Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Възможности, необходимости, достатъчности"(за партньорство)  (Прочетена 1962 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен ARRI
Hero Member
Публикации: 1831

« Отговор #30 -: (Понеделник) 07 Април 2014, 21:59 »

Тая е била някакво безхаберно пиянде...може и да се друса....Даже много си излизал с нея....цели 3-4 пъти....Забравяш я и продължаваш на пред....И добре, че не си спал с нея, че с този нейн разюздан живот, като нищо ще забременее от някое пиянде като нея и да припише на теб бебето....Радвай се, че си се отървал от нея....Требе да изградим стратегия....Започвай да посещаваш тежкарски  заведения, дето се събират висок клас хора....Не от сорта на 4 сезона де, но поне един клас по-долу само.....Разбираш ли ме.....? Намираш някой по-така приятел и тръгвате по такива заведения....Там със сигурност ще срещнеш и нещо по-така, а не квебкарска пияница .... Също така не е зле да демонстрираш и благосъстояние, което си и притежаваш де....скъпи костюми...обувки....часовници...поръчваш НЕ най-скъпото вино и храна, понеже те са за снобите.....а поръчваш един, максимум две класи по-надолу, но което е скъпо.....Поведение - самоуверено, но без арогантност.....няма да се опитваш да ги забавляваш каките в началото, после може....Но в началото се държиш поведенчески......и с достойнство...и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!!!!!!!!!! се правиш, че не ти пука много за нея, та да може тя да ти се натяга и да търси вниманието ти..... Опитай тактиката...набележи си някой приятел и ресторанти и клубове от много висок клас и пробвай да видим ква риба ще уловиш..... Wink
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен old4
Hero Member
Публикации: 1105

« Отговор #31 -: (Вторник) 08 Април 2014, 06:00 »

Опитай тактиката...набележи си някой приятел и ресторанти и клубове от много висок клас и пробвай да видим ква риба ще уловиш..... Wink

АРРИ там ли се намират най свестните "риби" ?
Активен
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #32 -: (Вторник) 08 Април 2014, 07:48 »

Тангра,ако си търсиш жена за семеен партньор,трябва да повдигнеш малко границата на годините и.Жена,която ще  разбере важността на "скучното ежедневие" , ще му види красотата и ще пожелае да го сподели с теб-няма да е на 20 и нещо.Ако търсиш секс-си ОК.
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #33 -: (Вторник) 08 Април 2014, 09:28 »

Тангра,ако си търсиш жена за семеен партньор,трябва да повдигнеш малко границата на годините и.Жена,която ще  разбере важността на "скучното ежедневие" , ще му види красотата и ще пожелае да го сподели с теб-няма да е на 20 и нещо.Ако търсиш секс-си ОК.
Така е

От 25 до към 30 мисля е добра възраст.
Гравитацията още не е взела своето,а от друга страна времето си е казало думата под формата на опитности и анализи.
Активен
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #34 -: (Вторник) 08 Април 2014, 10:38 »

Опитай тактиката...набележи си някой приятел и ресторанти и клубове от много висок клас и пробвай да видим ква риба ще уловиш..... Wink

АРРИ там ли се намират най свестните "риби" ?

Горе-долу да.....Едно е жени посещаващи долнопробни заведения...друго е качествени заведения....като започнеш от финансов клас та стигнеш до визия...интелект и т.нт. А относно ''свестни'', както сред ниските прослойки има свестни и боклуци, така и при по-висшия пилотаж ги има......
Активен

Ако искате картина на бъдещето, представете си ботуш, който стъпва върху човешкото лице и остава там завинаги.Оруел
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #35 -: (Вторник) 08 Април 2014, 12:59 »

Имах"удоволствието" да бачкам в един от най-скъпите ресторанти в СФ.

От 100 посетителки,10 не бяха кифли.

От тези 10, 5 бяха лелки.

Тангра,партньорка в кръчмите няма да намериш

Опитай туризъм или екстремни спортове като рафтинг,парашутизъм..
Посещение в ботаническата градина,библиотека,музей и т.н.,дават в пъти по-голявм шанс за среща с нормален индивид,отколкото и най-тузарската кръчма.
« Последна редакция: (Вторник) 08 Април 2014, 13:05 от Psyhea » Активен
Неактивен Tangrata
Hero Member
Публикации: 779

« Отговор #36 -: (Вторник) 08 Април 2014, 15:21 »

Тая е била някакво безхаберно пиянде...може и да се друса....Даже много си излизал с нея....цели 3-4 пъти....Забравяш я и продължаваш на пред....И добре, че не си спал с нея, че с този нейн разюздан живот, като нищо ще забременее от някое пиянде като нея и да припише на теб бебето....Радвай се, че си се отървал от нея....Требе да изградим стратегия....Започвай да посещаваш тежкарски  заведения, дето се събират висок клас хора....Не от сорта на 4 сезона де, но поне един клас по-долу само.....Разбираш ли ме.....? Намираш някой по-така приятел и тръгвате по такива заведения....Там със сигурност ще срещнеш и нещо по-така, а не квебкарска пияница .... Също така не е зле да демонстрираш и благосъстояние, което си и притежаваш де....скъпи костюми...обувки....часовници...поръчваш НЕ най-скъпото вино и храна, понеже те са за снобите.....а поръчваш един, максимум две класи по-надолу, но което е скъпо.....Поведение - самоуверено, но без арогантност.....няма да се опитваш да ги забавляваш каките в началото, после може....Но в началото се държиш поведенчески......и с достойнство...и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!!!!!!!!!! се правиш, че не ти пука много за нея, та да може тя да ти се натяга и да търси вниманието ти..... Опитай тактиката...набележи си някой приятел и ресторанти и клубове от много висок клас и пробвай да видим ква риба ще уловиш..... Wink
Това не е лоша идея, и още повече върви за тук, и по-малко за бг. Просто тук жените са силно еманципирани и самостоятелни и е пълно с успели млади жени, под 30те, които имат пари, добра кариера и ходят по скупи заведения. Отделно са интелигентни и тн.
Има обаче някои малки проблеми. Може и с тях, ама нещо не ме кефят.
Първият е, че аз не говоря свободно френски (говоря, но не свободно). Вторият е, че нямам приятел, който да е сам, и да иска да харчи пари по заведения. За скъпи да не говорим. Масата хора не излизат никъде и нямат излишни пари. Третият е, че просто не ми е в кръвта да нося скъпи костюми. Принципно имам скъп часовник, но от едно 3-4 години не го нося. Повече лекота и свобода. Ползвам часовниците около мен. А те са навсякъде. Компютъра, телефона, метрото и тн.
Има и четвърти проблем. Не ми е в кръвта да водя продължителни разговори. На чужди езици още по-малко. Не че не опитвам, но далеч не винаги се получава. Още повече, че ме интересуват други теми. Бтв, сега се сещам, че 1я път като излязохме с тая мадама, заведението се оказа заключено, където щяхме да ходим, и останахме в колата и повече от час си говорихме някакви работи за духовното и тн. Тръгна от там, че майка и ходела по някакви медитации. Та просто шанс, че беше тема, на която имам много какво да кажа. А и всъщност повечето говореше тя, като имаше горе долу моите разбирания.

Хайкинг, рафтинг, и парашути .... хмм то за това сигурно сезона е 2 месеца. Останалото е студ. Пък и да бича дни само и само за шанса да се запозная с 1 мадама, около която в същия момент ще има още 5 разгонени чакала ... или по-скоро хиени ... Прекалено много време, усилия, енергия, а малко възвръщаемост.

Колкото за годините, не съм ги избирал. Видяхме се, харесахме се. И то тя първо ме хареса! И раздвижи нещата. По едно време, по-натам, един интструктор ме пита пред целия клас кой ми е набора, че да види какво животно съм по китайския календар. Не можах да откажа или излъжа, а трябваше. В тоя момент я държах за ръце и усетих как тотално се втрещи. Оттогава нещата тръгнаха на зле. Макар да не е било единствения фактор.

Библиотека, музей, абсурд! Просто хората там изобщо не са мой тип. Периодично минавам през книжарници, пълна сухария. Вкиснати книжни червейчета. А-социални и необщителни. Отделно за последните 10 години не съм прочел и 1 книга. За какво ще си говорим?

Центъра и Моловете си остават като едно от най-добрите места. Пълно е със свободни електрони, които се мотаят напред назад ...  Wink
Карай, не му мислете! Явно е, че ще се връщам в Бг. Тук просто не се получават нещата. А там всичко е адски естествено и лесно. Просто си приет от раз.
Активен

"От човешката глупост по-забавно нещо няма. Това комиците са го открили много отдавна."
Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #37 -: (Вторник) 08 Април 2014, 16:34 »

Tangra , според мен, ако се върнеш у България, може и да сбъркаш....Майтапа на страна, но кризата изкара на улицата хиляди златотърсачки......толкова са ефектни на външен вид, че ти е бедна фантазията....а пък за мурафетите им няма да говорим....ще те омае някоя такава, та после ще се чудиш от къде ти е дошло.....На пръв поглед са едни такива милички...наивни...невинни......ама само на пръв поглед..... Wink....Внимавай....!!! Според мен, явно още не ти е дошло времето да се обвързваш сериозно, но още не си го осъзнал....Гледам по мене си....Първо Деси....от дете си знаех, че ще се оженя за нея....даже и дата за сватба имахме....Изневерих и....войни...скандали....сълзи...обвинения....и КРАЙ....
После пък ми намериха Анна....много готино момиче......Ама от моя страна нямаше интерес....И не за друго, а защото не се чувствам готов, пък и не искам още да се обвързвам....Та и ти така, но с тази разлика, че само го искаш, но явно не осъзнаваш, че още не си готов за това....Както и да е....ти си знаеш, но не се връщай у България.... stop stop stop stop

п.п. На един мой приятел, братовчед му намери голямата си любов на погребение.....Ние естествено решихме, че това е знак за мъртвородена връзка....даже бяхме скептици....Ама на....ожениха се...обичат се още....даже и за бебоци мислят.....Така че, и да се напъваш по клубове за танци манци...на уроци по езици....да ходиш на парашутизъм....като му дойде времето, и на погребение както се казва ще срещнеш жената с главно Ж за теб.....
Активен

Неактивен ARRI
Hero Member

« Отговор #38 -: (Вторник) 08 Април 2014, 16:52 »

Чувал съм, че има агенции за запознанства дето взимали пари, но имали огромен успех при сватосването....Опитай в такава агенция....Даже ти правели нещо като тест и си пишеш изискванията към бъдещата ти съпруга...като височина...килограми...хобита...професия и пр., и те ти подбирали подходяща кандидатка...и компютърна програма даже ползвали.... Smiley
И все пак, аз съм фен на сватосването от семействата...т.е. от бабите...Те си изследват рода на момичето....имат ли пари...каква ще е зестрата...красива ли е...домакиня ли е...подредено момиче ли е.....ходили на изложби....свирили на пиано....опера обича ли....Щото тва с операта било важно....говорело за богата култура....И е така де....ако обича преслава говори за не до там добър вкус, но Отело вече е друга работа..... Grin....
Абе те бабите си знаят по какви критерии да избират, аз не съм много в час..... ти баба нямаш ли...?

Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: