четири крака и с опашка ли, както една легенда от древни времена  разказва за един гущер, който взел образа на принцесата и след това взел нейното място, но изпивал всичкото мляко на племето с опашката си. Но хората се усъмнили и изкопали една яма и я напълнили с мляко и накарали всеки от племето да я прескочи и накрая, когато дошъл ред на принцесата, видяли му опашката и го убили. Това ли трябва да стане днес за да повярваме? Повече за Кредо Мутуа: http://www.selenabg.com/Forum/viewtopic.php?t=2461
Активен

Неактивен Страшкоу
Hero Member
Публикации: 1490
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #5 -: (Петък) 23 Август 2013, 11:53 »

Какво искат да изразят с тази музика, нито са протестанти, по-скоро са като изроди? Това не го разбирам, но факт е, че всички бяха като зомбирани...
Ето ти една идея: Това което изразяват с музиката са внушения. Влизат подсъзнателно и се получава нещо като хипноза - затова ти изглеждат като зомбирани. Пък и в комбинация с алкохол или екстазита и другите му хапове се получава зомби на квадрат. В смисъл когато си на концерта наживо или вилнееш на дансинга. hi-hi1  ...пред монитора няма такъв ефект.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: