Страници: 1 ... 88 89 [90]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Chemtrails HAARP (химически следи в небето и ХААРП)  (Прочетена 92469 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 122
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #1335 -: (Петък) 28 Април 2017, 17:16 »

paci1, то, че не те тровят нарочно, не значи, че не го правят...колкото и да е различна целта, последствията не са за пренебрегване!
Ако някоя кола ме бастиса на улицата, едва ли ще ме "грее" дали е било нарочно?
По- малко мъртъв няма да стана. Причините (подбудите/мотивите) са за утеха съвестта на извършителите, не на потърпевшите Grin

Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6636
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1336 -: (Неделя) 30 Април 2017, 14:19 »

От 4-5 дена не са спрели  да ни "пудрят"! Пътувах из цяла България! Много яко навсякъде ръсят! Такова нещо скоро не бях виждал. Явно на чичо Дончо му свиха сърмите и даде парите! Но във форума нещо е тихо по проблема?
Робинзон: (божинката не го броя, щото го имам за дезинформатор, платен вероятно). Би ли се пояснил Роби? Чак пък и платен?! Shocked От твоите уста в божиите уши! Cool
Активен

bojinkata
Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 122
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #1337 -: (Вторник) 09 Май 2017, 22:39 »

Объркал си малко адресата - думите са на Паци, не мои, айде съсредоточи се малко Grin
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1338 -: (Сряда) 10 Май 2017, 18:09 »

Объркал си малко адресата - думите са на Паци, не мои, айде съсредоточи се малко Grin
   Офффф, извинявай Роби! hi Добре, Паци да се стегне и отговори! Cool

Сега по темата - тези дни пак ни позабравиха, май?! Да видим до кога?!
Активен

bojinkata
Неактивен wild flower
Jr. Member
**
Публикации: 61

« Отговор #1339 -: (Петък) 12 Май 2017, 12:51 »

Божинка, ти сериозно ли говориш?
Вчера скапаните скапаняци, се счупиха да пръскат за да скрият небето и успяха, на тях дължим днес облачното време, поне в София и околностите, може при тебе в Пловдив да не е така.
Днес продължават под пелената да пръскат. Станали са доста по предпазливи, линийте които оставят са тънки и се разстилат на много по-тънки пластове от преди, което е добре, защото означава, че се шуми и те внимават.

Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #1340 -: (Събота) 13 Май 2017, 21:43 »

За днес - голяма мътилка!!!! Вчера и  предния ден - яко пръскане! Тази мътилка смятам, че е от предишно пръскане над  други райони. Над  нас  дойдоха готови "облаци- мътилки"! Пиша това, което наблюдавам! 
Активен

bojinkata
Страници: 1 ... 88 89 [90]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: