Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Радиестезично махало  (Прочетена 12884 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Вещичка
Hero Member
Публикации: 820
Виждам те!

« -: (Вторник) 08 Януари 2013, 12:57 »

Пускам ви принципите, на които ме научи един стар радиестезист преди 2 години.

Радиестезичното махало представлява връвчица със завързана за единият и край тежест обикновено с конусовиден вид.

Най-добри са махалата от аметист или планински кристал (моето е от аметист). Лично аз ги свързвам с коронната (7-ма) чакра и Божествените ни способности.

Има няколко неща, които трябва да се знаят:

1. Махалото се държи с водещата ръка (обикновено дясна). Пръстите са свити до дланта за да не изтича енергията ни, която е необходима за задвижване на махалото, а самото махало се държи с палец и показалец. Лявата ръка е отпусната свободно до тялото.

2. Докато работите с махало не кръстосвайте крака или ръце за да не се "кръстосва" личната ви енергия и да се получи объркване. Не подпирайте лактите до тялото и не ги подпирайте на маса, стол или нещо друго.

3. За да не въздействате върху движението на махалото е нужно да си изчистите съзнанието при задаване на въпроса, който ви интересува, защото е факт че може да влияе на движението му, защото то става част от нашата енергийна система. Естествено ако пожелаете да се погъбаркате с някого по даден въпрос си му влияйте колкото ви е кеф, но при сериозни въпроси е нужно чисто съзнание.

4. Връвчицата му е нужно да е не повече от 10-ина сантиметра дълга, защото по-дългите връвчици изискват повече отделена енергия за задвижване и става по-бавно.

5. Относно "ДА" и "НЕ" си има стандартно клатене - дясно за "ДА" и ляво за "НЕ", но не забравяйте, че принципно е строго индивидуално. Като започнете работа с махалото сами ще се ориентирате лично за вас как работи или не работи махалото.

Не съм чела книги и други такива за радиестезия. Този човек ме научи и си го ползвам вече доста време и си работи. Той понеже се е занимавал с радиестезия през целия си живот и ми направи картонче - нещо подобно на транспортир, с означение и по две полуокръжности цифри за работа с махалото. Това картонче върши прекрасна работа за мерене на кръвно, на температура, на килограми и прочее неща, които се инициират с числа. Като си взема нови зарядни батерии, ще ви го снимам и ще ви го пусна тука.

Ами това е което се сещам за сега, ако се сетя за още нещо ще пиша пак  Wink.
Активен

Активен МИТКО
Hero Member
Публикации: 1659

« Отговор #1 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 13:05 »

За  откриване  на  вода  се  използват  багети  и  питагоровата  теорема,  точността   е  поразителна! 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #2 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 13:56 »

Не познавам багетите. Само махало съм използвала и е изключително точно. Мерила съм температура с него и показва същото както и термометъра. В астро форума бях направила същата тема ама я обърнаха на въпроси и отговори - това, което е показало махалото ми казват, че е вярно. Естествено въпроси, на които отговора е само ДА или НЕ. Лично за себе си го използвам когато приготвям кремове за лице и тяло от етерични и базови масла и ги зареждам енергийно, та с махалото проверявам дали са добре заредени.

Пробвала съм да проверя енергийния заряд на обикновените марули от пазара и се оказва, че махалото просто си виси като умряло над марулята. Не ги знам тия салатки как ги отглеждат ама явно са пълен ташак и те... Когато нещо е заредено то махалото се върти в кръг - колкото е по силен заряда, толкова по-бързо се върти. Ако имате махало можете да си проверявате храната ей така за забавление.

Давам ви прост пример: всеобщото мнение е, че месото е носи енергията на смъртта, тоест нулева енергия. Ако можете да боравите с Вселенските енергии, то пробвайте една изпечена пържола с махало какъв и е заряда и после я заредете и отново пробвайте  Wink... Резултатите са уникални  Tongue. Това е особено полезно знание за вегетарианците  Grin Grin Grin...
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Публикации: 856
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #3 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 16:03 »

Бях си го сложил това нещо в списъка със задачите, ама така си и стои. След тази тема ще го придвижа на по-челни позиции в списъка. hi
Вещичка, снимай картончето, че нали ги забраниха живачните термометри и си купих един електронен. От няколко години не мога да си премеря температурата - все ме лъже тоя електронния. А дано това махало проработи при мен. Smiley
Активен

Човешкото развитие е пътят от примитивното през сложното към простото.
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #4 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 16:27 »

Оф това със снимането не зная кога ще стане. Тука при нас няма зарядни батерии, а скоро не се очертава да слизам до Варна. Ако комши има ще забърша от нея и ще снимам.

Относно живачните термометри и аз съм в траур. Тия електронните са пълна глупост. Обаче аз с поразителна точност определям температурата на децата и кучето само като си залепя устните на челата им  Grin, така че точно заради това изобщо не ползвам махало.
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #5 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 16:52 »

Ако имаш възможност - тя работата не е на зор.
Активен

Активен МИТКО
Hero Member

« Отговор #6 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 18:00 »

Не познавам багетите. Само махало съм използвала и е изключително точно. Мерила съм температура с него и показва същото както и термометъра. В астро форума бях направила същата тема ама я обърнаха на въпроси и отговори - това, което е показало махалото ми казват, че е вярно. Естествено въпроси, на които отговора е само ДА или НЕ.
       Направи  един  опит  -  Сложи  нещо  метално  на  главата  си  и  опитай  с  махалото!  При  мен  способността  изчезва.
Активен

Неактивен user
Hero Member
Публикации: 723

« Отговор #7 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 18:19 »

Вещичка, как точно се мери пък температурата на тялото ми е чудно?
Активен
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #8 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 19:01 »

Нали съм си недоверчивец за всичко ... въпрос към Вещичка, ( бил съм свидетел на разговор с духове чрез конец и игла но съм чувал че става и е по добре с кристално махало ), та кой ти отговаря на въпросите Вещичка ?
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #9 -: (Вторник) 08 Януари 2013, 21:43 »

Калан,

температурата се мери по скалата на тоя "транспортир" дето ще го снимам и ще ви го пусна тука за тези, които искат да го ползват да си го разпечатат. Има няколко скали на него и една от тях е за температура.

Олде,

кви духове бе чадо, ти ме разби направо  Grin. Махалото се задвижва от личната ти енергия или ако ти се струва по-поносимо от ВА - все тая, важно е да се клати  Wink. За да си говоря с духове лично на мен не ми трябват игли и конци - мога да го правя така както си говоря с ВА - тоест телепатично, но само ако духа ми позволи. 
Активен

Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #10 -: (Сряда) 09 Януари 2013, 15:49 »

Олде,
кви духове бе чадо, ти ме разби направо  Grin. Махалото се задвижва от личната ти енергия или ако ти се струва по-поносимо от ВА - все тая, важно е да се клати  Wink. За да си говоря с духове лично на мен не ми трябват игли и конци - мога да го правя така както си говоря с ВА - тоест телепатично, но само ако духа ми позволи. 

Ами нали затова питам де  Smiley, щот на човека ако енергията му клони към нулата има да си клати средния пръст и да се чуди що кръвното му е 20 на 50  Grin. Този метод е малко .... щото зависи от две неща както казваш ти ВА и собствената ти енергия , и ако с единия не си на "ти" а за енергията споменах вече .... та значи трябва да се ползва от хора като теб или Митко  Wink.
Активен
Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #11 -: (Сряда) 09 Януари 2013, 18:03 »

Ето ги снимките на картончето. Сори, че са неясни ама е ламинирано и как ли не се опитвах, но това са най-ясните снимки  Embarrassed.

http://i533.photobucket.com/albums/ee333/veshti4ka/Picture038_zps24387040.jpg
Радиестезично махало

http://i533.photobucket.com/albums/ee333/veshti4ka/Picture037_zps665a8338.jpg
Радиестезично махало

На първата снимка числата са само на един ред:
36*,2,3,4,5+,1,2,3,4,37*,1,2,3,4,5,6,7,8,9,38*,1,2,3,4,5,6,7,8,9,39*,1,2,3,4,5,6,7,8,40*

Като * трябва да е кръгче за градусите, ама сега не ми се занимава да търся как се правеше   Grin.

На втората снимка числата са на два реда:
горния: 0,10,20,30,40,50,60,70,80,90,100,110,120,130,140,150,160,170,180,190,10 - писани през 1 чертичка.
долния:0, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10  - като 1 е под 20, 2 е под 40, 3 е под 60, 4 е под 80, 5 е под 100, 6 е под 120, 7 е под 140, 8 е под 160, 9 е под 180, 10 е под 10.
« Последна редакция: (Сряда) 09 Януари 2013, 18:09 от Вещичка » Активен

Неактивен Вещичка
Hero Member
Виждам те!

« Отговор #12 -: (Сряда) 09 Януари 2013, 18:44 »

Сложи  нещо  метално  на  главата  си  и  опитай  с  махалото!  При  мен  способността  изчезва.

Ами затваряш си коронната чакра и респективно енергията от ВА към теб се прекъсва, тъй че е нормално да ти изчезва  Grin.
Активен

Неактивен Страшку
Hero Member
Заяц ты меня слышишь?

« Отговор #13 -: (Сряда) 09 Януари 2013, 19:29 »

Ето ги снимките на картончето. Сори, че са неясни ама е ламинирано и как ли не се опитвах, но това са най-ясните снимки  Embarrassed.

Тенкю. good2
Просто трябваше да отдалечиш малко фотоапарата. Не може да снима от толкова близко!  Smiley На втората снимка си отдалечила малко и е по-ясно.

Ако има някой пиниз в процедурата, имаш пълната свобода на избора да го споделиш с нас. Grin
Активен

Активен МИТКО
Hero Member

« Отговор #14 -: (Сряда) 09 Януари 2013, 19:51 »

Сложи  нещо  метално  на  главата  си  и  опитай  с  махалото!  При  мен  способността  изчезва.

Ами затваряш си коронната чакра и респективно енергията от ВА към теб се прекъсва, тъй че е нормално да ти изчезва  Grin.
      Просто  те  попитах  при  теб  изчезват  ли  радиестезичните  способности  ако  си  сложиш  нещо  метално  на  главата -  тенжера  например
Активен

Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: