Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тероризъм  (Прочетена 5564 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 2926
xaumana@abv.bg

« Отговор #75 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 14:37 »

Я. Колко добре съм ти го бил казал.

А да видя някъде да съм ти казвал да ставаш част от Системата? Вече трябва на всяко изказване да си добавям  "Уверете се, че не се отклонявате от дадените предписания".
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен HomerCat
Sr. Member
Публикации: 438
Сънят на Разума ражда борба с Егото.

« Отговор #76 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 18:05 »

bojinkata,прав си,премествам.
« Последна редакция: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 18:54 от HomerCat » Активен

"Накрая се налага килера да се отвори, и от него да излезе каквото има да излиза."
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6195
мислите определят съдбата ти

« Отговор #77 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 18:26 »

Сори,че малко не по темата се включвам,но понеже бе споменат Дятлов,онзи ден за пръв път попаднах на руско видео за този случай.Ако е писано вече за това,значи съм го пропуснал.А ако не е,струва ми се интересно,ако някой има желание да си каже мнението.
А този филм,въпреки заглавието ми се струва,че повече замазва,отколкото разкрива.Но мнението ми е субективно,дет' се вика,вчера научих за тази случка.

www.youtube.com/watch?v=GpTry-nCysE

Инцидентът е интересен и обвит с мистерия, но си е за нова/друга/ тема.
Активен

bojinkata
Неактивен trustno1
Sr. Member
Публикации: 351

« Отговор #78 -: (Четвъртък) 28 Юли 2016, 22:34 »

дятлов беше подсказка,не говоря по темата за инцидента.
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6195
мислите определят съдбата ти

« Отговор #79 -: (Петък) 29 Юли 2016, 14:12 »

дятлов беше подсказка,не говоря по темата за инцидента.
Това е ясно, за подсказката, но какво подсказва? При този трагичен инцидент да се говори за тероризъм? Shocked
Активен

bojinkata
Неактивен trustno1
Sr. Member

« Отговор #80 -: (Петък) 29 Юли 2016, 22:26 »

тва беше подсказка към форум да се сети кой съм ,или той на всички така разпалено разправя за тоя инцидент,сякаш сляпо иска да повярват всички ,че това е инцидента на последния ни век.Нищо общо нямаше към тероризма.
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 2926
xaumana@abv.bg

« Отговор #81 -: (Неделя) 31 Юли 2016, 15:17 »

аз работя в консулство.Повярвай ми ,тия вафли съм ги ял на 15г.Аз съм създал група,която е разпръсната,в цяла Европа.

В тази тема, и в тази тема, ти обяснявам защо си кретен и животно.

Обяснявам ти също и защо това, което си извършил (а не постигнал), е против интереса на човечеството.

Разяснявам ти и всички онези неща, които в кратката ни комуникация се опитах да ти обясня. Дори обяснявам на читателите защо не успя да ги проумееш тогава и защо не си успял да ги проумееш, и до сега и защо няма да успееш и за в бъдеще.
Активен

Per aspera ad astra - Свирепа вяра, смегчена от мъдростта на науката, е ключът!

june1900blog . wordpress . com
Неактивен trustno1
Sr. Member

« Отговор #82 -: (Неделя) 31 Юли 2016, 22:22 »

аз работя в консулство.Повярвай ми ,тия вафли съм ги ял на 15г.Аз съм създал група,която е разпръсната,в цяла Европа.

В тази тема, и в тази тема, ти обяснявам защо си кретен и животно.

Обяснявам ти също и защо това, което си извършил (а не постигнал), е против интереса на човечеството.

Разяснявам ти и всички онези неща, които в кратката ни комуникация се опитах да ти обясня. Дори обяснявам на читателите защо не успя да ги проумееш тогава и защо не си успял да ги проумееш, и до сега и защо няма да успееш и за в бъдеще.Има една проста сентенция по която вървя в живота.Тя е следната : Когато ти дават избор да застанеш на страната на доброто или лошото те контролират.Когато си безпристрастен,т.е индивидуален.То тогава няма контрол над теб,не и пълен.Когато осъзнаеш реално погледнато ,че и с високопарни фрази ,не можеш да грабнеш вниманието някому..остава да се примириш,да слезеш долу ниЖе и да се запиташ защо адж*ба.

хаахахахахаххаахаххаах е не тва не е сериозно,започна с личните обиди ?Мислех че не си толкова лабилен.Ти не знаеш ,аз какво съм направил или създал,защото така или иначе си остави вратичка през която да избягаш като Мишок.Вместо да стигнем до това което съм започнал да правя.Просто си смешен брато.Осъзнай се.Буквалист.
« Последна редакция: (Неделя) 31 Юли 2016, 22:27 от trustno1 » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: