Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънна парализа и срещите  (Прочетена 11710 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен ektorrr
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #15 -: (Събота) 22 Ноември 2014, 22:55 »

До скоро.  да и на мен ми се случвало така буден сам а немога да стана сейно сам скован ама с голямо усиле ставам   Lips Sealed
Активен
Неактивен Gracey
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 27 Ноември 2014, 19:49 »

Здравейте. Нова съм при вас. Реших да ви разкажа за сънната парализа, която преживях, защото искам да попитам по-опитни в тематиката моят случай дали има нещо общо с астрала. Събуждам се, лежа по корем и си гледам стаята. Изведнъж започва едно лудо скачане на леглото зад мен, много осезаемо усещам как матрака хлътва, но не мога да мръдна. Виждам, че човешки крака, само до коляното, черни като сенки идват от ъгъла на стаята, прескачат ме и се трупат зад мен и скачат по леглото, стават все повече и започват да скачат и по гърба ми и да ме натискат навътре в матрака. Тогава реших да се пробвам да ги изгоня с мисълта си. Не знам защо ми хрумна. Тогава някак си се намерих над себе си, гледах лежащото си на леглото тяло и се опитвах с мисълта си да обгърна краката и да ги изхвърлям над тялото си и да ги разпръсквам, за да се спася. До извескно време успявах, но после те станаха много, изгубих ко нтрол и си казах, че явно няма да стане така. Прибрах се в тялото си и тогава стана още по-зле. Със много силен шум, като триене на цял склад със метални стружки, се появиха едни черни ленти, които се опъваха рязко пред мен, всяка една със силен металически звук при появата си. Натрупваха се все повече и все по-бързо. Усетих,че ще ме обгърнат. Тогава се сетих за "отче наш", даже не знам как ми дойде на ум, но и не можех да издам звук, а само мъчително мъцане, обаче още с първите думи всичко изчезна и успях да си раздвижа. Не мога да го докажа, но съм убедена, че бях напълно будна. А и това,че реших да действам със силата на мисълта и че бях нод лежащото сш тяло го приемах като нещо съвсем естествено и не ме учуди изобщо, чак след като станах и се успокоих се замислих... Дано не стана много дълго а и дано успявам добре да го разкажа. Имам и няколко други подобни изживявания, но това беше най-фрапиращо. Много ще се радвам, ако по-сведущите ми помогнат да се ориентирам какво точно беше това.
Активен

Аз знам, че нищо не знам.
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #17 -: (Петък) 28 Ноември 2014, 01:25 »

Здравей, приятно е когато имаме нови участници. Има ли нещо необичайно в подредбата на вещите в стаята, в близост до леглото? При мен този феномен се появяваше след безразборното разхвърляне на предмети по масата, а тогава работех вкъщи и спях около електроуредите на клиентите, които ги оставяха. Избягвам да приемам и подаръци, те също носят част от енергията на собственика, въпреки че може да ги е подарил с добри намерения (неосъзнатата магия). Най-вече след като оставях прането нощем на простора, понякога и денем. Много често през лятото преди да заспя, внезапно усещам напрежение, малко преди да ме доближи някой комар, изглежда се наговарят кой пръв да нападне, изчаквайки докато се унеса. Но винаги се чувствам изтощен след едно такова състояние и странното е в това, че се случва все когато спя най-дълбоко, което потвърждава съмненията ми за присъствие. Понякога след като се събудя напълно се чува и еднократнио скърцане от мебелите и подрънкване на стъклата на витрините, като от вятър. Негативно влияние могат да окажат и кумшиите, които са над или под вашия апартамент, затова е добре да си лягате по едно и също време, тогава аурите се успокояват. Въображението в такъв момент е силно възбудено и можем сами да си предизвикаме паническо състояние, без да има реална заплаха, но ако усетим демонично присъствие (понякога се гаврят, имаш чувството че влизат в тялото ти и почват да ти говорят с твоя глас, да се плезят, да правят идиотски физиономии с лицето ти и т.н.), тогава само молитвата "Отче наш" помага. Има и лоши души, които се опитват нещо да ти вземат, не точно душата и изсмукването продължава доста дълго, неспособен да се събудиш напълно от дълбокия сън, но с много воля и "тренировки" и това става възможно. Желателно е след такива случаи да се посети църква или духовен лечител, ако имаме врагове, а все някога, някой има по някой враг, колкото и да е добър с околните.
« Последна редакция: (Петък) 28 Ноември 2014, 01:54 от peppone1 » Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен Gracey
Newbie
*

« Отговор #18 -: (Петък) 28 Ноември 2014, 10:14 »

здравей! Мерси за бързата реакция. Не, нямаше нищо необичайно около леглото ми или в стаята. Пред леглото ми е широко празно протранство чак до отсрещната стена. А подаръци отдавна е забравена дума вкъщи поради безпаричие. Може би има нещо общо с това, че тогава работех на смени и карах и нощни. Доста ме мъчеха. Иначе един път се събуждам от едни вещици коитосилно барабаняха по дървената рамка на леглото откъм краката. Не ги виждах, но си ги представях като такива.и се хилеха злобно. В момента в който си помислих, че ще започнат да го правят и по краката мии точно това стана. Тогава успях да се размърдам и те изчезнаха. Искам да кажа, че имам чувството,че в това състояние може да се прави каквото помислиш и трябва да имаш много силен контрол на мисълта. И да се справиш със страха та да ги преодолееш тия натрапници. Тогава имам чувството, че можеш да видиш неща, които не виждаш с просто око. Един вид да излезеш от реалността ида надникнеш в астрала, друго измерение или отвъдното... Това ми се иска да разбера дали съм права.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #19 -: (Петък) 28 Ноември 2014, 18:00 »

Grin
 Gracey
Здравей.
И аз си патих от такива, ма му набарах цаката.
Първо, не се съгласяваш с никакви сънища.Второ, бъди само свидетел на сънищата,без да реагираш физически, но не се съгласявай. Трето, пипнат ли те насън, не се церемони,а ги разграждай.Нямат право по какъвто и да е начин да ти се месят в живота през енергийната част,това е животозастрашаващо за тебе и най правилното е да ги разградиш.Не влизай в битки с тях,вероятно е да пострадаш.
Друго, виж какво съм писал за водата и ако ти хареса прави го.Ще рахатясаш трайно.
Разграждането става, като го хванеш за гушата с едната ръка(и двете артерии) и мисленно го разпръскваш като слънце мъгла.Става и като го хванеш за двете ръце, там дето са китките,пръстите да са на вените.
Набърже ще им мине мерака. Ако видиш зор, само кажи -Някой да помогне.Жена си,ще ти се помогне.Квот видиш от полза ти е.
Контрола основния ни е през сънищата,като не се съгласявате,трябва да минат към насилие, и горят.
 hi
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен peppone1
Hero Member
Публикации: 531

« Отговор #20 -: (Събота) 27 Декември 2014, 00:36 »

здравей! Мерси за бързата реакция. Не, нямаше нищо необичайно около леглото ми или в стаята. Пред леглото ми е широко празно протранство чак до отсрещната стена. А подаръци отдавна е забравена дума вкъщи поради безпаричие. Може би има нещо общо с това, че тогава работех на смени и карах и нощни. Доста ме мъчеха. Иначе един път се събуждам от едни вещици коитосилно барабаняха по дървената рамка на леглото откъм краката. Не ги виждах, но си ги представях като такива.и се хилеха злобно. В момента в който си помислих, че ще започнат да го правят и по краката мии точно това стана. Тогава успях да се размърдам и те изчезнаха. Искам да кажа, че имам чувството,че в това състояние може да се прави каквото помислиш и трябва да имаш много силен контрол на мисълта. И да се справиш със страха та да ги преодолееш тия натрапници. Тогава имам чувството, че можеш да видиш неща, които не виждаш с просто око. Един вид да излезеш от реалността ида надникнеш в астрала, друго измерение или отвъдното... Това ми се иска да разбера дали съм права.
А изполвате ли вкъщи безжични мрежи? Не случайно има такава тема тук, в научния раздел и откакто изключвам всяка вечер рутера, тези натрапливи състояния понамаляха. Човешкият мозък представлява антена, милиони пъти по-чувствителна от компютрите и може спокойно да си сърфира в мрежата, използвайки тези устройства. Скоро бях оставил рутера включен една сутрин и отново усетих реално присъствие на непознати хора от други светове и съвсем съзнателно усетих, че това присъствие идва от страната, където се намира рутера. Но ако тези явления продължават да ни спохождат, да не забравяме че кумшиите около нас също може би използват този тип мрежи.
Активен

Умния човек не казва и половината от това което знае, а глупавия не разбира нищо от това което говори. Lao Tzu.
Професионалистът не е човек който не греши, а този който е направил всички възможни грешки в най-тясната област.
Неактивен Страшкоу
Administrator
Публикации: 1586
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #21 -: (Събота) 27 Декември 2014, 17:47 »

А изполвате ли вкъщи безжични мрежи? Не случайно има такава тема тук, в научния раздел и откакто изключвам всяка вечер рутера, тези натрапливи състояния понамаляха. Човешкият мозък представлява антена, милиони пъти по-чувствителна от компютрите и може спокойно да си сърфира в мрежата, използвайки тези устройства. Скоро бях оставил рутера включен една сутрин и отново усетих реално присъствие на непознати хора от други светове и съвсем съзнателно усетих, че това присъствие идва от страната, където се намира рутера. Но ако тези явления продължават да ни спохождат, да не забравяме че кумшиите около нас също може би използват този тип мрежи.
Преди ровех доста за безжичните мрежи, понеже има една интересна закономерност. Wi-fi мрежите, най-разпространените стандарти (B, G и N) са именно в диапазона около 2,4GHz. Bluetooth мрежита също са в този диапазон - 2,4GHz. Високочестотните RFID четци и останалото оборудване, също са в този обхват - 2,45GHz и т.н. има и други видове мрежи.
Микровълновата фурна съще е в този обхват - 2,4GHz. Аматьорски казано, без технически термининологии, микровълновата фурна вкарва в резонанс молекулите на водата - един вид те започват да се търкат една в друга и по този начин се повишава температурата. На подобие когато човек му е студено и си търка ръцете една в друга за да повиши температурата. Именно така се загрява храната - молекулите на водата започват да вибрират и понеже всичко което консумираме за ядене в по-голямата си част съдържа вода се получава че може да се затопля храната чрез микровълновите вълни.

Сега обаче конспиративната част - физическото тяло на човека в по-голямата си част също е вода - около 70-80%. Мозъкът като състав е дори над 90% вода - а една голяма част от техниката около нас, функционира и ни облъчва именно в този честотен обхват - 2,4GHz на който водата се облъчва, за да се загрее.
Ето няколко нагледни експеримента: Microwaved Water - See What It Does To Plants

Едното растение е поливано с вода която е била затопляна в микровълнова фурна, т.е. облъчена с микровълнови вълни, а второто растение е поливано с обикновена вода. Разликата е доста осезателна. По същия начин безжичните мрежи ни облъчват и нас, а реално  погледнато физическото ни тяло е вода от където и да го погледнем.
-----------------------------------------------
 Сори че отклонявам темата, някой ако е нищил в тази посока да драсне в подходящ раздел или на лични.

« Последна редакция: (Събота) 27 Декември 2014, 17:53 от Страшкоу » Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #22 -: (Събота) 27 Декември 2014, 19:42 »

Grin
Не само микровълновите,ами използват и ел.инсталацията да ни облъчват.Ма,нъц.Телата ни имат способността да игнорират такива неща,стига да ги отразим, и да изречем истината.Само са пънат и си го вкарват.
 Cool
Активен

Неактивен Gracey
Newbie
*

« Отговор #23 -: (Неделя) 28 Декември 2014, 00:04 »

когато ми се случваше всичко това нямах рутер. Сега имам, но вече спя в друга стая и не ми се случва, а и не бачкам нощни. Сега се чудякак да го предизвикам та да се пробвам в астрала, но не ми се получава.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #24 -: (Неделя) 28 Декември 2014, 16:56 »

Grin
Мамка му.
http://budha2.blog.bg/technology/2014/12/26/kontrol-nad-misleneto-kontrol-nad-cennostite-kontrol-nad-jiv.1325680
Как хубаво почнаха, и си викам, разгеле.Ма нъц.Не след дълго изкараха баданарката и омазаха всичко в катран.
Ако на някой му се отваря приказка,тука съм.
 Cool
Активен

Неактивен AllCatRaz
Full Member
Публикации: 157

« Отговор #25 -: (Вторник) 30 Декември 2014, 01:14 »

Така имах пост в друг форум ,но там явнон е се пише много ето и цитат от случилото ми се.

"Добър ден.Първо не знам дали заглавите е много подходящо моля да ме извините.От 3-4 години чета форуми за конспираций и т.н ,но това ми първата тема която пускам в такива форуми.С никого не съм споеделял това което ще споделя освен с майка ми.Причината е случващото се в Украйнаи други на ред причини.

Всичко почна от първият ми странен сън.Бях на 17 и беше около 02:30 през нощта бях си сам в стаята и си легнах ,не успях да заспа около час след това затворих очи и 2-3 минути след това чух звук наподобяваш писък на жена ,стреснах се и погледнах към вратата в този момент ми се скова цялото тяло и не успявах да помдръна.Писъка се усилваше и в този момент се отвори леко вратата(Беше много страшно понеже не успявах да помдръдна тялото си ,а гледах към вратата) В този момент очите на сила ми се затвориха и секунди след това усетих нещо да ме пипа по гърба.Писъка ставаше непосилен за ушите ми и правех всичко възможно да помдръна.След около 2-3 минути всичко приключи.Цялото ми легло беше в пот ,а на гърба имах нещото като синка.На следващия ден ходих на доктор тъй като ушите ми ме боляха прекалено много ,имах увреждане за около седмица напред.

И така се почна със странните сънища.

1.Преди около три години сънувах сън който чак преди една година осъзнах за какво става на въпрос.Сънувах как в Украйна има протести Европа се разделя появяват се нови страни и виновника е Русия.Не можех да повярвам като почна да се случва всичко това с Украйна и Русия.

2.Може би два три месеца след първия ми сън ,сънувах как света свършва след ядрена война след провокация на САЩ срещу Русия видях и датата на календар в съня си 11.07.2018.

3.Бях на 18 години тръпнех да си взема практиката за шофьорска книжка.Тъй като майка ми пусна онлайн дрехи за продаване в много известен чуждестранен сайт и с месеци имаше най-много по 1- 2 продажби на седмица.Та така изпита ми беше на 2 май и една седмица преди това казах на майка ми "Мамо на 27(когато трябваше да се плати на даяджията) ,ще имаш 7 продажби сънувах го" така и се случи на 27 април имаше 7 продажби в рамките на един час и от тогава бизнеса и върви само на горе има вече три магазин и около 100 хиляди изкарани.

Случвало ми се е много пъти докато гледам филм с приятелката ми който никога не съм гледал  и 10 секунди преди да кажат нещо ,аз да го кажа същото едно към едно.
Споеделих с майка ми за някой от нещата които сънувам и тя ми сподели ,че в рода ми е имало няколко такива човека."

Надявам се да не ме изкарате луд и да ми обесните за какво иде реч ,защото почвам да се плаша от себе си."

От този пост който написах на 12 май 2014 има развитие.Ходих в Шумен при известен "шарлатанин" и ми каза ,че съм имал дарбата да виждам "Кристално нещата както седът".Бях на регресия при един от най-добрите в тази област.Беше неописуемо!Видях се като пророк от 16-век.

Знам ,че на повечето от вас ще ви се стори глупаво и леко лудо.Още не мога да забравя този сън когато бях на 17.От тогава съм изпитвал три или четири такива преживяваня.Лягам в леглото и се сковавам и не мога да мръдна ,чувам звуци и имам синки на гърба.Просто не мога да си го обесня.
Активен

Обикновеният едноок човек ще трябва да открие своя път,за да оцелее в царството на слепите.

Ако не си спомним за изгубеното добро,трудно ще си представим по-добро бъдеще.
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #26 -: (Вторник) 30 Декември 2014, 09:19 »

AllCatRaz, времето ще покаже дали сънят е пророчески и дали сънуваното ще се случи или не. 11.07.2018 не е чак толкова далече. Има-няма към 3 години време.

В тази връзка се сетих за един сън. Сънувах, че гледам нощното небе и звездите се подредиха във формата на стрелка сочеща надолу. Беше супер странно и необяснимо, но със сигурност мога да свържа съня с нещо конкретно - филм гледан преди това. Филма беше по легендата за Шотланския боец, нещо се беше случило със Земята и хората живееха като под похлупак, който накрая беше премахнат и видяха небето. Също като в съня, но по някакъв начин деформирано до форма на странен и необясним феномен. Така че не изключвам и тази възможност.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен jelio0o
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #27 -: (Вторник) 30 Декември 2014, 14:24 »

AllCatRaz
http://www.mars-one.com/
Our first unmanned mission will be launched in 2018. - See more at: http://www.mars-one.com/#sthash.PaJO2TZK.dpuf
 Huh?  Lips Sealed
Активен
Неактивен Страшкоу
Administrator
Публикации: 1586
САМО НУ ПАГАДИ!

« Отговор #28 -: (Сряда) 31 Декември 2014, 16:04 »

От този пост който написах на 12 май 2014 има развитие.Ходих в Шумен при известен "шарлатанин" и ми каза ,че съм имал дарбата да виждам "Кристално нещата както седът".Бях на регресия при един от най-добрите в тази област.Беше неописуемо!Видях се като пророк от 16-век.
AllCatRaz, можеш ли да споделиш малко инфо от регресията си? - в смисъл не с личните случки и неща от живота ти, а като извод до който си достигнал след случилото се?
Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #29 -: (Неделя) 04 Януари 2015, 21:17 »

Gracey,  търсиш граничното състояние точно преди съня, най – лесно като се събудиш веднага да се опитваш да заспиш отново, получава се за 20-30 секунди.  Като излезеш със силата на намерението можеш да отидеш където пожелаеш,  да пътуваш във времето, да видиш свои предишни животи.

За съжаление ще има ядрена война, но според мен късната есен / беше студено, нямаше сняг/, не мога да кажа коя година, но е 3-4 макс, ядрените взривове се виждат като слънца на небето. Тези които видях бяха руски.

Ако някой има желание сам може да си направи регресия, само трябва да излъжете съзнанието си Smiley да ви пусне в подсъзнанието. Как става, обличате се в удобни дрехи, лягата на леглото, да е тихо и спокойно около вас, затваряте очи / не ги отваряте докато не приключите/.  Започвате като се опитате да си представите възможно най-яркия спомен който имате / изживявате го/, след това най- стария спомен който имате / вероятно като дете/, след това се връщате към 6 месечна възраст / нямате спомение, но се опитвайте да си представите какво сте правили тогава през очите на бебето Smiley /, продължавате към 2 месечна възраст, / по този начин ще излъжете сънанието да ви пусне в подсъзнанието/, след това си се представяте като ембрион, след това времето преди да сте ембрион Smiley след като се появят картините, спокойно разглеждате във всички посоки, опитвате се да съберете повече информация, ако зациклите превъртане напред с няколко години и продължавате по същия начин. Ще се изненадате от това което ще видите Smiley  Аз се видях като участник във Втората световна война, това никога не ми е идвало на ум, никога. Успех Smiley
« Последна редакция: (Неделя) 04 Януари 2015, 21:37 от Веско » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: