Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странен сън  (Прочетена 1496 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Excelsius
Newbie
*
Публикации: 3
Into Infinity

« -: (Вторник) 11 Ноември 2014, 16:56 »

Искам да споделя с Вас един мой сън, който доста ми повлия на съзнанието в последните 2 години и да задам въпроса си към Вас.
Беше пролетта на 2012 и с бившата ми приятелка легнахме да спим към 12 и 30 през нощта. Още докато се унасях помня, че имах странно чувство в тялото си, отвреме-навреме ме обземаха топли вълни и някакво напрежение все едно токов импулс по гръбнака ми ( това ми се случва доста често от малък ).
Сънят ми започна по следният начин - преследваше ме невидимо същество/човек в коридор с множество златни врати, които имаха символи и рисунки на тях. Като минех през една врата попадах в нов коридор отново с много златни врати. След лутане и бягане през много врати попаднах в стая с 4 врати, минах през няколко и попаднах в нова стая, в която седеше жена облечена с черна рокля. Тя ме покани да седна на масата до нея и помня думите й - Нямаме много време. Не помня какво ми каза и за какво говорихме, но в даден момент невидимото същество/човек влезна в стаята и ме хвана за дясната ръка. Ръката ми почна да гори и помня, че се появи кръгъл "печат" с някакви знаци в него от външната страна на дланта ми. В този момент се събудих и ръката ме болеше и пареше все едно беше изгорена и на края на леглото видях черен дим/пушек, който след 10тина секунди се разнесе из стаята ( не е за пръв път да виждам подобен черен дим/пушек ). Приятелката ми се събуди и беше изплашена, защото съм говорел някакви неща на сън и накрая съм извикал, явно от болка. След тази вечер доста често съм бил в състояние на sleep paralysis и съм имал доста странни преживявания, които ако някои се интересува мога да споделя. Според мой лични наблюдения след този сън/случка ( и съпътстващите други случай ) доста се промених към може би по-добро и в момента изграждам по-добра версия на себе си.
Чудя се дали някои от Вас има идея/знание дали в религиите/демонология/шаманизъм/ и тн. има същества, които "жигосват"/поставят печат/марка на хората и как може да се тълкува това.
Активен

There is nothing impossible to him who will try.
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 442

« Отговор #1 -: (Вторник) 11 Ноември 2014, 17:24 »

Здравей Excelsius. Ще пиша малко бързо понеже нямам много време.
      Преди броени дни сънувах подобен сън, който вече почти не си спомням. Все се каня да записвам, ама ха де.Та доколкото си спомням в съня, който беше доста как да кажа ммм... фрагментиран понеже се събудих на няколко пъти, а все продължаваше същият сън приъстваха някви духове, които се опитваха да комуникират с мен чрез някви дивотии в къщата ни на село.  След това бях все едно в някакво далечно бъдеще. Просто така го чувствах. Вървях по улици, срещах познати, и др. хора и хора, като вторите не бяха хора, а някаква раса от извънземни но изглеждаха като хора и се налагаше да ги различавам от обикновените такива. Бяха предимно жени, руси при това. Абе имаше нещо нередно в цялата картина. По едно време видях на върха на показалеца на дясната си ръка точно нещо печат или няква щампа от обгаряне с диаметър 1 см. а в него някакви точки. приличаше на сърцевината на лотус ако си виждал, но стоеше точно като жигосано. Помня, че по късно някъде в съня си  го докоснах с другия пръст и отдолу под кожата беше кухо  само кожа.  С това мисля и  се събудих.

По принцип доста често сънувам НЛО - та най различни инвазии и нашествия. но някак си са в бъдеще време. И обикновено след това някви гадории ми се случваха не винаги разбира се. Но след този полседен сън всичко си е ок.
Сънна парализа преживях преди околко месец, но нищо особено. Дори не успях да се отлепя от тялото. Само шита с вибрациите и парализата ми остана.
« Последна редакция: (Вторник) 11 Ноември 2014, 17:36 от umbra » Активен
Неактивен Excelsius
Newbie
*
Публикации: 3
Into Infinity

« Отговор #2 -: (Вторник) 11 Ноември 2014, 21:53 »

Доста интересно Умбра. Преди и аз имам парализи доста често, но откакто понабих шибаната маймуна?, която ми се лепеше на гърба и ме блъскаше, не са ме навестявали. В последно време сънувам все места, които познавам, но никога не съм бил там и преди да заспя все ми изникват в главата разни символи, които не съм виждал никога. Добре че някои от тези символи са явно важни за мен и ги помня.
Иначе за твоя сън с русите жени и аз няколко пъти съм сънувал място, което пак познавам, но не съм бил никога, разни блокове, къщи, голямо поле, канал с река, и бях в един хотел с доста странна енергия - тъмна, тягостна и жените там бяха все руси, но някак си бледи, като албиноси...
Активен

There is nothing impossible to him who will try.
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 442

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 13 Ноември 2014, 13:28 »

Да, това което си спомням трудно ще го забравя. Що се отнася до тези русите в друг сън, който сънувах преди година две, пак с тях бях в нещо като подземен коридор на мизерна болница и на нещо като регистратура стоеше някъкъв едър мъж във  военна униформа с някакви упулени сини очи.
Активен
Неактивен pro
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #4 -: (Сряда) 14 Януари 2015, 12:25 »

Excelsius има съобщение
Активен
Неактивен pro
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #5 -: (Неделя) 02 Август 2015, 12:49 »

Excelsius ако те интересува темтата може да си погледнеш съобщенията.
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #6 -: (Понеделник) 02 Ноември 2015, 01:06 »

http://rusvesna.su/news/1446399140
    Един  сън  спасил  живот,  а  можеше  да  спаси  още  224!
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: